Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

papciuś - ;) kurde facet nie lubisz gry w dominacje na kafeterii? ;) wez no stań po właściwej stronie gościu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-czarna po co te nerwy uspokój się.przepraszam za poprzednie,to był blef nie daj się zmanipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze musi byc first time :) a jak tak bedziesz sie irytowal nadal, to zanim osiwiejesz to zdązysz wyłysiec, nie bedziesz nigdy szpakowatym przystojnym panem , zostanie ci na głowie fryzura "na mnicha". i tylko rencisktki i emerytki zwróca na ciebie uwage :) i moze nawet pomachają ci laską :D nie twoją, nie ciesz sie za bardzo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
maxisingielka--- z poznania man najbliżej do Karpacza ale czasam jade do Szklarskiej Kwiatek - witam kolegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi.. nie wiedziałem że podobają sie Tobie szpakowaci panowie -), juz się cieszę bo własnie taki jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - Papa – jest w porządku….. i po co miałby bawić się w dominację??? Nie ma kompleksów tak jak TY holkakluk – absolutnie się nie denerwuję…. Niby czym??? Jest piątek, fajrant coraz bliżej, mam ciekawe plany na wieczór, i na weekend :D Same powody do radości ;) i luz blues ;) Pracę też mam nie stresującą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja papcio, mam slabosc do nich, mdleje i muszą mnie resuscytowac :P a tak powaznie to chcialabym zeby mojj M tak siwial na starość ładnie..a pewnie ze mna szybko to nastąpi, zołzowata jestem :):): hieheiheiheih lwie z poznania a co jest specjalnoscia w twej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a apropo szpakowatych panow to sean connery jak osiwial to stal sie mega sexowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - szpakowaty nie bede bo mam urode raczej Aryjczyka ;P dlatego Niemcy mnie lubia ;P ratuje czystość białej rasy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
sippi --- oczywiście pracuję, spotykam sie z Wiarą, na wakacje latam w duże piaskownice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biało-czarna - hehe :) no tak go chce rozdrażnić troche bo za milutki jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- ja miałem swoje pierwsze siwe jeszczeprzed 30-tką, 2 tyg temu skończyem 50. oj działo sie działo :-) sipp. dziękju to angielsku było hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
Maxisingielka --- secjalnosc to krewetki z patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Singiel-LEW Maxisingielka --- secjalnosc to krewetki z patelni " hehe wlasnie :D dlaczego ty masz męski pseudonim :D wiedzialem ze powalona jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego winko czy sake? marynowany imbir? jesli tak, to sie pisze na roamntyczna kolacje, a jakiej muzyki słuchasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - uprzedź go ze jestes szkieletem :P facet nie pies na kości nie poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
LEO - nie jest wege..., pytałaś o specjalnosc to Ci napisałem, z mięs lubie polędwice ..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mnie pieron tymi krewetkami podtuczy, w koncu zwrocisz na mnie uwage (o niczym innym psia juha nie marze!!!) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
maxisingielka--- do krewetek zawsze japońskie wino ze sliwek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel- jak ci oddam ze 2-3 kilo bo dobrze by bylo jeszcze zrzucic :o "a kochanego ciala nigdy za wiele jak mawiaja koneserzy" papcio-nie chrzań. lekka nadwaga jest jeszcze OK ale powyzej to nieciekawie juz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo-- jaka masz orietacje sexualna, bo po tym co piszesz to jakos mi na hetero nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×