Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"leo-- jaka masz orietacje sexualna, bo po tym co piszesz to jakos mi na hetero nie wychodzi..." :D :D :D dobra ide stad bo musze cos zalatwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jest ani za dużo, ani za mało :P :P :P Niby w sam raz :D ....mimo to chętnie bym zgubiła pare kilo, mogę komuś oddać...za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, dwie opcje: albo masz wzwód i musisz strzelic z bicza :) albo ci sie kupe zachcialo :):) facet nie ma innych priorytetów :D:D sippus, dobre dobre 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
sipp--- ja naprwdę mam jaja i tylko fantazjuje o muszelkach. Z chłopakami to tylko w piłę gramy. S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- padlam:) az sie facet co siedzi na przeciwko mnie na mnie glupio popatrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh , ja tez sie smieje , musze pod biurko wejsc, bo czuje na sobie mase zainteresowanych par oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze chlop jest paleontologiem, muszle zbiera i pozniej fantazjuje z jakiej ery i epoki pochodzą... trias, jura , kreda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
maxi--- tak bo ja kolekcjoner jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
sipp --dla niej jak ktoś krewetki jada to nie moze byc facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnei mnie koles z pracy rozlozyl na lopatki i malo z krzesla nie spadlam, zamiast zaslonic rolety w oknie ten przestawia monitor mamroczac pod nosem, ze nic nie widzi i sie przesuwa przy biurku.... no ale przeciez miu nie powiem, ze da sie zaslonic roletami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci... tak ciezko uzyc głowy do myslenia???w koncu by dał odpocząc penisowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo-- nie o to chodzi, chodzi o to, ze 99% facetow w kuchni umie zrobic jajecznice i ewentualnie zagotowac wode na herbate... a Ty umiesz wrzucic krewetki na patelnie i jeszcze dobrac do tego odpowiedni trunek, a na dodatek mowisz nie jak typowy facet.. muszelki i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
maxi---- to był zart z tym kolekcjonerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryl rolety, ale zaslonil moja a nie swoja, normalnie tu padne, kabaret za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
sipp --- ok, nie przypuszczałem, ze wokół Was tacy gamonie .... moze dlatego, że z kobietami żyja i nie potrafia nic zrobic bo one ich we wszystkim wyręczają... takie Matki Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
maxi ---a skad Ty jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, chce przeliczyc Twój Body Mass Index :-), ja własnie sobie przeliczyłem i wyszlo mi 29,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×