Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

maxi-- no cos tam myslimy, oboje mozna powiedziec wpadlismy jak sliwka w kompot. ja sie bronilam jak moglam, rekami i nogami, bo po R jakos nieufna sie stalam, no ale na nic mone bronienie sie nie zdalo. po mojej obronie mgra myslimy pogadac co dalej. jak bede miala jakies nasze wspolne to podesle, bo szczerze mowiac jak na razie zadne nei wpadlo w moje lapki. a na razie czekam na wasze:) a czy to to, to w sumie ciezko powiedziec, ale czuje sie z nim szczesliwa i bezpieczna jak z zadnym :), no i chyba po raz pierwszy zakochana jestem tak z motylkami w brzuchu... :D olla-- my znamy sie od pazdziernika, a razem jestesmu od marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś Skarbie Mój ❤️ Maila mam w głowie cały czas, tylko brak chwili spokojnej, by go przelać na papier. A podziało sie Kochana, podziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa – z pewną dozą nieśmiałości wspomnę, że ja też oczekuję na jakiekolwiek wieści w formie @. Już nawet nie wiem od kiedy czekam….juz pewnie u Ciebie pięć razy w różne strony się podziało…..i w sumie to nawet straciłam nadzieję, że o mnie pamiętasz :( Twój sms na święta zapalił na nowo iskierkę nadziei….ale jej płomień znów jakiś wątły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała o mailu do Ciebie też myslę. Jak i do Olli, Maxi... Tylko z czasem u mnie krucho... Po 8 godzinach pracy przy komputerze, w domu unikam go jak ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chce wiedziec jak wygladaja pozostale singielki, niesingielki... bo ja nadal nie wiem:(:(:(:(: olla, cadra, malinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa to spłodź jednego porządnego maila do nas czterech razem wziętych :) żebyśmy wiedziały co się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę sie teraz skupić ;) Ale wyślę Wam siebie na Helu chcecie? ;) Musicie chcieć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie!!! A ja poszkodowana….cholerna firma że też muszą blokowac wszystkie stronki ze skrzynkami odbiorczymi mam jedynie nadzieję, że mnie Goś nie pominęłaś ;) i po powrocie do chaty znajdę Twe zdjęcie w skrzynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka - raczej podstarzała :) Zakochana - nie sądzę ;) Biała spoko - dostałaś i Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana wygladasz pieknie:) na maial poczekam wierniie i cierpliwie, ale mam nadzieje, wynagrodzisz mi moje czekanie;) a odnosnie siedzenia przed kompem, to ja po 8 w pracy tez czasami nie jestem w stanie w domu nawet wlazyc, bo mnie jakas odraza bierze... a od dzisiaj biore sie za cwiczenie brzuszka coby wspomoc moja diete i wygladac idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała i tak dziś ożywienie nastąpiło :) ja dopiero siadłam i jem...zaraz poczytam co napisałyście :) nawet zdjęć z wyjazdu nie mam kiedy przejrzeć...ale jak już się do tego zabiorę to wam podeslę co nieco :) Maxi...a propo...to ja tez nie wiem jak Ty wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha, a mi to zdjęcia nie wysłałaś :( buuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa! juz chce do domu!! juz mi sie nie chce tu siedziec! juz jestem zmeczona!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olla, maila do mnie znasz, patrz wyzej, wysylaj, nie gadaj, zaraz znajde jakies moje straszne foto i cie przestrasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha, Gocha…podpadziocha :P Dłuży mi się dziś w pracy….. A z ożywienia na topie jestem zadowolona :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×