Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała... łączę się z Tobą w bólu :P Coś niewyraźnie się czuję, pije kawę za kawą - chociaż ogólnie to nie lubię :) i tępo gapię się na piętrzące się przede mną papiery :) Chcę do domu!!!! :P A weekend spędziłam z koleżanką, jedząc, pijąc i szalejąc w rytm hitów lat 80-tych :):) Główny temat rozmów - czy w naszym zaawansowanym wieku można już sypiać z kims bez miłości :D :):):) Buziaki Dziewczynki 🌼 i nowa dziewczynko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki sie ruch zrobil... a wow :) biala🌻 ja tez jakas lekko niewyrazna jestem gosiaczek🌻 no i jak mozna??... ja tez pije kawe i sie usilnie probuje zmusic do opisania do konca tej mojej silowni ;( teraz albo nigdy🌻 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... tak szczerze to obie doszłyśmy do wniosku, że można :) Szanuje ludzi, którzy wierzę, że seks tylko z miłości - przez wiele lat sama w to wierzyłam :) ale jestem już dużą dziewczynką :) :P Oczywiście macie prawo na mnie nakrzyczeć, ale... nie obiecuję, że zmienię zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ostatnio gadalam z kumpela na ten temat... i wlasnie bylam ciekawa do jakich wnioskow wy doszlyscie... my tez stwierdzilysmy, ze wszystko jest dla ludzi... a milosc czasami przychodzi pozniej niz pozadanie... albo zwyczajna potrzeba odreagowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) widze, ze wiekszosc z nas ma podobne zdanie na ten temat.... podpisuje sie pod gosiaczkowa i sipp rekami i nogami :) ja spedzilam weekend z M. a w miedzyczasie jak tylko mialam okazje smsowalam z P.... taka ze mnie niegrzeczna dziewucha.... jak posucha to posucha ;), ale jak juz sie dzieje to na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi 🌼 ano niegrzeczna z Ciebie panienka :) ale ja tam Cię lubię taką jaka jesteś i popieram Twe niecne działania :P Myślicie, że mężczyźni są tacy uczciwi?? :P Przecież to nie tajemnica żadna, iż oni lubią mieć kobiety w tzw. odwrocie, na wypadek, gdyby z jakąś się nie udało, tudzież ta akurat miała zajęty weekend. Dlaczego my nie możemy postępować tak samo? :) Może i jestem kontrowersyjna w swych teoriach i jak jakaś zbłąkana młoda żonka nawiedzi nasz topic, to na pewno wyzwie mnie od dziwek :P ale każdy z nas ma prawo życ jak chce. Moi znajomi mówią, że jestem taki chłop w spódnicy, a ja po prostu lubię jasne sytuacje. Jeśli to tylko seks, to tylko seks i nie ma co do tego dopisywać żadnej ideologii :) Pewnie, żebym się chciała zakochać, ale jeśli nastąpi to za 3 lata, to co... mam do tego czasu zapomnieć, iż jestem kobietą?? :):) Nie jestem przecież z kamienia, mam swoje potrzeby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek🌻 ja tez tak jestem okreslana... a dokladniej, ze jestem mezczyzna w ciele kobiety... no ale taka jest prawda, faceci jakos nie dywaguja tyle nad tym by isc z kims do lozka... jak maja ochote to ida a jak nie to nie... dlaczego my mamy zawsze czekac na wielka milosc?? mamy takie samo prawo do tej przyjemnoisci jak oni... wiec podpisuje sie pod tym co mowisz obiema rekami, nogami i czym tam sie jeszcze da podpisac:D maxi🌻 najwazniejsza jest dobra strategia;) ja jestem po obiedzie i chyba pojde polowac na wampiry:O do miesa dzisiaj podali sos czosnkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się Wam do czegos przyznam :) To jest facet, na którego lecę od kiedy byłam nastolatką :D Esencja męskości i seksapilu :D :) Nie obiecuję, że nawet będąc stateczną matką i żoną nie będę na niego leciała :) http://members.aol.com/verucadave/typeo/pgrlcovr.jpg A tak w ogóle to on ma... 45 lat :D Sipell - rację ma Szanowna Koleżanka ❤️ Mamy takie samo prawo do przyjemności jak mężczyźni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck... napisalam caly epos odnosnie powyzszego i mi zamknelo stronke... 😭 mniejsza z tym, ciesze sie, ze nie jestem sama z takim podejsciem do tego typu spraw :) sipp, najgorsze jest to, ze strategii nie obrałam.. na razie licze na szczescie, ze unikne przyslowiowej wpadki, czyli sytuacji, ze jeden otworzy drzwi mojego domu drugiemu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi🌻 no takie sytuacje sa najmniej pozadane;) ale zawsze mozesz spedzac noc u niego :) bezpieczniej i to on musi rano zrobic kawe i sniadanko ;) Alez my jestesmy przewrotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zna ktoras dobrze niemiecki, jak tak to moge podeslac swietna prezentacje, ja sie wlasnie poplakalam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, ja znam tylko pare zdan po niemiecku :) np. is ferszteje nicht lub du bist arszloch ( pisac tez nie potrafie :D ) itp. hehe wiecej grzechow nie pamietam ;) mozesz mi przesylac prezentacje po angielsku i w jezyku rosyjskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi🌻 niestey mam tylko po niemiecku :( pytania i odpowiedzi dotyczace sexu i ogolnie spraw z nim zwiazanych... poplakalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) A ja wczoraj dopiero wróciłam do siostry bo ostatnie 1,5 tyg spędziłam u niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaki się panny rozgadały o jakże niezwykle ważnych sprawach hihiihihi nigdy bym nie poszła do łóżka z facet który nie jest dla mnie atrakcyjny... który mi się nie podoba i kórego nie lubię.... Musi być te coś ...jakas fascynacja, pożądanie ... może nie koniecznie od razu miłość hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz albo nigdy - witam Cię cieplutko ;) rozgość się :D:D:D będę udawać się do snu .... w sumie nie jestem senna ale świadomość, że mam dwie noce zarwane karze mi się oddalić grzecznie do łóżeczka (szkoda, że samotnie buuuuuuu) a na wyjazd wyjeżdzam w środę ;) więc jutro ostatni dzień pracy :D:D:D zajebiście nie?? :D:D:D a w przyszłym tygodniu wyjazd do Budapesztu :D:D:D:D i pomyśleć, że na początku roku płakałam, że nigdzie nie wyjadę, że na nic mnie nie stać .... że całe lato przesiedzę w mieście ....hehehhe a tymczasem rozjeżdżam się pierwsza klasa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane w ten deszczowy, chłodny dzionek 🌻 biala wpadla w wir wycieczek ... uwazaj tam na siebie i wracaj do nas cala i zdrowa:) pierwsza kawa juz za mną, od dzis zabieram sie za siebie laseczki bo mi przybylo kilka kg. nie wiem czy to nie po tabletach anty. tylko musze wykazac sie silna wola, bo wieczory jak to na singielke przystalo spedzam sama (a wtedy nie majac czym zajac rąk zaglądam do lodówki) a jedynie w weekendy moge sie troszke poruszac i zająć ręce :P przyjaciolka namawia mnie na aerobik wodny ale ja jakos nie wykazuje zbytniej chęci, jestem leniem do potęgi! przemówcie mi dziewczyny do rozsądku!!!! nie wyspalam sie dzisiaj choleraa jasna, jakas taka jestem rozlazła... malinkaa, no powiedz nam cos wiecej na temat tego twojego absztyfikanta... nie badz taka tajemnicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki🌻 maile wyslalam:) ja tez jestem lekko nieprzytomna... wlasnie sie zaczynam narkotyzowac kawusia:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!! za godzinke wychodze z domu i udaję się na ten rajd ;) Kuźwa!!! 😭, że też pogody nie zamówiłam :(:( pada!!! buuuuuuuuuuuuuu!!!! Nawet parasola nie posiadam :(:(:( Trzymajcie się ciepło! Bedę za Wami tęskinić!!!! Lecę zjeść śniadanko, zrobić kanapki na drogę, skończyć pakowanie ....Życzcie mi udanej zabawy :P:P:P Pozdrówki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala baw sie dobrze!!!! u mnie o 8 rano bylo 6!!! stopni ciepla :O gdzie to lato??? toz to poczatek zimy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra! upchnęłam się jakoś w tej torbie! ale i tak nie wiem czy wziełam rzeczy potrzebne czy niepotrzebne :O będą dwie dyskoteki .... nie przewidziałam na tę okazję żadnych wystrzałowych strojów .... z nieba cały czas kapie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, udanej wycieczki, wyszalej sie tam za wszystkie czasy.. 🌻 u mnie tez siąpi z nieba... beznadziejna aura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała baw sie dobrze :D Niczym się nie martw tylko pij, szalej i nie pytaj co dalej :D :P U mnie nie pada, ale zimno. W pracy horror :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek🌻 co w pracy?? jak tam pan sklepowy?? unika Cie jak ognia?? maxi🌻 a jak u Ciebie z oboma panami?? moj siedzi w Bremen i nie wiem kiedy wroci :( a ja mam lekka chandre:( za oknem niby piekne sloneczko, ale zimno jak cholera:( co to za lato:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialabym napisac... moj ex jest wielce zakochany w lasce z ktora mnie zdradzil... i obwieszcza to calemu swiatu... no nie powiem, ale zabolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×