Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hej ;) ja dzis mam dzien nie pracowania ........ hehehe wczoraj nadrobilam ;) dzis mam szkolenie indywidualne - musze popracowac nad motywacja bojej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala - no jak to przeciez my wyrabiamy dzien w dzien 300% normy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała masz 🌻 za stronkę :) pierścionek cudny!!!! tło zdjecia również :) zaraz wyskrobie jakiegoś @ Maxi, dalej nic nie mam :( trochę pracuję, ale średnio mi to idzie...bardzo średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - jak pusto? ja jestem Ty jesteś.... Cadra pewnie się czai, Olla zagląda między badaniami ;) Trochę nas jest.... Sipp - pewnie zapracowana i nie ma jak do niej zajrzeć, wybaczamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) mi też jakoś nie chce się pracować :) i jeszcze ta pogoda - mało optymistyczna... najlepiej byłoby leżeć teraz w ciepłym łóżeczku z gorącą herbatką i jakąś dobrą książką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało czarna - mam się na 5, czasami na 6, są porywy dochodzi do 7 :-), a tak naprawde to dobrze ze jest co robić, nuda mnie zabija, jestem zbyt aktywnym czlowiekiem aby nnic nie robić i własnie dlatego, że mam co robić czuje sie naprawdę ok :-), a z ta nieobecnością troszjke było dzis pracki może dlatego zagladałem rzadziej choc wogóle rzadko zaglądam obiecuje sie poprawic w tym względzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ja jestem to one juz poszły do domku, prasować, malować, podcinać i kto to moze wiedziec co singielki robia jeszcze jak sa same :-), pew ie tez czytają ksiązzeczki o....., pewnie kazda o czym innym, częśc ogląda ewe drzyzgę, część idzie na spotkania ze znajomymi do pubu :-)) , jesuuuuuuuuuuu jak ja dawno w pubie nie bylem, ale niedługo zrobie cos po pracy, mam zamiar zaprosic pare osób do samych swoich :-) niedaleko od pracy a piwo jak wsedzie po 7 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 10 minut do domku, zycze wam popołudniowo samych radości i przyjemności, dop zobaczenia i do popisania jutro od rana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie już nikt nie wspomni:P Zapracowana jestem, Drzyzgi nie oglądam, żadnych zmian w wyglądzie nie planuję, z książek czytam tylko te do egzaminu, na pytanie o radości wszelkie jako singielka nie odpowiadam. Miłej reszty tygodnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×