Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Masakra jakaś…150 osób z jednej strony???? My z obu stron tylu ludzi nie nazbieramy hehehhe Planujemy, że imprezka będzie na ok. 80 osób. Nie wiem …nie brałam pod uwagę cichego ślubu tylko rodzice i świadkowie np. Obojgu nam pasuje impreza z otoczeniu rodziny i przyjaciół. Nie mogłabym zawieść mojej rodziny i nie zrobić wesela, tyle lat czekali, aż w końcu się hajtnę hehhehe Rodzinę mam raczej imprezową, lubimy wspólne grille, imieniny ….rocznice, 18-stki i inne zloty rodzinne, moje wesele to okazja, żeby spotkać się większym gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jedna ciotka nam wczoraj powiedział, że to głupota wyprawiać wesele, że lepiej te pieniądze przeznaczyć na coś innego (życie, mieszkanie, samochód itp.) …no ale cóż, każdy robi jak uważa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam gdzies tyle z mojej strony, N ma tez okolo 100... tak wiec mozna powiedziec, ze duza sprawa by z tego byla. a na kameralne wesele nie mam co liczyc, bo z kameralnego zrobi sie masakra tak czy inaczej, bo sie poobrazaja i bedzie tylko problem zamiast przyjemnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebo się z deczka zachmurzyło….może spadnie deszcz?? Mógłby…..bo sucho, aż żal patrzeć na zieleń która przestaje się zielenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe sipp, a mnie od razu na skojarzenia wzieło, milośc, strzały, dupina boli, hiehiehihe, ale ja to zbok jestem niemiłosierny!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Wiecie, że już rok minął jak z W. jestem? Szok….kiedy to minęło???? Zdaje się, że tak niedawno pisałam tu, o swoich rozterkach…że nie wiem….że się boję….że może to pomyłka….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- chleb glodnemu na mysli:p za 2 minuty odjazd. milego popoludnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idzta baby! ja posiedze jeszcze, :) a co mi tam, byle do szesnastej i do domciu i na imprezke:) biala, leci ten czas jak z bicza strzelił:) mam nadzieje olla ze mnie nie zawiedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś, jakie ćwiczenia na brzuszek uskuteczniasz?;) Też się muszę wziąć za swe sadełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gosiaczkowa – jakie sadełko???? Widziałam zdjęcie …ładne, naprawdę czadowe zdjęcie ;) Nieźle się trzymasz jak na taką podstarzałą :P tylko pozazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - odezwała się ta bardziej w latach posunieta :P Masz już suknię wybraną? Mi sie dziś śniło, że biegałam w sukni ślubnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! gos - 6 weidera. do tego spacery i dieta. do konca lipca musze wygladac pieknie by na plazy moc sie zaprezentowac;) i zastanawiam sie nad powrotem do biegania codzinnie rano, no ale nie wiem czy bedzie mi sie chcialo wstawac te pol godziny wczesniej, no ale moze moze:) o tej 6 to wiem, ze skuteczna, bo stosuje ja w tej chwili znajoma i po 8 dniach juz widac efekty i nna skonczyla i brzuszek ma naprawde ladny. a ze trening trwa 6 tygodni, wiec powinno byc idealnie;) no ale Tobie to nie ma co pomagac, no chyba ze chcesz sobie rzezbe poprawic, bo innego powodu do cwiczen to nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczątka :) wczoraj miałam takie wariatkowo ze do zdjęć wcale nie siadłam...przejrzałam je dziś rano, zaraz Wam podeślę... Nawet poczty nie sprawdzałam wczoraj, zaraz otworze i na Was popatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś - 6 kiedys stosowałam, ale nie byłam zadowolona do końca. To niestety zestaw ćwiczeń dla mężczyzn, a ja chce sie bardziej pozbyc kobiecego brzuszka ;) Na razie jestem tuz przed okresem, wiec czuje sie jak balon - cała jestem wydęta i wodą podeszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, wyglądasz zbójczo! jaki brzuszek????????? nic nie widze :) no i miejsce cudowne...Hel... Maxi, bede na Ciebie krzyczec!!!! a mi to zdjęcia nie wysłałas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie okres konczy. co do 6 to ja na razie jestem na fazie poczatkowej, czyli na 2 dniu. jak bede po 2 tygodniah to powiem jak sie czuje i czy sie spisuje tak jak mowia. jak na razie od 27 jestem na diecie i juz przyzwyczailam organizm do tego ze ma inna diete i juz sie nie buntuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nikomu nie wyslalam, bo dopiero dzis bede mogla usiasc i to zrobic, gdyz poniewaz:) jak do tej pory czasu u mnie nie bylo wieczorami , badz tez bylam nieobecna w domu i z tego oto powodu nie moglam was zaszczycic moja nowa fryzura :) postanawiam poprawe, prosze o pokute i rozgrzeszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez by pasowalo popracowac nad brzuszkiem:) chociaz chyba nie wybieramy sie nigdzie na urlop, ale dla samej siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ruch tu z rana!!!!! Aż miło ;););););) Mnie śniły się koty….jeden to był tak spasiony, że ledwie się ruszał….może to bła zaciążona kotka?? :P Gosiaczkowa – kupiłam kieckę może ze dwa miesiące temu, i od tego czasu jej nie widziałam, dalej wisi w sklepie, muszę zakupić buty i bielizne i iść do ostatniej przymiarki. I muszę się z tym sprężyć, bo ten ślub jest coraz bliżej…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi – to zdjęcie z przed dwóch lat….z wesle brata - makijaż i fryzjer potrafią zdziałać cuda hehehhe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala....to jak sprzed dwóch lat taka piekna, to co dopiero teraz musi byc, jak zakochana jestes a milosc uskrzydla:) normalnie afrodyta!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- az zajzalam na nk, no i rzeczywiscie wygladasz bombowo. my jedziemy nad morze z N. znaczy takie mamy plany na razie, bo chcielismy najpierw w 2 polowie lipca, no ale nie dostanie N na ten termin urlopu wiec jedziemy poczatkiem sierpnia... a ja dzieki temu mam chwile dluzej do idealnej figury;) musze w koncu zrzucic te nadmiarowe kg ktore przybyly mi w de:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh Maxi – makijaż czyni cuda….. niestety na co dzień nie wyglądam jak na tej fotce….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×