Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

to zależy my na kwiecień 2012 zamawialiśmy sale i zespół już miesiąc temu. I musieliśmy przełożyć o tydzień termin bo ten co chcieliśmy był już zajęty na sali. Więc myślę że sale zamów i zespól wcześniej będziesz spokojniejsza. Wiem że na 2012 rok cały czerwiec był już zaklepany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madma
mnie najbardziej interesuje sierpien/wrzesien:) mysle ze najpierw zamowimy: -salę -orkiestrę -fotografa -kamerę To raczej takie najważniejsze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sierpień/wrzesień ale nie wiem czy wiesz ale najbardziej atrakcyjne terminy są już zajęte 1,5-2 lata wcześniej nie wierzyłam ale sama się przekonałam na początku lutego jak sami zamawialiśmy sale tak samo było z naszym zespołem. Sala i zespól to podstawa. Chcemy też dobrego kamerzystę i myślę że do końca marca znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam złatwiac trzy miesiesiace przed weselem i wszystko udało mi sie poukładać. Pozatym takie napedzanie terminów to chyba same firmy to robia. To, ze jakies tam terminy maja zajete to nie znaczy ,ze wszystkie, zawsze są luki. Wiem bo tez organizowałam swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz.102
jak ktos jest inteligentny wystarczą dwa miesiace a dla nierozgarniętego to i dwa lata mało. Bez przesady, wszystko mozna jestem taryfiarzem i widze ile sal w soboty swieci pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są luki i sale świecą pustkami ale na własne oczy widziałam ze na przyszły rok w niektórych salach takie miesiące jak czerwiec/lipiec są już zajęte. My chcieliśmy wybrać sale i zespół pod termin taki jaki nam pasuje ani taka sale która ma wolny termin. Wiem że wesele można zrobić w dwa miesiące(brat miał) ale się bierze wtedy sale w której są wolne terminy ja wolałam mieć wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus112
Witajcie chciałam sie dowiedziec czegos więcej o zespole Victoria z Wasilkowa? wielkie dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna.++
Muzyka jak muzyka nie rózni sie niczym taki typowy playback jak u wielu, wokalnie -tak sobie -rzecz gustu i jeszcze przerwy. Ale to twoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qvalka11
Jest nowa sala jadac do Achuana- Ambrozja,czy jakos tak sie nazywa.Teraz jest tyle sal ze spoko mozna znalezc cos dla siebie nawet na 2 miesiace przed.Te zajete terminy na 2 lata z gory to lipa.A Zespoly I d'J maja duzo wolnych terminow, filmowcy tak samo.A wiec bez pospiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walilowka l.
Jak chcesz brac Victorie z Wasilkowa to lepiej Ci polecam Show-banda .Oni graja naprawde fajnie, a Viktoria to tak przecietnie,albo Raje wez z Wasilkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus112
A może ktoś ma jakiś urywek przyjęcia weselnego z tym właśnie zespołem VICTORIA?????? Byłabym wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My szukaliśmy sali z poza Białegostoku i tak na ok 250 osób. Moim zdaniem rok wcześniej to wcale nie jest szybko na planowanie wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My z.32
Jak chcesz konkretna date,to moze byc problem,ale tak ogolnie to daty sa wolne.Bylam ze swoim m. w dwoch lokalach i kolejek nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a nam zależało na konkretnej dacie chcieliśmy 28 kwietnia ale był już termin zajęty to przełożyliśmy na 21. I chcieliśmy właśnie poza Białymstokiem i duża sale wiec mieliśmy ograniczone poszukiwania. W dodatku na jednej z sali powiedzieli ze za osobę jest 160 a jakbyśmy chcieli wesele w 2012 to automatycznie nam cena rośnie do 190zł i tylko 3 gorące dania!SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odstapie wszystko 6 VIII-2011
odstapie bardzo dobry zespół, sprawdzonego kamerzystę i fo tografa. Nastapiły inne plany w zyciu i musimy wesele przełożyc na inny termin. Pozdrawiam. Dla Zainteresowanych prosze podac mejla,lub podam swego- wszystko odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus112
Witam polećcie mi jakąś dobra makijażystke ślubna, która dojeżdża do klijenta poza Białystok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabria 222
Zona fotografa Michala Hellera -robi profesjonalnie w domu klientki.A namiar na P. Hellera znajdziesz w google lub na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus112
sliczne dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam -23
Jestem w trakcie poszukiwania zespolu,tylko nie chodzi mi o banalny repertuar a raczej o cos extra,jak ktos moze pomoc to z gory wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwinka.R.
Mysle ze chodzi o taki bez disco polo.To proponuje Silvers albo E.Band, chociarz ten drugi moim zdaniem jest o wiele gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkie wesele
do : Odstapie wszystko 6 VIII-2011 chcetnie wezmę napiar tylko na kiedy masz ich namówionych ? jaki to zespól , fotograf i kamerzysta z jakiej firmy , proszę o kontakt pod nr 513-130-029 Paulina (po 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana terminu wesela.
Dla zainteresowanym terminem 6 VIII 2011r. pytania prosze kierowac na adres: maila malgorzatagosiab@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiana terminu wesela.
Dla zainteresowanym terminem 6 VIII 2011r. pytania prosze kierowac na adres: maila malgorzatagosiab@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjjjjja
Polećcie kogoś do makijażu ślubnego i fryzury> BArdzo proszę o szczere opinie. Jestem spoza Białegostoku więc im wiecej propozycji tym lepiej. Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionda
Jestem z bielska, szukam zespolu, termin dość bliski 11.06.11, czy zespol speed jest godny polecenia? z tego co wiem mirage, tornado, time maja zajety ten termin. Glownie chodzi o dobra zabawe gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielska 17
Jak jestes z Bielska to szanuj swoje miasto i pisz nazwe z duzej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielska 17
A jak chodzi tylko o dobra zabawe,a nie muzyke to kup klocki lego i niech sie goscie dobrze bawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionda
@ bielska 17 - nie poszukuje trolli obrażających mnie na tym forum tylko zespołu, jak nie masz nic ciekawszego do powiedzenia to się nie wypowiadaj i nie oceniaj mojego szacunku przez to czy piszę dużą czy małą czcionką, bo mogę się przyczepić ze nie stawiasz ogonków i nie szanujesz języka polskiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionda
poza tym dobra zabawa jest pojęciem trochę szerszym niż klocki lego, jak dla mnie łączy się ona także z dobrą muzyką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielska 17
Komputery przywiezione z zagranicy czesto nie maja znakow polskich,ale zycze znalezienia czego szukasz,a swoje miasta szanujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×