Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała dzięki za mailowe przepisy :) Papo...ja tez piję kawcię, drugą...ale zaraz konczę pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papo..a ja mam nienormowany czas pracy...co ma swoje i lepsze i gorsze strony... na dzisiaj juz moge skonczyc :) tzn czesc pracy zabieram do domku... Miłego popołudnia wszystkim zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sippelsewg
hellolek:) nie nawidze czwartkow przed swietami, do pracy jechalam 20 minut a normalnie jade jakies 7... wrrrrrrr nie ma to jak korki:( teraz kawusia kolejna:) i moze sie obudze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papo – dzień zaczął się jak co dzień ;) Obudziłam się obok człowieka, którego kocham :D Wspólne śniadanko …i do pracy. Tutaj kawka na początek i trzeba coś robić. Chęci oczywiście brak….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to? Biało-czarna był taki tekst kiedys "obudziłem sie rano w mokrej pościeli, dobrze że jesteś przy mnie, przez otwarte okno wiatr muskał moje ciało..." :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna jestem urzędnikiem, nie zawsze mam czas na net, ale ostatnio cięzko pracowałem i nadrobiłem zaległości, które powstały po tygodniowym zwolnieniu lekarskim, a jak jest wszytsko na bieżaco to zawsze sie znajdzie chwilka na wszytsko :-), a Ty czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello w ten piekny dzionek ;) Gocha egzamin pewnie zdany na 5 no ewentualn ie na 5- ;) ale mi sie nic nei chce normalnie najchetniejbym poszla spac - cos ostatnio duzo spie :( i jeszscze dzis do wieczofra w pracy...................................... help me :( za to pogoda jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrramba
a jak radzicie sobie z napięciem sexualnym? :D :D wibrator czy marchewka w prezerwatywe.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - wyniki za tydzień. Ocen nie ma tylko procenty - zobaczymy - na wysokie noty nie liczę, bo trudno było diabelnie. Wczoraj skorzystałam z rady Sipp, długa kąpiel, winko i House :D Spałam do 9-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Gosiaczkowa to tylko literówka , naprawde nia miałem na mysli tego, ze uzywasz Dosi do prania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×