Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała - ja rocznik \'78 ale powiem Ci, że... nie mogę się doczekać 30-chy :P:):):) Wiem chyba jakaś głupia jestem, ale tak coś czuję, że wtedy spotka mnie wiele dobrego :P A jak Maxi nadal będzie tak czarować i jeszcze Sippel pomoże... Moja Droga nie odpędzimy się od absztyfikantów :):):) Panie T dużo zdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam temat ... i dlaczego nie macie chlopow? nie chcecie tak ciezko o taki ideal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he.. zalezy co ten ideal oznacza nikt nie jest idealem... a kazdy wymaga rada taka ze to co jest brac :) a tak szczerze, kazdy ma wady, minusy itd. ale nie sztuka takiego zlac, a sztuka takiego szanowac i z nim byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"rada taka ze to co jest brac\" - sorki ale ja nie będę brac tego co się nawinie... a potem co? że pije? że bije? do kogo pretensje??? Poczekam na tego \"księcia\" Maxi mi wyczaruje :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zupelnie o to mi chodzi ze dowolnie jakiego barana brac... bo co jak bedzie na dworcu to tez brac??? a pozniej ze bryne pije na boku :) chodzi mi wiesz o jakiegos kumpla kumpeli, cos takiego , co znasz historie i przebieg:) a tak powaznie, hm ideal... gdyby istnial kazdy byl by szczesliwy! kurde, choc powiem ze gdybym mial 100% pewnosc ze kobieta chce byc ze mna i bedzie mnie kochac, to potrafil bym sie zmienic, chyba kazdy facet tak ma, ze umie, tylko musi troche wiecie wegetowac nad tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T - taka zmiana dla kogoś to tylko chwilę trwa .... nikt nie jest wstanie na dłuższą metę udawać kogoś kim nie jest.... niech Cię ktos pokocha takim jakim jesteś! :) - sobie tez tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie raczej tak nie idzie, bo jestem dziwny, jebniety, mam swoje misje, zachcianki, itd... rano jak wstane mam humory cos sie nei spodoba i caly dzien mam spierdolony:) ... choc i oczywiscie mily i uczynny tez jestem, choc bardziej kreauje sie na potwora:) coz.. takie zycie jest, nalezy byc silnym psychicznie to sama reszta przyjedzie! a macie kogos na oku czy same czekacie az ktos upoluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to ciezko taka zwierzyne przywolac:) dobra panie lece spac, bo chce sie kurowac:) moze jutro wejde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 Gosiaczkowa🌻 no to pieknie sie dzionek wczoraj potoczyl :) Mr T🌻 witam rodzynka biala🌻 no ja tez na zwierzyne lowna sie nie nadaje, bo zawsze musze utrudniac, ale podobno ciezko upolowana zwierzyna lepiej smakuje maxi🌻 no te Twoje czary niezla maja predkosc ;) a ja wczoraj sie postanowilam zmienic i z rudej zrobilam sie brazowa i czuje sie z tym dobrze. chociaz D. nie byl zachwycony zmiana, ale bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - przyzwyczai się :) mnie znów nie chce się nic robić :O czaję sie z smsem do jednego gościa.... głupia jestem.... najgorsze jest to, że ja sie czaję a on mam mnie za osobę która wie czego chce i jest bardzo pewna siebie (chyba nieźle maskuje swoją nieśmiałość i kompleksy).... może nawet go onieśmilam?? (kilku mi tak mówiło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na chwile tylko laseczki, biala, chudzinko! matko!! a ty pisalas o jakims odchudzaniu! normalnie nienormalna jestes :D🌻❤️ fajne jestescie👄:) a ja tak z doskoku bo wczoraj M mi zrobil niespodzianke i przyjechal wczesniej i , ze tak powiem troche sie stesknilismy za soba i nie mozemy sie nacieszyc:) a ze na L4 jest napisane\"chory musi leżeć\" to caly czas leżę :P:P:P heheh moze zajrze pozniej.... ps. ciesze sie ze czary dzialają! bede wizualizowac czesciej! wy tez powinnyscie sprobowac! gosiak- ale co z tym spacerem! co to za typek, opowiedz ciut wiecej!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Panienki 🌼 Biała - pisz i już. Im dłużej zwlekasz, tym masz więcej wątpliwości. Lepiej żałować, że się zrobiło niż gdybać co by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mnie D. wnerwil😡 napisalam mu smsa, by sie wypowiedzial co sadzi o mojej zmianie koloru wlosow, i ze takie nie udzielanie odp oznacza ze chce sie byc taktownym by nie powiedziec, ze dramat... no to mi odpisal, ze w sumie to on nie lubi w ogole malowanych wlosow a jak juz to rude, ale ze braz do mnie pasuje i wygladam bardzo ladnie, do tego dopisal \"ziew, baby\" a ja cholera chcialam tylko sie dowiedziec co ten dzieciol sadzi!!!!! a tan mi ze jestem nudna!!!! wrrrrrrrr 😠 biala jak Ty jestes gruba to ja sie juz nie wypowiadam, a ze zla jestem to lepiej dla Ciebie gosiaczek, no wlasnie bo tak nie pochwalilas sie co sie na tym spacerku dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście ciakwe baby :):) :P Spacerek jak spacerek. Chłop okazał się ode mnie rok młodszy :) ma na imie Tomek i jest informatykiem :P kurna całe życie z informatykami :P Ciut wyższy ode mnie, oczy zielone, włosy blond - długie do pasa :D Całkiem sympatyczny facet. No dobra - bardzo sympatyczny facet :D Chce się jeszcze spotkać :P Ja chyba w sumie też, bo ten, co to w nim bym się zakochała, chyba jednak mnie nie chce... :( Jak na 1 randkę - same plusy :P Moje gadulstwo go nie zabiło, sam gada, nie trzeba atmosfery ratować :) Poczucie humoru posiada, niestety nie jest ani ociupinkę złośliwy a ja wredna jestem cała, więc... hamować się muszę :P Zobaczymy - w każdym razie Maxi działaj dalej, bo cuda robisz :) Kurcze... czemu tak jest, że jak się spotka faceta, który ma w sobie wszystko, czego się szuka, to jakieś problemy się rodzą. On nie wie, czego chce, ucieka i w ogóle... Eeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro skladam oficjalne podanie o prace do firmy... juz gadalam z szefem i powiedzial bym jutro przyniosla cv i list motywacyjny i on to dalej pchnie. az strach sie bac, ze koniec bestroskich studiow:( a mialo byc tak pieknie... wywiady telewizna autografy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po obiadku, dzisiaj wczesniej, bo bylam z Renate. troche mnie rozladowala, bo ogolnie dzisiaj mam dzien do nerwa. do tego zadzwonil do mnie kolega z poprzedniej pracy, ze on by sie wzial za ten pomysl co to moj ex mial, i czy moge robic za ich tlumacza... no nie powiem lekko mnie to wnerwilo, ale posrednictwo w sumie by mi sie oplacalo finansowo... no ale za to staly kontakt z ex... no nic musze poczekac az jeszcze raz zadzwoni do mnie B. i sie umowimy na jakis termin kiedy sie spotkamy i wszystko omowimy co i jak ma byc z tym calym burdelem zwiazanym z moim posrednictwem... tia... zapowiada sie ciekawy okres w moim zyciu... zmykam do siebie a pozniej do D. pisac list motywacyjny... alez sie ciesze ze moje zycie ku.rwa nabiera takiego zaje.bistego rozmachu i rozpedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sippel wesoło będziesz miała... Ale jak nic do byłego nie czujesz, a finansowo się opłaca - bierz. Biała - posłałaś żeś w końcu tego smsa??? A u mnie... Narzekałam ja na tego paskudę, co to mnie nie chce, a ja jego i owszem :P i chyba myślami żem go ściągnęła bo już z 5 razy do mnie dziś dzwonił :P Efekt? Spotkanie w weeknd. Ma przyjechać - zobaczymy :P Chyba, że znowu ucieknie jak wtedy, gdy mieliśmy jechać do Kazimierza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, czuc nie czuje nic, ale nie mam ochoty sie z nim widywac i kontakowac jak bedzie jakas sprawa do tlumaczenia. a przy tym co oni chca uskutecznic to czeste kontaktowanie sie bedzie konieczne... owszem kasa z tego moze byc ladna, ale nie wiem czy chce sie na to pisac ale bedzie co ma byc alez Ci ta maxi wyczarowala powodzenie, ja sie postaram za chwile tez troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - tyym razem nie ucieknie, bo zadziałaja czary Maxi :) a smsa juz piszę :P Sippel - tak skrycie zazdorszczę Ci tego rozmachu :) Bierz Kobieto pełnymi garściami co się da :) Maxi - leżysz?? ;););) ...nie sama pewnie?? :P:P:P:P:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze, leze:) i jak zwykle biala masz racje, nie sama:P robie sobie mała przerwe bo sie nabawie odleżyn:D gonia:) ale sie dzieje u ciebie:) no kurde, wiedzialam ze wyglądam jak czarownica, ale zeby miec czarodziejską moc??? :D to teraz wyczaruje, zeby M poszedł zrobic kolacje, bo zdycham z głodu:D czary mary hokus pokus!!! nie działa 😭:( poczekam kwadrans, zeby zaklęcie nabrało mocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! jestem w szoku, ledwo skonczylam pisac ostatnie zdanie, M wstał i poszedl robic kolacje!!! ja piernicze.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam biala, pewnie M sam zgłodnial i ruszyl dupe:D a ze ja obłoznie chora :P to nie wchodze nawet do kuchni, chyba ze zapalić... czyli dwa, trzy razy na dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×