Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Witaj :) Miłość jest przereklamowana - tak sobie ostatnio powtarzam... Z każdej strony atakują mnie szczęsliwe pary, więc lubię się tutaj schronić przed całym światem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę kotka ...całymi dniami siedziałby sam w domu :( a propos miłości właśnie serail M jak miłość zaliczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nikogo nie ma??? tylko ja nudzę się przed kompem???? no to ide ponudzić się przed TV ... Magda M właśnie leci.... Narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać!!! też zjadłam kolację, choć miałam nie jeść :( ale co tam!!! wszystkiego mam sobie w życiu odmawiać??? jutro pójde na aerobik to zgubię :P Maxi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku wiesz pewnei milosc zatakuje cie znienacka :) Widze ze Polskie seriale nei sa wam obce Ja gdy mam okazje ogladam Klan i Pierwsza MIlosc a wczoraj zamiast romantyczne komedii byl dramat/fantastyczno-naukowy pt\"Wszystko o miłości\"(It\'s All About Love) Moze ktoras z Pan ogladala? Film opowiada historię dwojga kochanków próbujących ratować swoją miłość. Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości, a cały świat stoi na krawędzi moralnego i duchowego upadku, który poprzedzają niewyjaśnione i bardzo dziwne zjawiska natury. Ludzie umierają na ulicach Nowego Jorku, w Ugandzie całkowicie znika przyciąganie ziemskie, we wszystkich krajach następuje totalne ochłodzenie klimatu. Na tle tych wszystkich nienormalnych zjawisk John i jego żona Elena, mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, podpiszą dokumenty rozwodowe tylko po to, by zdać sobie sprawę, że ich miłość jest sprawą, o którą warto walczyć. Szkoda ze z elemtami fantastyki bo to wlasnie przeznie czasem sie gubilem:( Jestescie wstanie polecic jakies miloscne tytuly? Maxi i z czym samotnosc smakuje najlepiej ? :) Dobranoc Serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA_1981
niektórzy nie spotykają miłości, na przykład ja warszawa jest pełna atrakcyjnych, samodzielnych, dobrze wykształconych i samotnych kobiet... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) widzę, że co niektórym to się na wspomnienia wzięło ;) Nie ma co rozpamiętywać, było minęło, czas leci, trzeba patrzeć do przodu i koniec :) Ja już jutro wyjeżdżam na majowy weekend, jadę trochę znowu poszaleć po niemieckich klubach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczna tesknota 🖐️ - samotnosc zdecydowanie najlepiej smakuje z ogórkiem kiszonym mojej babci cecylki :D biala 🖐️ malnka 🖐️ gosiaczkowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem w pracy ....nie palę, więc zamiast na papierosa wchodze na Kafe :P dobrze, że działa :D:D:D:D:D Miłego dnia wszystkim singlom i singielkom życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się podłączam :) Miłego dnia dla wszystkich 🌼 U mnie dziś piękna pogoda :) Wzięłoby się kocyk i poszło poopalać, a tutaj... Witaj dniu pracy... A ta miłość to lepiej żeby mnie nie atakowała. Jeszcze oddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa :D 🖐️ u mnie też pogoda przepiękna!!!! ...rowerem do pracy przybyłam :P chyba nie muszę mówić jak się nie chce pracować???? mnie mogła by miłość zaatakować!!! taka ze wzajemnością!! a w zasadzie to potrzebuję jej odwzajemnienia!! bo coś czuję, że mnie wzięło i nie chce puścić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało - Czarna 🌼 No moją miłość chyba można nazwać bez wzajemności... Ja kocham, on nie chce mnie znać... Powoli się z tym godzę... Zazdroszczę Ci do pracy na rowerku... Ja bym dziwnie wyglądała w żakietku i spódnicy pedałująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do pracy w spodniach chodzę :) a żakeicik nałożyłam jak już dojechałam :D:D:D u nas w firmie jest jeden kierownik co śmiga rowerem do pracy w gajerku!!!!!! :D:D:D:D:D:D i trzeba przyznać, że ma sporo km do pokonania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też głównie w spodniach, ale czasem muszę przyodziać spódnicę :P A rowerka to nie mam, bo mi skubańce ukradli Za to chodzę pieszo do pracy - mam buty na zmianę w szafce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście SKUBAŃCE!!!! na swój uważam, kosztował mnie całą wypłatę! gdyby mi zwinełi to chyba bym sie popłakała 😭 Do pracy tez nie raz maszeruję, mam tylko 4 km, spacerkiem jakieś 40 minut ;) rowerem jestem dziś pierwszy raz! ale pewnie będę jeździć częściej :P z firmy chyba ze cztery osoby rowerami przyjeżdżają :P A propos spódnic ...jak nałożę, to w robocie jestem w centrum uwagi :P:P:P:P wszyscy zauważają!!!! a jak są laski co codziennie się stroją to nawet nikt im nie powie, że ładnie wyglądają... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Gosiaczkowa a w przyszły tydzień pracujesz??? czy urlopujesz jak większość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubańce, bo też rower za moje pieniądze kupiony. Wymarzony i wytęskniony :( Może kiedyś zdobędę się na odwagę i kupię sobie nowy... W przyszłym tygodniu... urlopuję :) Już od piątku od godziny 17:00 nie istnieję dla firmy :) Najpierw wracam do domu rodzinnego - to sie zdziwią, jak mnie zobaczą - chyba sie muszę odkarmić albo coś :P - a później... plecak, przyjaciółka i witaj przygodo :) Najpierw góry, potem morze - albo odwrotnie :) A Twoje plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! góry ...morze.... rewelacja!!! Udanego wypadu życzę już teraz bo potem moge zapomnieć :P ja pracuję ...tylko 4.05 wezmę urlop ...nie planuję nic szczególnego ...mam kilka imprez( w pn i śr, żeby głowa na drugi dzień mogła boleć :P ) ... trochę rowerem pojeżdżę, jeden dzień u siostry na wiosce spędzę ...a i planuję na Mazury do wujka na sobotę i niedziele wyskoczyć .... Super, że pogoda ma być ładna!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wyrwać na parę dni, bo inaczej oszaleję. Dać głowie odpocząc od myśli związanych z moim wywróconym do góry nogami życiem... O urlop walczyłam wcześniej, więc... juz nikomu nie oddam :P A imprezki... Ostatnio upiłam sie martini :P Uwielbiam :) Ale mogę - jestem pełnoletnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
jest tu kto???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OH!!!! Kajzerka!!!! ❤️ ;) a mnie nie było :(:(:( Witam wszytskich i miłego dnia życzę!!!! a dzień jest piękny :D:D:D Do końca pracy jeszcze tylko 7 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kajzerka! :D:D:D:D Miło widzieć ❤️ Gosiaczkowa 🖐️ ;) - WYTRZYMASZ!! jeszcze 3 godzinki z hakiem i mam weekend ...niestety w pn musze się stawić ....i w środę też, a potem 4 dni laby :P:P:P:P szczerze mówiąc to i dziś się jakoś obijam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×