Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"maxisingiel (jobpass@o2.pl) wsyle ci foto na maila sippus, są BOSKIE!!!!! " zjeżdżaj :P nie potrzebuje fotek jakiejs modelki ktora wyciagniesz z katalogu bielizny :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala zeby Ci tylko kafe nie poblokowali ;) ja mam laptopa sluzbowego i w d..... firmowych informatykow - moga mi naskoczyc ;) ale Ci co maja stacjonarne kompy to maja przej..... totalna inwigilacja :( glowa mnie boli, spac mi sie chce i poszlabym juz do domu a tu jak na zlosc mam pracownity dzien :( za chwile mam wazne spokanie w sumie to juz za 5 minut trzymajcie kciuki bo jak nie spotkanie sie nie uda to se wyladuje z tym laptopem pod budka z piwem :( a w sumie to nie musi byc taka buzka bo jak to budka z piwkiem to moze byc tak :D heheehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-no zrozumialem.głodnemu chleb na myśli ;) i tylko nie ciapek ty szkielecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cadra-no nie bedzie tak źle, no co ty. a laptopa masz na pewno tez pod kontrola, bo to nie ma roznicy-jak wejdziesz do sieci firmowej to wpadasz pod te same reguly co inne komputery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy mam fajny IT , chłopaki sa w dechę, wiec nawet jak mnie inwigilują to luzik :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" maxisingiel (jobpass@o2.pl) chłopaki sa w dechę,\" ale wiochą zaleciało :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- buciki zajebiste!! ja doszlam do wniosku, ze na weselu jak pojde w tej sukience, to moge byc przyczyna zejscia jakiegos pana ze slabym sercem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- raz na jakis czas trzeba zaszalec i pokazac swoje wdzieki w bardziej odwazny sposob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel -hehhe. no tez racja ;) to wyslij mi zdjecie w tej spodniczce ;) ;) to moze ci cos odesle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- to nie jest spodnica a sukienka;p a fotke moge Ci wyslac jak dostane od Ciebie pierwsza:) nie ma nic za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, ja marze o tym zeby na wsi mieszkac... moze dlatego wiochą zalatuje, bo to marzenie moje:) nawet bym kury chciala miec! chociaz smierdzą:D szukam gruntu pod dom:) sippus, dzieki, ja oszalalam jak je zobaczylam, jeszcze obcasik, hmm, bede miala nogi po sama szyje!!! a planujemy na dzien kobiet z laskami z pracy wyruszyc na jakis dancing:P mam mega sexi sukienke bez pleców, do tego te buciki... nie wiem czy wroce na noc do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kwiatek-- to nie jest spodnica a sukienka;p \" niewazne :P bedzie widac jakie masz nogi ;) \" fotke moge Ci wyslac jak dostane od Ciebie pierwsza nie ma nic za darmo\" no nie bedzie nic za darmo... odesle ci swoja fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- to rob zdjecia i podeslij pozniej;) a jak z M? dzisiaj mamy dolek czy gorke? ja sie musze upomniec o zdjecia z sylwestra... bo maja je znajomi i sie nie fatguja by podrzucic, dranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
górke ja mam :D , on chyba dołek, ale go wyciągne, mojego przystojniaczka, podoba mi sie dzis bardziej niz zwykle, najchetniej to bym ... ehhh no i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- tak to nie ma... ja pierwsza chcialam zdjecie, wiec albo pierwsza dostane, albo nici z ukladu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipppus, pisze sie na fotki z sylwestra jak bedziesz miala, gosika mi po głowie chodzi, tęsknie za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel-jak chcialas pierwsza zdjecie to wyslij mi swoje to ci odesle swoje... dlaczego mam ci wysylac bo ty chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) w koncu piatek... A propo zakupow to jesli chodzi o buty to nigdy nie moge sie oprzec i jesli mi sie podobaja to bez wzgledu na wszystko i tak kupie. Ostatnio nabylam nowa pare, ktora niestety musi poczekac do wiosny, bo narazie jest troche za zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gosika mi po głowie chodzi, tęsknie za niš." pieprznelo cie wiejski szkielecie :P za facetem masz tęsknic bo cie do tego twojego kurnika zamkne :P kurde Gosiaczkowa to za dobre serce ma-ja sie staralem je troche skamienic troche na tym topie bo sie za bardzo płaci za dobre serce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A propo zakupow to jesli chodzi o buty to nigdy nie moge sie oprzec i jesli mi sie podobaja to bez wzgledu na wszystko i tak kupie" hehe kleptomanka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty kwiatek chyba nigdy z prawdziwa kobieta nie miales do czynienia skoro ci to tak dziwi... buty i torebki są dla nas tym, co dla was wlosy na glowie, brak mięsnia piwnego, szybki i nowoczesny samochod, i spojrzenie ładnej sąsiadki na schodach co powoduje u was ze spodnie w kroku nagle sa za małe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo i Malinka jest ;) Papabrawo – też miło widziec ;) Kwiatek – Ty jednak jesteś beznadziejny….tylko patrzysz co która napisze, żeby się do czegoś przyczepić, skomentować…. Nie możesz wyluzować i gadać z nami normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - jezeli ktos pisze ze nie moze sie oprzec i musi kupic za wszelka cene to jest to kleptomania. poczytaj sobie idiotko o tym zanim sie zaczniesz mądrzyć :P ja nie musze miec nie wiadomo jakiego auta-wrecz w moim wieku juz glupio byloby jakbym sie rozbijal sportową furą co mi sie kiedys podobala, czyli Calibrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×