Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Singiel-LEW
dziewczyny !!!! sippp---- a może zrobimy wspólna imprezę ? maxi -----a może zrobimy wspólna imprezę ? mysle o jakimś Hotelu & SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - ja sie na kafe głownie bawie m.in. wkurzajac takie kupy kości jak ty :P :P sippel - ty zatuczony prosiaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
maxi ---- ja wczoraj sprzątałem w domu nago .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
sipp--- nie trójkącik mi sie marzy tylko fajne towarzystwo... SPA, masaże, sauny, Wy pójdziecie na algii a ja piwko sobie kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh kwiatek :) gdyby nie to ze cie nie trawie to bym cie usciskała :) rozbawiles mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo ma 400 kalorii a moze i 500 nie boisz sie leo ze i urosnie brzuszek od nadmiaru pustych kalorii? moze lepiej jakis koktajl witaminowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
sipp--- sorry ...oczywiście zamówiłbym 3 piwa dla Was z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie nie, taki trojkąt odpada, dla twojego dobra chłopcze, nie przebilbys sie przez tłum napalonych facetów do nas :) jakbysmy z sipp sie pojawily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leo-- z sokiem mozesz zamowic sobie, ja preferuje piwa gorzkie i zimne... boshe, jak ja nie lubie jak faceci uwazaja ze jak kobieta to albo nie lubi piwa, albo lubi z sokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi - ja chce margarite z Teksasu :) jejku jak to samo wchodzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no maxi-- dalybysmy czadu we dwie, zawalow serca wylewow by bylo bardzo wiele:D kwiatku-- wodke a i owszem rowniez pijam, ale tylko zmrozona finlandie inne mi jakos nie podchodza... ale jesli chodzi o mocne alkochole to gin z tonikiem, a jesli w ogole o alkohole chodzi to biale wina polwytrawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem margerita, ale nie z teksasu i nie wiem jak wchodze:) sippus, no no, bysmy zrobiły pogrom na turnusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- jak uda mi sie wynajac wkoncu to zafajdane mieszkanie to musisz na parapetowe przyjechac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
Panie wybaczą... gapcio ze mnie.... zaraz sie poprawie... ...co do tego tłumu to ja nie będę sie siłował z zarosnietymi ptakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...co do tego tłumu to ja nie będę sie siłował z zarosnietymi ptakami..." a co ty znowu...jak sie kobitki nałoją to beda sie stukać aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek :) znasz to z autopsji? zarywales juz takie kur w acjuszki w sanatorium? daj poznaniakowi złote rady jak sie przebic przez stadio zarosnietych pelikanów z malym , łysym kolibrem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel-LEW
maxi---- robiłaś piersi ? U kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek znasz to z autopsji?" a jak... wtedy piguł gwałtu nie było wiec inne środki zmiękczania trza było stosowac... teraz chłopaki prościej i szybciej do celu dochodzą ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×