Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Maxi, nie zarzekaj się tak :) zobaczysz jak szybko się to wszystko potoczy...popatrz na Białą tylko :) a w ogóle to masz 🌻 za stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje moja piekna 🌻:) lece do domkuuuuuuu, pracowac nad M :P:P:P stosunkowo udanego wieczoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Widze ze sie jakos ostatnio weselnie zrobilo ;) Biala kurcze jak ten czas leci, i pomyslec ze jeszcze jakis czas temu bylas sobie singielka a teraz idziesz do USC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka – Witaj 😘 dawno Cię na topie nie było..... Pisz co słychować!!! Maxi – hehehhee, a żebyś wiedziała, że wieczór był stosunkowo udany hehehehhee :D Wracam do swoich umów :O Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ogolnie w porzadku, rozgladam sie za nowa praca, bo juz mam dosyc tego jezdzenia codziennie. Z F. jakos sie wszystko uklada, co prawda ostatnio mamy strasznie malo czasu dla siebie, bo konczy wlasnie studia, ale cale szczescie jeszcze tylko miesiac do konca wiec da sie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mnie Dyr. przed chwilą zgotowała Normalnie po odłożeniu słuchawki siedziałam z zaciśniętą szczęką kilka minut…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, a co sie stało???? ja to Cię rozumiem...mam podobne odruchy na co dzien po rozmowie ze swoją...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrola wypadła super. Panie kontrolujące były zachwycone :D Teraz teoretycznie powinnam mieć troche więcej luzu w pracy, ale...:) No a w weekend - noc muzeów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie typy jak ty cieciu i tak tego nie sa w stanie pojąc, wiec po co tłumaczyc :) czesc all 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - nie ciebie sie pytalem wiec nie odzywaj sie z laski swojej skoro nic nie wnosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dalej robotą uwalona po pachy :O ...i końca nie widać, nie widać...nie widać!!! Gośiaczkowa - gratulation! do czego miałby by się Panie przyczepić?? skoro trafiły na perfekcjonalistkę :D Maxi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam roboty full :( z chęciami nieco gorzej.... zauważyłyście, ze jak tylko Kwiatek się pojawia na topiku...to wszystkim się gadać odechciewa? Biała, Gosia, Maxi, Malinka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olla, na szczescie nawał roboty nie przeszkadza na to by zajrzec sobie na portale społecznościowe:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczący dzień....normalnie ani chwili wytchnienia.... na szczęście już fajrancik :D:D:D:D:D:D:D:D popracy idę w gości, więc coś smacznego na pewno zjem :P:P Maxi idziesz ze mną?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak!!!! ja jestem chudzinka wiec mi za duzo nie trzeba :P:P nikt mnie poza tyn nie zauwazy, usiąde w kąciku i bede sobie chrupac pysznosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zgłodnialam i coś dobrego bym zjadła... narobiłyście mi apetytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na nikogo sie nie wypinalam, ostatnio mam jakies zaburzenbia nastrojow i jakos nei mam weny do pisania na forum. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spieprzaj dziadu z tym spamem↑↑↑↑↑ gosik, pod kołderke i wygrzac sie! kurna, ale mam leniaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×