Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Dzonna 50
Piszesz kolego nie prawde.Chyba wlasnie wiem cos nie cos o tym weselu.To byl zart co powiedzial p.Janek ze zrobi dobrze,kazdy odczytal to wlasciwie, ze zespol zagra dobrze,da z siebie wszystko.A cale wesele bylo bardzo udane i jeszcze dlugo goscie wspominali ze zespol jest ok.A pisanie ze ktos byl pijany,to nonsens.Czy sprawdzales na alkomacie ile zespol wypil,jesli nie to nie wypisuj nie prawdy.Pozdrawiam zespol Happy Singers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynka0
To ze z tym panem nie mozna sie dogadac to fakt.Bylismy na spotkaniu,i powiem ze zespol tak sobie nam sie podobal.Ale juz sam pan kierownik to do glosu nie dopuszcza.Icaly czas podkreslal jacy to oni sa profesjonalisci,nie to co zespoly z nurtu disco-polo pochodzace z wiochy.Wiec Happy Singers nie zrobil na nas dobrego wrazenia.Jesli pan kierownik na prezentacji tak rozmawia,to wyobrazam sobie co musi byc na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabriolet w
Czasami osoby przychadzace czy to do kamerzysty czy do zespolu , same nie wiedza czego chca.Ja z kamera pracuje juz nascie lat , i z wieloma parami sie spotykalem , a tylko polowa wiedziala czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Żigolo
Bawilem się kilka razy z zespolem Happy Singers, i nigdy nie widzialem żeby członkowie zespolu nadużywali alkoholu.Ale wiadomo że zawsze jedno piwko można w takiej pracy wypić i raczej nikomu taka ilość nie zaszkodzi.Więc nie rozumiem osoby piszącej o jakimś przecholowaniu w spozywaniu alkoholu przez zespól.Nie bronie zespolu i nie jestem z zespolu ,bo jak sądze zaraz będę o to posądzony,ale prawda leży mi na sercu i dlatego piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek ze wsi
Wystarczy poczytac na H.Wesele o Happy Singers/to zdanie mozna sobie wyrobic o p. Janku szefowi tego H.Singers. Albo siebie reklamuje podszywajac sie za forumowiczy, albo forumowIczy wyzywa.......,,Benek ze wsi Gnojowka,, to ulubiony zwrot tego kierownika-pijaka do ludzi ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek ze wsi
Pozdrawiam Dzone i Zigolo i p.Janka bo jak widac to jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewitacje p.jana
Pan Jan od dawna lewituje po forach. Jak sie czyta autoreklame w wydaniu tego pana, to az smiac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do barbara.999 Witam, polecam Ci zespół na wesele z Lublina- Niagara Band . Oto ich stronka niagara.duu.pl Jest tam demo i dane kontaktowe. Jest wokalistka i wokalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do denuja3b3 Wiem, że w maju też mają wolne terminy www.niagara.duu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabiosz
a co juz nasze zespoly sa tak mizerne,ze az trzeba posilki z lublina sciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W kinielublinie
A mi sie podoba.Wejdz i posluchaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka r24
Potrzebuje na Ave Maria skrzypaczki albo wokalistki.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukaj 25
Na H.W to sie zwie kwartet andante , czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labella100
Proponuje Kwartet ,CORDIS,, jest to najlepszy zespol do oprawy mszy.Skontaktuj sie z P.Ula ,Cordis znajdziesz w google.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
Witam serdecznie. Chciałam zapytać, czy ktoś z Was organizował wesele w restauracji hotelu Turkus? Jak wrażenia? Chodzi mi głównie o wygląd sali po udekorowaniu, strona internetowa nie jest zbyt bogata w zdjęcia. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat Turkus
To chyba zart Prima Aprilisowy. Bo kto w Turkusie robi wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuno wroć
Ta knajpa wygląda jak za komuny.Od 20 lat nikt tam nie robił remontu.Tragiczny widok w środku,wszystko brudne obdrapane i brzydkie.Ale jak Ci pasuje to bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
Sytuacja wygląda tak, że mam praktycznie wszystkich gości spoza Bialegostoku, dużą część z Krakowa, mniejszą z Warszawy plus kilka osób z zagranicy. Istotnym jest dla mnie zorganizowanie noclegu w tym samym budynku, w którym jest restauracja. Nie mogę pozwolić sobie na ogromny wydatek płacąc najpierw za imprezę, a potem drugie tyle za nocleg. W Turkusie jestem w stanie zorganizować to taniej. Ale jak napisaliście, sala nie jest zbyt atrakcyjna, ale na tyle na ile wiem po udekorowaniu i zastawieniu tragedii też nie ma. Dlatego zapytałam czy jest tutaj ktoś, kto wesele tam miał bądź na takim był i może coś o tym powiedzieć. Kolejną sprawą jest, że ślub będzie tylko cywilny i zbytnia "pompa" też mi nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak 22
Ja nie powinieniem pisać żle na tę rest. ale poprzedniczki nie chciały Cię urazić,w TURKUSIE jest naprawdę syfiaście i zrozum ,skoro pytasz to Ci odpowiadają.A jesli mesz przekonanie co do tego syfu to nie zawracaj glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle przesadzacie
w Turkusie jedzenie dobre i dużo, miejsca trochę mało bo 10 par na parkiecie to już tłum, ale obsługa miła i kulturalna, biega przy klientach całą noc. Spokojnie dekorację zrobicie sami i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie moja bajka20
Co do obsługi to możliwe że jest mila,ale co z tego.Sala naprawde jest brzydka.Znajoma chodzi tam na dancingi,ale ona ma swoje lata i jak to okresla że Turkus przypomina jej młodość,lata 80-te. A jedzenie maja okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies ktos słyszał.
Narzekaja ci co tam nie chodzą. Nalezy pamietac ze wiele osób robi wesela w remizach lub innych salach i te wesela często sa lepsze od tych w innych salach banlietowych. Klimat tworza goscie, zespół, dobra zabawa.W Turkusie ludzie stołuja sie, nocuja i jeszcze za to płacą. Jedzenie maja dobre. A syf to pewnie niektórzy w domu maja bo gdyby tam tak było dawno by zamkneli ten hotel. Poza tym tutaj placze sie również konkurencja która lubi opluwać innych. Najlepiej jak sama zajdziesz i zobaczysz a wystrój? zaden nie zagwarantuje udanego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBIESIA36
Ja pracowalam w pw.Jard,i powiem ze wszystkie lokale sa na b.niskim poziomie a Turkus jest tego przykladem.To jest moja opinia i tych osob ktore znam.A obrazanie sie i wytykanie kto jak ma w domu jest nie na miejscu,bo obiegowa opinia o Turkusie jest taka a nie inna i pieniactwo nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navari 5 t 5
Szukam fotografa z zacieciem artystycznym.Ciekawy plener itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zton.
Gdybys pracowała tam nie podkładałabys swini swoim kolegom normalny człowiek tak nie robi. Nikt nie mówi ze to Hotel z gwiazdkami ale porównywanie do syfu to juz naprawde podłe i załose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca.
szukasz fotografą? kiedy masz slub i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navati 5 t 5
Ja szukam fotografa nie spowiednika.Nie rozumiem pana wscibskosci kiedy i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navari 5 t 5
I nie rozumiem tego ,,masz,, nie przypominam abysmy sie poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proti-one
Navari może nie powinnam polecać już teraz, ale my wybraliśmy Piotra Czechowskiego aby uwiecznił na zdjęciach naszą weselną uroczystość. Przy okazji wydaje się być bezproblemowym człowiekiem :) Zajrzyj na jego stronkę i przekonaj się czy tego typu zacięcie artystyczne trafia do Ciebie ;) Pozdrawiam http://www.piotrczechowski.pl/ Ps Może ktoś zna zespół godny polecenia, coś w stylu Mega? Oni niestety mają zajęte terminy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawari 5 t 5
Owszem,jestem zainteresowana ta propozycja.Jeszcze zostal mi polecony Pan Heller,ponoc prawdziwy artysta.Dziekuje serdecznie za polecenie,mozliwe ze zatrudnimy tego Pana.Zas zespoly obejrzelismy te lepsze prawie wszystkie.I powiem ze taki troszeczke podobny do Megi jest Show Band.Ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×