Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

biala, nie gadaj bzdur, tylko mnie tez pokaz kiecke :P olla :) milo cie widziec , ale zakochana jestes po uszy, te maslane oczka :):):) no i potwierdza sie to co pisalam wczesniej, milosc uskrzydla, olla jak anioł wyglądasz :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos-- teraz nad polskie, bo oboje 100 lat nad nim nie bylismy, a w lutym bede cisnela na egipt, w tym roku chcialam w lutym poleciec, no ale nie dostalam urlopu, ale w przyszlym sobie nie odpuszcze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus a w egipcie to hurghada czy sharm czy objazdówka? ja tez bym chciala do egiptu znów, tym razem z M, bo on jeszcze nie snurkował, a to taka fajna sprawa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś ja tez sie nad Bałtyk wybieram!! :D Może sie spotkamy? ;) Wisz juz gdzie konkretnie? :) Idę na skrzynke i mam nadzieje, że zobaczę tam zdjecia pieknych pań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do klubu pań jadących nad morze w wakacje...też się tam wybieram.... termin mam jeszcze nieokreslony bo nie wiem jak z urlopem bedzie...ale morze musi byc :) Maxi, dzieki za miłe słowa :) ja czekam na fotke od Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - aleś laska!!!! Zawsze byłaś, ale teraz to koleżanka wypiekniała, że ho ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala- tez chce zdjecie!! ola-- fajne klimaty mieliswcie:D maxi-- sharm, bo hurgada jest za wietrzna jak na moje gusta gos-- do jastrzebiej gory, bede zalatwiala pokoje u znajomych w osrodku, jak cos to moge tez sie zorietowac dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi tylko malinka i cadra zostaly do poznania:) bo reszta to juz chyba nie zagląda tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik, czy ja o czyms nie wiem??? cholera jasna coz za konspiracja!!!! ja chce wiedziec kim jest zainteresowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj pogadaj, ja bede w poniedzialek starala sie jakies pokoje zorganizowac, bo do poniedzialku ma mi jeszcze jedna para dac znac z odpowiedzia czy pasuje im ten termin co nam i jaki dokladnie jest nasz termin i na ile dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki – nie pokażę Wam kiecki….wisi w sklepie, nie sfotografowałam się w niej….. a nigdzie na żadnej stronce w necie takiej nie widziałam, nie jest żadna markowa. Musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać na zdjęcia ślubne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak piękne plany wakacyjne macie :) My w tamtym roku cztery razy byliśmy w górach….więc w tym też może jakieś morze hehehhe Planujemy w wrzesień lub październik wyskoczyć gdzieś za granicę na jakieś last minut ….obojętnie gdzie Egipt, Grecja, Turcja….na co będzie akurat atrakcyjna oferta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem, gdzie ta Jastrzębia ;) Nawet mam zdjęcie z okolic ;) A jaki jest ten Wasz dokładny termin wyjazdu i na ile? I jaka cena za nocleg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych trzech kierunków biala wybrałabym grecje..... turcja specyficzna, nie bylam, ale ponoc trzeba miec stalowe nerwy, bo turcy nagabywacze i plaze są publiczne, egipt, typowo plazowy, nie ma za bardzo co zwiedzac, chyba ze piramidki i do ziemi świętej jechac ale to dwa dni jazdy.. a grecja.... marzenie:):):):):)):):):): chyba sie musze hajtnąć zeby w podróz poslubna wybyc.. tylko z kim???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisać?? Ciężko….znaczy jakbym nie opisywała to i tak ciężko to sobie wyobrazić. Biała, bez ramiączek, dopasowana w górnej części ciała aż do tali, długa bez trenu, na jednym kole, lekka, bardzo zwyczajna…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my myslimy tak od 10 sierpnia na 2 tygodnie. no ale moze wyjedziemy 7 nie wiem sie zobaczy, wszystko w weekend bede ustalala a w poniedzialek bede ustalala ile by to kosztowalo. no ja na urlopie nie bylam od 3 lat, najdluzszy wypad w gory trwal 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- Twoj zwiazek z M to juz takie perypetoie przeszedl, ze teraz to was chyba tylo bomba atomowa moze rozdzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia...tez nie jestem w temacie zainteresowanego...pisz nam szybko albo tu albo na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- ja tez chce @!! gos-- mam nadzieje, ze w weekend ja doczekam sie jakiegos maial, bo zaczne plakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia!!! zobaczysz, kiedys nadejdzie w koncu ten upragniony przez nas dwie dzien :D:D i cycki ujrza swiatło dzienne!!! sippus, ty juz to kochana widzialas (stare zdjecia). nie chcialam byc gołosłowna wobec olli. a rudzielca wysle wieczorkiem, z domciu. hie hie hie, leń mnie nie opuszcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- no to ok, wybaczone;) ja tez mam mega lenia. no ale udaje ze ciezko pracuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×