Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

wszystkie to nie :) ale może my lubimy sobie pomarudzić? czasami jest to potrzebne. A tobie jak to przeszkadza to naprawdę nie musisz czytać naszych wpisów. A działać to działamy, ale tak jak już wspomniała któraś z dziewczyn nie o wszystkim tu piszemy :) Mi naprawdę nie przeszkadza np. "marudzenie" Gosi - nie znasz jej, nie wiesz co przechodzi, więc nie powinieneś czy nie powinnaś od razu tak ostro oceniać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadszedł zbawiciel. Będziemy zbawione :P Na podstawie trzech zdań i wiersza E. Dickinson jestes w stanie określić stopień mojej marudności, a i jeszcze zaraz mi ostrą fazę depresji wmówisz. Niebywała zdolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapieprz. Nawet czasu nie miała od rana zajrzeć na topik…. Znaczy zajrzałam, ale odezwać się zdążyłam…bo coś, bo ktoś, bo telefon….bo terminy gonią…nie znosze tego! Do tego mam nos czerwony jak żarówka … smarkam na potęge i kicham jak szlaona! Trzymajta się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolekcjonujesz wypowiedzi Gosi? wow :) no i co na podstawie kilku wypowiedzi stwierdzasz, ze jest marudą, tak? A wiesz dlaczego akurat teraz nie pała optymizmem? nie wiesz! więc proszę cię nie oceniaj nas na podstawie kilku wpisów, bo to jest zwyczajnie nieuczciwe! A już pomijając wszystko nawet jak jesteśmy marudami do potęgi n-tej to jest nasza sprawa :) jak już wspomniałam wcześniej nie ma obowiązku przebywania z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedy słyszę, że ktoś mnie obrzuca obelgami, nie zadaje sobie nawet trudu by sprawdzić, z kim mam do czynienia" Nudno w pracy, co zbawicielu dusz umęczonych?? Może książke poczytaj. Albo w scrabble pograj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze ze znowu zaczynaja sie udzielac Ci ktorzy raczej powinni miec najmniej do powiedzenia. Nie rozumiem takiego wtracania sie w topic osob postronnych. Jesli mamy ochote marudzic to bedziemy i to nawet wszystkie naraz jesli przyjdzie nam taka ochota i nikomu nic do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa alternatywa
oj tam Gośkę koleś w dupę kopną bo z niej niezły pasztet jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D Nie doczytałaś/eś - to Gośka kopnęła faceta w dupę :P:P I tak sie plotki rodzą :P Wracam do pracy. Miłego dnia Dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
festiwal kopytek - zostaw towarzystwo. tego topu nie da sie rozwalic nigdy, on sie odradza jak Feniks z popiołów po każdych akcjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
festiwal kopytek - zobacz sobie od strony 327 w tył. tam są moje wyczyny :P a tu niech sobie dziewczyny pisza, nieraz nawet ciekawie mozna cos przeczytac. lepsze to niz telenowela bo mozna sie samemu zaangazowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam nasza topicowa ostatnia strone - poplakalam sie ze smiechu :D prosze o jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pisz na temat, ja sobie tez poczytam. ja nie pisze bo baba nie jestem i nie bede opowiadac co wieczorem robie. ewentualnie łażę po innych tematach i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×