Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hej tesknota:) masz poprzestawiane literki w slowie tesknota i dlatego sie nie mozesz zalogowac:) przetrzyj oczka i popraw :D moja kuracja trwa juz prawie 2 tyg :) jadam warzywa, owoce ii jogurciki, na obiadki serwuje sobie miesko gotowane lub gotowana rybke z salatkami lub warzywkami- brokuly, kalafior, ogorki i pomidory, ktore wprost kocham!!! juz czekam na te prawdziwe a nie chemiczne pomidorki... jem duzo truskawek i jagód (zapasy z zamrazarki) :) te drugie na oczy dobre i zaspokajają głod na \"cos slodkiego\", nigdy nie przepadalam za slodyczami a teraz czasami dopada mnie chec i podjadam albo owoce albo miód:) 9 czerwca ide na weselicho, jeszcze nie wiem z kim ale wiem, ze musze wygladac szałowo:D zrobilam sobie maraton filmowy dzis, juz mam 4 za soba i mam plan na wieczor jeszcze jeden obejrzec- nadrabiam zaleglosci kinowe... a co u was kochani? tesknota? jak spedziles ten patriotyczny dzien? flaga wywieszona w oknie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani!!!! :D:D:D ja z dietami jestem na bakier ... chleb jem ale nie za dużo, ziemniaki jem sporadycznie bo mi się nie chce ich dla mnie jednej obierać (znaczy spożywam w gościach :P ) a i tak mi nic z wagi nie schodzi... przyjdzie bieda samo zejdzie - jak mówi moja mama która zawsze gubiła dużo kg (za dużo) przy okazji śmierci najbliższych... Co ja dziś robiłam? spałam do południa a potem jeździłam dziś na rowerku!!! ;) już myślałam, że sobie za dużo nie pojeżdżę bo towarzystwo było brak ...a samej wiadomo, że się nie chce - już miałam plan tylko babcie odwiedzić na swoich dwóch kółkach, jak mi koleżanka do towarzystwa się nawinęła .... i tak jeździłyśmy od godziny 15 do 19 ;) hehehe w sumie na samym rowerze to 2,5 godziny spędziłysmy ....ale i piwko na jakiejś polanie zaliczyłyśmy więc trochę nam czasu zeszło :D W sumie fajny dzień ;) a teraz to nie wiem co będę robić ...kolacja... a potem może jakiś film może TV.... i Kafe z doskoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, wróciłam :) dopiero co rozpakowałam torby. Milo znaleźć się znów w domku. Ale odpoczęłam i ślicznie się opaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz w ogole jestem singielka, nawet tu :( glodna jestem jak cholera, ale lodówka na kłodke! zapijam wode z cytrynka, a chetnie napilabym sie kawy, ale o tej porze to by bylo zabójstwo! bezsennosc jest gorsza od bolu zęba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Single i Singielki :) Właśnie wróciłam z urlopu... O matko jak było cudownie!!!! :):):):) I pięknie w górach, i pięknie nad morzem :) Teraz toczę się powoli w stronę łóżka, gdzie już kołdrę grzeje moja psina, przywieziona od rodziców po tygodniu rozłąki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zaczynamy się powoli zbierać spowrotem po długim weekendzie :) Opowiadajcie jak było? Opalone? i co najważniejsze wypoczęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zaczynamy się powoli zbierać spowrotem po długim weekendzie :) Opowiadajcie jak było? Opalone? i co najważniejsze wypoczęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jak wczoraj wpadłam się przywitać i znikam 🖐️ też wpadajcie i choć w jednym słowie mówcie co u WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
co jest??? wszyscy opuścili ten topik???? wracajcie ...jakąś imprezkę trzeba rozkręcić!!! kupujcie piwko, winko co kto chce i wieczorem zlot singli i singielek!!! :P Będziemy pić, opowiadać kawały :D skarżyć się na samotność ...a za chwilę rechotać, że nie ma jak wolność (bo jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma) ...to jak?? wypijemy coś razem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Malinka i Gosiaczkowa - wy koniecznie musicie być i o swoich wojażach poopowiadać... Tęsknota - Ty też wpadnij! jesteś naszym rodzynkiem... Biała pewnie będzie ...widzę, że zagląda często Maxi spać nie może.... będziesz? . a jakby dzisiejszy termin Wam nie odpowiadał to sie umówmy na inny raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z pracy :) Ciężko się pracuje, gdy w głowie tyle wspomnień z wypadu :) Było... bosko!!! Bardzo odpoczęłam, trochę nabrałam dystansu do tego, co mnie ostatnio spotkało i wyśmiałam się za wszystkie czasy :) Teraz chyba jakiś krem przeciwzmarszczkowy muszę zakupić :):) Postaram się odmeldować wieczorem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
no to super Gosiaczkowa! ;) do "zobaczonka" :) Andrzeju ...tak się życie ułożyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak trzeba sie zebrać bo widzę że nam sie towarzystwo rozpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) pomysł jest bombowy ...dam radę dołączyć a pić będę piwo grzane albo coś innego na rozgrzanie, bo mnie jakieś cholerstwo dopadło ....smarkam, kicham, kaszlę buuuuuuuuuu! i w pracy siedze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
myślę, że od 18 mozna się schodzić... ktto wpadnie wcześniej, kto później - nie ma takiego znaczenia moja skromna osoba będzie na Kafe od 18-19, ale sie nie pogniewam jak zaczniecie beze mnie :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do domu, więc po drodze zrobię jakieś zakupy :) Coś kalorycznego :D :P Będzie bibka :) Będzie bibka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa :D hej! ja póki co pije kolę bez wzmocnienia :P ale jka nas tu sie więcej zleci to być może sobie wleję cośćik procentowego ;) i zupke gotuje, przypomnij mi od czasu o czasu, żebym do kuchni zajrzała, bo kiedyś o mały włos woda mi się zupy nie wygotowała ....w ostatniej chwili przypomniałam sobie że gotuję :P Gosiaczkowa, jak tam w pracy? dużo roboty? ...jeszcze myślami jesteś gdzie indziej co? ale bardziej w górach czy bardziej nad morzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOO:) Witaj :):) Zaglądnij do kuchni - przypominam :) A jaką zupę gotujesz? Bo jak pomidorową, to jestem zaraz u Ciebie :P W pracy... dużo pracy. Weszłam w poniedziałek do swojego pokoju i się przeraziłam... Nie widziałam własnego biurka :( takie było zawalone papierami :( Oczywiście wszyscy przez cały tydzień składowali mi rozmaite pisma - bez czytania nawet. Więc oprócz rzeczy ważnych znalazłam i np. zaproszenie na masaż :), ulotkę ze sklepu z bielizną :) i parę innych śmieci :) Hmmm... Bardziej za górami tęsknię :) I Kujawami, bo zaliczyłam po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomidorowa jest moją ulubioną mniam - uwielbiam z makaronem a gotuję pieczarkową, ale poszłam troszkę na łatwiznę, kupiłam mrożonkę zupa pieczarkowa i zupę pieczarkową w proszku, oczywiście gotuję na najprawdziwszej kostce z wieprza :P dzięki za lody :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
jestem i ja!!! :D:D:D lody, zupka ...no no nieżle impreza się zaczyna :D:D ja mam pizzę i piwko :D:D:D chce któraś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×