Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała - jeśli mama jest z gatunku - lekarz powiedział, że nie wolno, ale ja sie tak dobrze czuję, to coć zrobię - to musicie ją pilnować. Moja babcia to właśnie taki typ i po operacji przepukliny, kiedy też nie wolno właściwie robić nic przez 6 tygodni i absolutnie żadnego noszenia toreb cięższych niż 3 kg - wrociła ze szpitala i nastepnego dnia... umyła okna w całym domu!!! Operacje miała powtarzaną 3 razy Za 3 razem zamieszkałam z nia na miesiąc, bo inaczej się baby upilnować nie dało :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją mamaę też troche trzeba będzie pilnować..... niby rozumie ....ale woli sama zrobić niż kogoś prosić. Taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie chcialam napisac to co gosia, moj brat po zlamaniu obojczyka (musieli go uspic by mu nastawic i drutami go powiazac), stwierdzil, po 4 tygodniach chodzenia w gipsie, ze go zdejmie, bo nie moze jezdzic samochodem w nim. no to rodzice musieli go do naszego rodzinnego domu przewiezc bo juz gips sam rozcial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia to była najbardziej oburzona, że ona sobie pożądnych zakupów nie może zrobić. Bo co? Kupi ziemniaki, chleb, mleko i koniec?? A gdzie masełko, wędlinka, ogóreczek ;) Powiedziała nawet panu doktorowi, że te wytyczne to na pewno jakiś leniwy chłop wymyślał, który nie wie, co znaczy zrobić zakupy ;) Nie mówiąc o tym, że dzień po operacji uciekła z sali do jakieś babeczki na ploty do innego pokoju ;) Wyobrażacie sobie, co przeżyłam. Zaglądam, a tam łózko puste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale żeby dać dowód, iż jestem wnuczką swojej babci... Kiedyś potrącił mnie samochód. Pan cofał i nie zauważył mnie i koleżanki, jak szłyśmy chodnikiem. Uderzył nas tyłem, nawet nie bardzo poważnie, ale była zima tośmy sie na oblodzonym chodniku poobijały. Ona - wstrząśnienie mózgu, ja - zwichnięty bark. Nie bolało mnie nic a nic i dopiero, jak zobaczyłam siebie w szpitalu w lustrze, że taka krzywa jestem z jednej strony, to... z gracja zemdlałam panu doktorowi na rękach ;) Nastawili mnie i wsadzili w taki usztywniacz. To był piątek. W poniedziałek pojawiłam się na zajęciach bez usztywniacza ;) Efekt - jestem ciutke krzywa jednak :( Zdrówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie to ja tez sie przyznam:) po naderwaniu 90% sciegna w kolanie trafilam do szpitala, tam mi zalozyli szyne (z jednej strony gips z drugiej tylko bandaz) mialam to nosic miesiac, by mi sie ladnie zroslo wszystko, po tygodiu mi sie znudzilo, bo sie niewygodnie bylo kapac, chodzic itd, wiec zdjelam. Efekt srednio raz w roku laduje w szpitalu na kolejne zakladanie szyny bo mi sie odnawia kontuzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa... Modelka z dużu dupą :P Znaczy szerokimi biodrami :P Ale fakt, jestem zdolna niesłychanie - np. moja pamiatka po wielu sezonach w dawnej Jugosławii u cioci? 2 blizny po szwach na kolanach :D Nie było dnia, żeby się nie przewróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz z Wami sie napije, tylko m jak m dokoncze:D Gosiaczek Ty cos wyolbrzymiasz z tymi biodrami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, co Ty dokończysz, bo ja nie wiem ;) Ja jestem Gosia o małym rozumku i takie szyfry do mnie nie przemawiają :) A Ty daleko do tej Łodzi masz od siebie? ;) ;) Dziś postanowiłam nie mieć już więcej długich włosów, tzn. takich do połowy pleców przykładowo :) Jednak krótsze fryzury odmładzają, a w moim zaawansowanym wieku należy już o to zabiegać ;) Zastanawiam się tylko, na jaki kolor sie ufarbować. Macie jakieś propozycje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa- nie wiem.... ja się pofarbowałam na jakiś tam bląd, i wyszły ryżawe ....muszę sobie chyba na to jakieś pasemka strzelić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala no wiec jestem:) ale jestem nadal pelna po tej pizzy , jeszcze sobie jablko niedawno zjadlam:D no ale moze piwko zmieszczecool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam, ze to dlugie odmladzaja, bo dodaja dziewczecego wygladu;) ale moge sie niem znac:D a jesli o kolor chodzi to raczej blond odmladza;) sama mam natruralne ciemne i nie wiem jak bym w blondzie wygladala:D:D:D oze sobie kiedys na probe zrobie, jak mi cos odbije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA M jak miłość... No to ja nie oglądam ;) No właśnie teraz mam bardzo ciemne włosy, bo jakos przy ostatnim farbowaniu zamiast ciemnego brązu wyszedł czarny :D Pytanie, czy z tego czarnego da się zrobić brąz ;) A oberżyna to jaki to kolor? :) Widziałam taką farbą, ale za diabła nie mogłam odszyfrować koloru na opakowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala do Lodzi mam tak ok hmm 80km a moze mniej, zalezy jak sie jedzie tzn przez co;), oczywiscie najlepiej 1nka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 km to jakoś Łęczyca chyba :) Albo Radomsko :) Długie włosy odmładzają do pewnego wieku chyba :) A później zaczyna się wyglądać niesmacznie, kiedy i włos sie przerzedza, kruszy, słabnie itd... Mi niby wszyscy truja zapuść, zapuść, ale ja już jestem nimi zmęczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiacze prawie trafilas:) z tm Radomskiem, jednak do niego mam z 25km;) ale jest to jedno z najblizej mnie, polozonych miast, inne to Belchaow, nieco dalej Piotrkow Tryb troche w nich kiedys pomieszkiwalam;) Mnie tez sie znudzily wlosy za lopatki jakos po koniec sierpnia i oddalam sie wizji Aamusa:P wygladalam calkiem inaczej, jak nie ja:D ale teraz na razie zapuszczam z tym ze musze je podciac bo mi sie rozdwajaja koncowki;) To zdrowie za Mame Agi:){_]> piwkiem wznosze toas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki ja sie klade z lekturka (tekst do prezentacji) do lozka. jeszcze na koniec zdrowko wszystkich naszych mam. buziaczki i slodkich i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp no tylko sie nie przemeczaj, bo co za duzo to nie zdrowo:D:) Spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie zdążyłam się z wami napić, bo zasnęłam o 18.30:O , teraz się przebudziłam na troszkę i idę dalej spać. nie wiem co się ze mną dzieje??? Ale zapewniam , że byłam z wami duchem:) Dobrej nocy:) PA, PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wczoraj padł net, ale wcześniej udało mi się przywrócić działanie gg na moim kopmie ;) Jestem z siebie dumna :P Teraz popijam kakao - wieki nie piłam :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×