Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hm... miesiąc to krótki czas od rozstania .... ale głowa do góry! Mówią, że czas leczy rany i to jest prawda! i wiesz co jeszcze mówią?? ...że na nieszczęśliwą miłość najlepszym lekarstwem jest kolejna miłóść :P:P tylko pewnie teraz kolejna Ci nie w głowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żebyś wiedziała, że mi nie w głowie... Zwłaszcza, jak ma sie pewność, że tamten facet mimo wszystko był tym jedynym facetem... Na razie skupiam sie na lubieniu siebie :) Przestawiłam meble w mieszkaniu, a od poniedziałku wracam do pracy... Praca skutecznie zabije myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka i jak poszlo na zaliczeniu ? Na mnie w sobote juz czeka poprawka:( Dzwine Drogie Panie ze niemyslicie o oswiadczynach:) Ja mysalem ale widac zawczesnie:( Bialo Czarna raczej nie pobiegamy razem gdyz dystans ~600km wydaje sie nieosiagalny?(Ja okolice Slaska) Gosiaczku miesiac to nieduzo Jesli sadzisz ze to ten jedyny ,wiec dlaczego nie probujesz powalczyc o Was? Biała a skad pewnosc ze po nieszczesliwej pojawi sie kolejna? Slonecznego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) zaliczenie myślę, że w porządku. Ale dla mnie już dziś zaczął sie weekend :) więc zmykam póki co na randeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie bym powalczyła, tylko na razie nie mogę. On nie chce się ze mną kontaktować. Mam dać mu czas... To chyba stały tekst wszystkich facetów :) Zresztą teraz i ja sama nie jestem w najlepszej psychicznej kondycji, więc... Czas pomaga, ale też sprawia, że wszystko jest inne... I tego się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ przed chwila wrocilam z pracy, uff, teraz trzeba troche ogarnąc w domu, pranko, zmywanko itp malinka - po ciezkim dniu na uczelni ;) randka sie nalezy:D jak tak sobie pomysle to ostatnio na prawdziwej randce bylam... nie pamietam!!!!!! cholera jasna, trzeba zaczac sie umawiac, zreszta ja juz chyba zapomnialam jak sie nalezy zachowywac na randkach:D hehe tesknota, a które okolice śląska jesli moge zapytac? nawiazujac do tego co pisala biala- uwazam, ze kazdemu jest ktos przeznaczony i ze jesli nie wyszlo nam z osoba z ktora bylismy to znaczy to tylko tyle, ze to nie byla TA osoba. więc gosiaczkowa- glowa do góry! jutro bedzie dzień, kto wie co moze nas spotkac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! 🖐️ wróciłam z imprezki :D ...chyba od razu kac mnie dogania bo jakoś głowa dziwnie jest odczuwalna :O Malinka - jak koło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos randek ....to też już nie pamiętam prawdziwej randki :( trzeba coś zrobić w tym kierunku, żeby to zmienić .... :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala🖐️ gdzies tak balowala w srodku tygodnia?:D wypij duzo wody na noc, koniecznie niegazowanej to jutro cie nie bedzie kac meczyl, pij na upartego ile wejdzie:) ja znowu sie czuje jak na amfie, zero zmeczenia, zero checi snu, a pracowalam dzis 12 godzin:) co jest grane????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Kobieto!!! 12 godzin??? szok!!! ja 8 godzin pracy ...i to mi się tak nie chce!!! 😭 ostatnio nic innego nie robie tylko się obijam... ciotka zaprosiła ...taka impreza bez okazji... było nas w sumie 7 osób ...dobre jedzenie, trochę alkoholu i dużo śmiechu, bo towarzystwo doborowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawą imprezy jest doborowe towarzystwo i dobre jedzonko, i taki tez mam plan na sobote:) z tym ze impreze mam zamiar zrobic u siebie:) plus oczywiscie karaoke- najwazniejszy punkt programu:) i znowu sąsiadki beda na mnie patrzec spod byka... biala- ja lubie swoja prace, czasem mnie wkurwia... :D ale generalnie to moglabym siedziec w pracy po 10 godzin dziennie:) pracoholiczka ze mnie chyba, ale pewnie jakby sie w moim zyciu jakis nieszczęsnik-chlop pojawil to bym inaczej tego podchodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bez chłopa ...ale ta praca już mnie nie kręci...za długo nie było żadnych zmian.... drugi rok te same obowiązki :( chyba się wypaliłam, zapał zgasł... ciekawe co mnie czeka w weekend? wyraźnych planóó nie mam ...same zarysy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki dowcip ...stary ;) ale co mi tam :D:D:D Matka przyprowadziła swoją osiemnastoletnią córkę do lekarza informując go, ze córka nieustannie cierpi na mdłości. Lekarz po zbadaniu córki stwierdził, ze jest ona mniej więcej w czwartym miesiącu ciąży. - Co też pan mówi, panie doktorze, moja córka nigdy nie miała do czynienia z żadnym mężczyzną ! Prawda, córeczko? - Prawda, nawet się nigdy nie całowałam - zapewniła córeczka. Lekarz bez słowa podszedł do okna i zaczął się intensywnie wypatrywać w dal. - Panie doktorze, czy coś nie tak?- pyta po pięciu minutach zaniepokojona mamuśka. - Nie, nie! Po prostu w takich wypadkach zazwyczaj na wschodzie ukazuje się jasna gwiazda i przybywa trzech króli. I za nic kurwa nie chce tego przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobre Trzech facetów siedzi w barze i opowiada o tym, co kupili swoim żonom na urodziny. Pierwszy z nich mówi: - Ja kupiłem swojej żonie coś, co idzie od 0 do 100 w niecałe 6 sekund. Pozostali pytają - co to? - Ach, wiecie, białe Porshe tak pięknie pasuje do jej blond włosów... - Za to ja kupiłem swojej żonie coś, co od 0 do 100 potrzebuje zaledwie 4 sekundy - mówi drugi - kupiłem jej Ferrari! Czerwone! Bo tak jej pięknie z jej rudymi rozwianymi włosami... Na to trzeci: - A ja kupiłem żonie coś, co do setki potrzebuje krócej niż sekundę. - Przesadzasz. Nie ma tak szybkiego samochodu. - Samochodu nie, ale... zobacz ten prezent http://www.lom.vectranet.pl/~dowcipy/dowcipnis_info/prezent.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma1
świetny dowcip może i stary ale pierwszy raz go czytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam net, a wszyscy śpią :P Randka... żeby ktoś mnie zaprosił, to bym poszła... Chociaż pewnie tylko tak piszę, a ostatecznie bym nie poszła. Płakałabym całą noc za byłym i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta w lustrze to niestety ja
niektórzy śpią a niektórzy zastanawiają się, jak to się stało że w wieku 31 lat siedzą sami i grają na kurniku zamiast spać z mężem a rano robić kanapki dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
czesc... ja nie wiem, czy ja mogę tutaj jeszcze pisac....chyba jeszcze mogę...? poznałam kogos, nie wiem co jeszcze z tego wyjdzie, moze cos fajnego, a moze nic. tak czy inaczej jest pierwszym facetem od rozstania z moim meżem, nad którym zaczełam sie zastanawiac tak bardziej serio. a u mnie nie jest z tym łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ jak zwykle mam lenia i niechce mi się pracować :O Niemożliwa!!! Pisz tu jak najbardziej :D:D i dziel się z nami swoim szczęściem ;) a my będziemy Ci kibicować :D:D:D Tylko czy teraz będziesz miała czas tu zaglądać?? jak Twoje wiczory będą zajęte??? :O :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemożliwa
jak na razie to nic konkretnego, coś niby sie dzieje, ale jeszcze nie wiadomo co z tego będzie. choć...chyba bym chciała, zeby coś było ;) a wieczory, to moze i będe miała zajęte, ale tylko niektóre, bo nie mieszkamy za blisko siebie, a poza tym on często wyjeżdza, wiec....jesli nawet coś z tego będzie, to chyba znajdzie się czas, żeby tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane i Kochani!! 🖐️ wpadłam tylko z wizytą kontrolną ale widze że nic się nie dzieje :O jutro niestety pracuję :( a wieczorem zapewne imprezuję :D:D jeszcze nie wiem co i jak, ale cos się wymyśli :P:P:P spadam do łóżka 🖐️ PS. szkoda, że sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
jestem singielka a dziś wieczór znajome małżeństwo wyciąga mnie na miasto :O ależ mi się nie chce z nimi iść :( Za przyzwoitkę mam im robić? czy co? lepiej z nimi iść czy lepiej znów zostać na kafe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×