Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Olla - miałam coś napisać, ale lepiej to zrobię na @ Maxi - wybaczam wczorajsze zniknięcie, dlatego, że dziś ujrzałam wpsis tu, na topie :) żadną sprzeczką nie mogę się pochwalić, czy tam pożalić, ale może to i lepiej ;) W firmie sajgon. Zaczęło się. Od 1.09 jesteśmy S.A. w niektórych pionach płacz i zgrzytanie zebów, zwolnienia, przesunięcie itp itd...masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała masz rację...złotego środka i żadnej rady na chwilę obecną u mnie nie ma...Zobaczymy co przyszłość przyniesie. Na razie A. się temu uważnie przygląda...jak znajdę chwilę napiszę na @. kasiunia 🌻 co tam u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla nawet nie pytaj. Muszę przez wrzesień napisać prace magisterską:( Cholernie leniwa jestem i boję się tego że sobie odpuszczę 😠. Z napisaniem pracy licencjackiej zwlekałam przez trzy lata:O tzn. 1 rodział napisałam w terminie a z resztą nie mogłam się zebrać, a jak przyszło co do czego to napisałam w dwa tygodnie. We wtorek wybieram się do biblioteki. Olla a może wymieniłybyśmy się fotkami??? w sumie to wiem tylko jak Biała wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ poniedziałkowo i sennie 😴 Mimo, że do pracy już przybyłam to chyba się nie obudziłam :O Ochoty na pracę brak...i licze dni do urlopu, a dni zostało 5. Co do naszego miejsca podrózy poślubnej, dalej niczego nie mamy....i jak dla mnie, to moglibyśmy się już zdecydować. Może dziś babeczka coś ciekawego podeśle.... Kasiunia - to widzę, ze z tym pisaniem pracy jesteśmy podobne. Ja też już pisałam jak miałam tzw. nóż na gardle. Jak już wiedziałam, że termin jest OSTATECZNY i niemożliwy do przesunięcie to potrafiłam się sprężyć :P Dasz radę!! Sipp - to poważnie Cię wzięło!! i sporo czasu trzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja znoiwu na chorobowym. gardlo wyglada gorzej niz bylo, nowy antybiotyk 2xmocniejszy. oslabiona jestem na maxa, a tu wyplate trzeba zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oj, Sippel to nie za wesoło z Tobą, zamiast wrócić urlopu i być wypoczęta i rześka to Ty wpadasz w choroby:( ja dziś jestem na jednodniowym urlopie zaraz wybieram się na uczelnię bo biblioteki:O Biała-i jak wybraliście coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam :) ja ostatnie dni urlopu mam, ale już mam co robić i w domu...nauka do egzaminu, w polowie września mam konferencję jeszcze to i prezentację trzeba zrobic...no i ta obrona w prespektywie. wczoraj kupiłam sobie kostium na tę okazję, A. ze mną pojechał i muszę przyznać ze super się robi z nim zakupy...umie doradzic lepiej niż niejedna baba :) Kupiłam garnitur 3-częściowy w kolorze grafitowym z lekkim połyskiem :) Zakiet krótki z paseczkiem, spodnie klasyczne, lekko rozszerzane u dolu i ołowkowa spódnica. W sumie zestaw przydatny na wiele okazji :) tyle że dość drogi :( 300zł wydalam...ale trudno świetnie. Potem nie będę już miała czasu latać po sklepach. a w ogóle to okres mam, więc nastrój też mam odpowiedni.... Biała coś Ci wyślę na maila zaraz. Kasiunia bardzo chętnie wymienię się fotkami z Tobą :) tylko maila co Ciebie nie mam chyba... Sipp, dużo zdrówka życzę! maxi...a Ty o mnie pamiętasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z pomór na topie ....wczoraj nawet pies z kulawa noga nie zajrzał :P ja przyznam się szczerze, że teraz częściej odwiedzam topik na macierzyńskiem :P zdecydowaliśmy już o miejscu na podróż poślubną. Wczoraj podpisaliśmy umowę. Lecimy na Zakintos :) Pozdrawiam wszystkich podczytujących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Biała:) Zakintos to w Grecji??? Jakie koszty i na jak długo lecicie???? Ja dziś w pracy trochę luzu mam , pracki nie za wiele i szefowe gdzieś wybyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kaziunia - to grecka wyspa ;) Za nas dwoje zapłaciliśmy 3800 zł Lecimy na tydzień. Kurczę trochę grosza trzeba wziąc ze sobą! Zastanawiamy się ile....Tam mamy tylko sniadania (podobno niezbyt bogate) i obiadokolacje. Po za tym wiadomo, chciałoby się sporo zobaczyć, ruszyć na jakąś wycieczkę fakultatywną....mamy w planie rowery wypożyczyć i po wyspie pośmigać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Biała ale Wam fajnie, zasłużyliście oboje na cudowne wakacje w ciepłym i pięknym miejscu :) wczoraj nie miałam kiedy zajrzec, musiałam do pracy pojechac...na rozmowę z szefową...Mam umowę do konca miesiąca, a dalej?...jednka wielka niewiadoma :( i sznase na obrone we wrzesniu zadne :( Mam czekac na powrót promotora, który niewiadomo kiedy może nastąpić...:( Kasiunia, to jak z tymi fotkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, właśnie próbuję Ci wysłać zdjęcia i już 2 razy mi się poczta powiesiła :( ale będę próbowała dalej :) no i czekam na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, dzięki za zdjęcia :) fajnie Cię zobaczyć, a krótka fryzurka jest po prostu super, bardzo Ci pasuje :D Biała, baaaaardzo udanego urlopu Ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja po chorobowym jestem w pracy. niby ten tydzien tez powinnam spedzc w domu, ale powiedzialam lekarce, ze wole wrocic do pracy. tak wiec jestem na antybiotyku i w pracy. wczoraj z N polazilismy po sklepach i nawet okazalo sie, ze mozna cos upolowac nawet jak sie nei ma w planach zakupow:) a dzisiaj ide na pazurki, 3 godziny w plecy, no ale pozniej 4 tygodnie zero stresu i elegancko wygladajace lapki:) a tak w ogole to skad te pustki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Biała z domu wyślę Ci fotki:) a kiedy wybywacie??? Sipell co Ty za pazurki robisz, że aż 3 godziny??:O Olla, Gosia, Maxi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- milego urlopu miodowego;) maxi--@ gos-- kiedy doczekam sie @ od Ciebie, a moze kiedy doczekam sie w ogole Ciebie u siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-- zele robie- na swoja plytke paznokciowa nakladam zel z jakimis ozdobnikamini na 4 tygodnie mam spokoj z paznokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) ja też już dzisiaj w pracy i nawet nie powiem roboty trochę podgoniłam :) Może dlatego że mam totalny spokój, dziewczyny z pokoju wracają w połowie tygodnia. Sipp, nieźle Cię trzyma ta zaraza jakaś :( Biała, a Ty już pewnie myslami w Grecji? :) kiedy lecicie? Maxi, ja się na @ doczekam...i tak już cierpliwa jestem, prawda?;) Goś, kasiunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) znów wieje pustkami... to wracam pracować dalej ;) Kasiunia, jak pisanie Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×