Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Singiel-LEW
maxisingiel- TY JESTEŚ ... G A M O N I E M, ..jak mozecie z nim pisać... nic o mnie nie wiesz a juz mnie obrażasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sibngiel-- maxi to ona, i nie obrazaj jej bo to sie dla Ciebie moze zle skonczyc i urazic Twoja dume i meskie ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez dzisiaj leseruje w pracy, zrobilam dzisiaj od 7 rano jedynie wykaz materialow... i to nie do konca, bo mi sie nie chce:D olewke totalna dzisiaj uskuteczniam maxi-- potrzebujemy nowej sily by topik nie padl;) wiec ptaszyna jak sie poprawi to moze sie nada, chociaz mam mieszakne uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
byłem przekonany, ze tylko facet moze tak DZIADOSKO pisać... ... ale sie myliłem... sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp – słyszłąam, że mieszane uczucia sa wtedy gdy Twoja teściowa, Twoim nowiutkim autem wpadnie w przepaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamoniowata to moze i jestem, o poranku , jak sie obijam od sciany do sciany i nie moge trafic do kuchni zeby kawe nastawic... pytalam lewka ile ma lat, i co robi oprocz wyciskania .. soków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„byłem przekonany, ze tylko facet moze tak DZIADOSKO pisać...” …jakoś Kwiatkiem zalatuje :O przypadkowe podobieństwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe k...wa szpieg niemiecki do mnie wlasnie zadzwonil :P przepytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- no wtedy to sa na pewno mieszane uczucia:) " holkakluk jesteś grzechu warta??" o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel-lew - maxisinglem sie nie przejmuj - ona tak ma zawsze do nowych facetow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos "holkakluk" pisze chyba jakims szyfrem... albo odpowiada glosom z glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - a co Ty tak nowego kolege straszysz 😠 biala - dobre z tym wpadaniem w przepasc :D ja slyszalem takie: przychodzi baba do lekarza a... baba tez lekarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhe Sipp ….ja też zupełnie nie rozumiem tekstów holkakluk-a Zupełnie nie wiem o co kaman hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" alez ja dzialam na tych "mezczyzn", ja pierdziu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " za bardzo nam podskakujesz na naszym forum :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podskakuje bo lekka jestem i gibka jak gałązka wierzby, i w kosza gralam kilka lat wiec wysoko moge skoczyc, uwazaj kwiatek bo ci napluje na czubek łysiejącej czaszki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za bardzo nam podskakujesz na naszym forum" hehehe Zdaje się ze to nie jest męskie forum ….tylko dla kobiet, więc jakie WASZE?? Kwiatek??? hehhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- jak bedzie obrazal maxi to wyjedzie z topiku jak Ty kiedys na kopach:) ale rowniez moich, Ciebie wtedy nie mialam jakos weny wykopac, bo jakos mi przypadles do gustu, ale nowy jak na razie mnie jeszcze do siebie nie przekonal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
OK musze sie dostosować ... jasne. Co do pytań maxisingielki - to mam ponad 30 wiosen, a prócz wyciskania soków ... przy tej pogodzie weekendy spedzam na nartach i przy grzańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało- czarna - nie unoś się tako kochanie, wiem ze trudno zaakceptowac fakt ze przejmujemy wasze forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec tygodnia, ludzie zmęczeni , zaczynaja puszczac negatywne , nagromadzone przez cały tydzień emocje i stresy moze to stąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- az na tytul topiku popatrzylam i jest tam napisane SINGIELKI mieszkajace SAME, a on uwaza to za jego forum... inetersujace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - hehe. łysienie mi nie grozi-nikt u mnie z linii meskiej nie wyłysiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×