Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Zaluje, ze zapytalam. Spokojnie- po co takie oskarzenia i obelgi wzgledem siebie. Kazdy ma inny gust i kazdy lubi co innego. Zarowno Dj jak i zespolow dobrych w Bialymstoku nie brakuje - to tylko kwestia wyoboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatka.33
jereemi29 Jak bedziesz miał swoje wesele to włącz sobie magneteofon bedzie jeszcze taniej. Głupoty i kłamstwa ci nie brakuje ale za to wesel tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do d..od a
Wlasnie widac jak zespoly tutaj buszuja,obrazaja inne osoby dobrze piszace o pracy dj.Juz w przyszlym roku bedziecie wyprzedawac sprzety,i w koncu pojdziecie do normalnej pracy,np.do ukladania polbruku,bo kostke z wlaczeniem sobot ukladaja.Moze i zostana ze dwa,trzy zespoly ktore zejda z ceny i przestana sciemniac,ale raczej w czarnych barwach przyszlosc zespolow widze.Zas caly cywilizowany swiat bawi sie przy muzyce z dj.W koncu i na podlasie Europa zawita.Tego zycze dobrym dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XQYKmm
Ja bawilem sie ostatnio z DJ ,nie bede podawac z kim bo zaraz zostane posadzony o reklame.Ale bylo naprawde super ,znakomicie DJ poprowadzil cale wesele ,a oczepiny byly takie ze az lzy ze smiechu gosciom lecialy.Muzyka to same przeboje starannie wyselekcjonowane.A w tamtym roku bawilem sie przy zespole Carino ,trzech mlodych panow ,beznadziejny sprzet ,jakies dwie obdrapane trzeszczace kolumny ,oraz klawisz a na nim minidisc.Jeden pan udawal ze spiewa ,drugi udawal ze gra na klawiszu ,ale tak naprawde to dyskietki zmienial .Zas trzeci pan trzymal w reku tamburyn i potrzasal nim nie do rytmu.Muzyka to oczywiscie tylko i wylacznie chodnikowa ,wiec po godz.mialem dosc tej zenady.Mysle ze juz nie dlugo wszyscy zrozumieja wyzszosc DJ nad zespolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doratazagata
no jacho ze dj tak poprowadzi imprezke weselna,ze az w kosciach na dlugo zostaje/zas zespol to kicha nie muza,przymula,sciema i totalna lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.p.k.lasaa
ha.ha. ha... juz nie moge ze smiechu jak dj broni swojego interesu moze wbij sobie to głowy ze nie kazdemu Dj sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.p.p.p.p.p.
Potrzebuje Dj-a który zagra marsza na akordeonie,zagra przy stołach na keyboardzie, skrzypcach, gitarze.... lub innym instrumencie i zaspiewa-tylko taki mnie interesuje. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzie32
Czy ktoś zna zespół Vega z Białegostoku albo Expert z Grajewa?potrzebuję już na wrzesień tego roku,wieć baaaardzo proszę o pomoc,dzięki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomnik l.
Jesli DJ ma zagrac to i owszem bedzie z tym trudnosc.Ale zespoly rownierz nie graja, wiec wole DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza.Błekit.
Tylko zrozum ze zespoły potrafią grac i umuieją, a ty wolisz Dj-a bo sam jestes Dj. A z tego co wiem to wiekszosc Dj-ów nie ma ani słuchu ani talentu ani pojecia najmiejszego o muzyce, wiec zostali Dj-ami. To łatwiejsze niz lata cwiszen przy instrumencie, nie równc sie wam z zespołami. Ja zawsze cenię zespoły poniewaz, sama uczyłam sie na instrumencie i wiem ile to czasu pochłania. Nie sadzę abyś znalazła DJ-a grajacego to za trudne, poszukaj, podzwoń po zaespołach oni maja zawsze kogos z akordeonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7654.il.
edzie32 Ty nie pytaj na tym forum nie widzisz, ze tu jakis bezrobotny nieudacznik Dj plącze w tematach zespołowych. Jak podoba sie to bierz albo uciekaj na inne forum. A co do Dj to rzeczywiscie nie znajdziesz takie go który ci zagra, nie ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka3
Witam!Ja miałam swoje wesele juz przeszło rok temu i byłam bardzo zadowolona z zespołu.Grał u mnie zespół VEGAS.Polecam,bo naprawde warto.Wszyscy u mnie chwalili ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha hihi 2222
Jesli Vegas sie tu reklamuje to rozumiem rozgoryczenie zespolw.Vegas jest takim przykladem pseudo-zespolu.Trzech chlopakow a w tym tylko jeden przygra cos tam na harmoszce,bo pozostali to zwykle stojaki.Vegas to laptop,kolumny,i klawisz nie podlaczony.Playbeck totalny,wiec wez czlowieku zbastuj i sie nie osmieszaj.Co zas do DJ to ci najlepsi umieja spiewac,np. sto laty czy biesiade spiewaja na zywo,w przeciwienstwie do takich zespolow jak Vegas,co to sto lat mlodym z laptopa puszczaja.A o prowadzeniu to juz nie wspomne,DJ zespoly bija na leb w tym kontekscie.DJ po pierwsze ma barwe glosu,po drugie bogate slownictwo,po trzecie,roznorodna muzyke.Wiec nie rozumiem bunczucznosci zespolow,i zadzierania nosa.Zespoly to juz przezytek,sami najlepiej wiecie ile DJ wam ,,roboty,,zabrali.Ale zecze zespolom powodzenia na bezrobociu,ktore juz wam w oczy caglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centur.
ty juz jesteś na bezrobociu inaczej bys nie siedział tyle na tym forum zreszta niedowartosciowanym i żałosnym dj-em. Do gnoju. Jak masz problem z klijentami to przynajmniej nie smrodz po innych\ -gówniarzu. I wara od zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokietka.29.
Mega tez gra z podkładów i nikogo to nie interesuje u nas zawsze były w rodzinie zespoły ja tez miałam zespół i nawet nie wnikałam czy na zywo czy nie, najważniejsze ze umieli rozbawic gosci wprowadzic klimat weselny i mieli fantastyczne glosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvs456
trzeba jeszcze pomyslec o kasie ,a Dj jest duzo tanszy ,a robote lepsza robi niz nie jeden zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white jack1
Jak widac to tutaj same zespoly pisza , i po dj pluja. Nie ladnie panowie pleybeckowcy , a faktem jest ze 90 procent zespolow to nic nie potrafia , no chyba ze wcisniecie play w laptopie , nazywacie umiejetnoscia muzyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secondo88
A ja raczej powiem, że ruszanie gębą do playbecku, to są szczytowe umiejętności muzyczne zespolów.Twierdzenie jakoby Dj sa głusi, i nie potrafia zagrać marsza na akordeonie są tak samo prawdziwe, jak to że zespoly równie nie potrafią tego zrobić.A jakby potrafiły to po co wynajmowałyby akordeonistow na marsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczatka.cz.
A dj-e dalej udowadniaja i opluwaja na prawde i skonczcie bo juz tego czytac sie nie da wynocha. To forum slubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagda11
jasne ze to slubne ,to po co pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocafructa
Szukam kamerzysty.Prosze o kilka namiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deresz88
Krzysztof Zdanuczyk,Darek Glodz,Andrzej Marculewicz.Sa to kamerzysci godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problem ze znalezieniem sali weselnej w Białymstoku, zajrzyj na stronę http://www.gdziewesele.pl/Bialystok/ Znajdziesz tam domy weselne, restauracje i hotele w Białymstoku, wraz ze szczegółową ofertą: cennikiem, ilością miejsc, menu itd. Galeria zdjęć umożliwi ci obejrzenie wnętrza. Istnieje również możliwość łatwego kontaktu z właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problem ze znalezieniem sali weselnej w Białymstoku, zajrzyj na stronę http://www.gdziewesele.pl/Bialystok/ Znajdziesz tam domy weselne, restauracje i hotele w Białymstoku, wraz ze szczegółową ofertą: cennikiem, ilością miejsc, menu itd. Galeria zdjęć umożliwi ci obejrzenie wnętrza. Istnieje również możliwość łatwego kontaktu z właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka86
Heven z Hajnówki - zespół składa się z 3 chłopaków i są po prostu najlepsi!!!! moje wesele było najlepszym na jakim byłam dzięki własnie zespołowi HEVEN!! polecam bo naprawdę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalallala
hellou laseczki moze ktoras z was planuje lub robi wseele w Trio w Bialymstoku na sali glamour i chce podzielic sie opiniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylinska22
Mialam swoje w styczniu br. Moge szczerze powiedziec ze Trio jest ok. Raczej pod kazdym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalallalalala
a odnosnie jedzienia czy podstawowe menu starczy?? i jak jest ze stolem wiejkim czy maja na cieplo kiszke kartacze itp czy warto go breac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylinska22
Wystarczajaco duzo ta rest. podaje. Jeszcze moi rodzice i meza rano spakowali tyle ze dwa kursy samochodem robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×