Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość setrf56
Dziewuszki z frixa,chyba nie macie poczytalnosci na swoim forum,wiec i tu swoje piec groszy wsadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setrf56
Tylko dziewuszki z frixa rozumu nie maja,jesli Carino to dobry zespol,to ja jestem Ksiezna Yorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.i.zzzz
A Ciebie to na pewno z tego frixa wyrzucili na bank - wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestrzegam wszystkie młode pary przed organziacją wesela w Golf Park w Lipowym Moście!. Moje wesele miała się tam odbyć w tym roku, niestety pomimo podpisania prawie z 1,5 rocznym wyprzedzeniem umowy na sale, 2 miesiace przed slubem właścicielka powidomiła nas, że przerzuca nasze wesele na blisko 100 os na poddasze do sali konferencyjnej!, gdyz zgłosiła się do niej para ktora chce przygotwac impreze na 200os i w takiej sytuacji bardziej opłaca jej się przygotowac imprezę dla nich. Dodam, że w sali konferencyjnej nigdy nie były orgaznizowane wesela ze wzgledu na brak mebli, klimatyzacji i warunków do organizacji tego typu imprez. Na nasze stwierdzenie, że nie moze nam tego zrobić gdyż mam podpisaną przez Panią umowę, z uśmiechem dodałam, ze w umowie nie ma wspomniane w jakiej sali bedzie wesele. A jedynie, ze udostępni miejsce na przygotowanie wesela!. Słowa komiczne biorac pod uwagę, ze oprowadzała wielokrtonie nas PO TEJ sali pokazujac jak ustawic stoły w tej sali, jak wyglada wyjscie na taras z sali itd. Ponieważ było juz 2 miesiace e do ślubu z duzym rozgoryczeniem i rozczarowaniem zgodzilismy się na te warunki wiedzac, ze jest za pozno czegos szukać, czy zmieniac termin ślubu.I to była najgorsza dezycja. włascieciela kłamala, że bedzie klimatyzacja ( klimatyzaji nie ma do dziś). W menu proponując tanie dania bez możliwości elastycznej zmiany np. pierogi ( jako danie II) ... mogłabym wiele napisać o obietnicach jakie padły i nie zostały spełnione.Proponujac prowizoryczne rozwiazania dla sali konferencyjnej w jakiej musi odbyc sie wesele choc nigdy takowego tak nie było np. słomiane parawany zasłanijące wyjście do kuchni itp. Pozatym ciągle zapewniając nas, że zdązy wykończyć salę...w sali nie było zupełnie nic... Niestety kolejne kłamstwa spowodowały, że w ostatniej chwili i tak musilismy w ogromnym stresie szukac nowego miejsca. Takie podejście do klienta, kłamstwo by tylko klient podpisal umowę a dalej nie wywiązywanie się z żadnych obietnic skreśla dla mnie to miejsce całkowicie. Miejsce przepiękne, ale niestety pod fasadą kryje się podejście do klienta weselnego jak do krowy dojnej w stosunku do ktorej można pozwolić sobie na wszystko - w imie przekonania, że i tak już nie zmieni sali bo a) wplacił zaliczkę b) za pozno by szukac nowej sali Moja koleżanka zdecydowała się pomimo mojego koszmaru z Golf Parkiem zrobic tam wesele. W konsekwencji podczas całego wesela 3 razy nie bylo prądu!.Pomijając fakt braku muzyki, oświetlenia, posiłków które nie mogły być podane. Proszę sobie wyobrazic co się dzialo w łazience ( pompy wodne na prąd!). Sytuacja byłaby do zrozumienia, gdyby było to z przyczyn niezależnych - niestety jak się pozniej okazało było to zwykle zaniedbanie Właścicieli lokalu. Po całej nocy zamaist przeprosić z uśmiechem zasugerowali, że to uatrakcyjniło przejęcie w emocje!!!. Kompromitujac sie przy tym zupełnie, biorac pod uwagę stan czystości WC po przejęciu na ponad 200 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestrzegam wszystkie młode pary przed organziacją wesela w Golf Park w Lipowym Moście!. Moje wesele miała się tam odbyć w tym roku, niestety pomimo podpisania prawie z 1,5 rocznym wyprzedzeniem umowy na sale, 2 miesiace przed slubem właścicielka powidomiła nas, że przerzuca nasze wesele na blisko 100 os na poddasze do sali konferencyjnej!, gdyz zgłosiła się do niej para ktora chce przygotwac impreze na 200os i w takiej sytuacji bardziej opłaca jej się przygotowac imprezę dla nich. Dodam, że w sali konferencyjnej nigdy nie były orgaznizowane wesela ze wzgledu na brak mebli, klimatyzacji i warunków do organizacji tego typu imprez. Na nasze stwierdzenie, że nie moze nam tego zrobić gdyż mam podpisaną przez Panią umowę, z uśmiechem dodałam, ze w umowie nie ma wspomniane w jakiej sali bedzie wesele. A jedynie, ze udostępni miejsce na przygotowanie wesela!. Słowa komiczne biorac pod uwagę, ze oprowadzała wielokrtonie nas PO TEJ sali pokazujac jak ustawic stoły w tej sali, jak wyglada wyjscie na taras z sali itd. Ponieważ było juz 2 miesiace e do ślubu z duzym rozgoryczeniem i rozczarowaniem zgodzilismy się na te warunki wiedzac, ze jest za pozno czegos szukać, czy zmieniac termin ślubu.I to była najgorsza dezycja. włascieciela kłamala, że bedzie klimatyzacja ( klimatyzaji nie ma do dziś). W menu proponując tanie dania bez możliwości elastycznej zmiany np. pierogi ( jako danie II) ... mogłabym wiele napisać o obietnicach jakie padły i nie zostały spełnione.Proponujac prowizoryczne rozwiazania dla sali konferencyjnej w jakiej musi odbyc sie wesele choc nigdy takowego tak nie było np. słomiane parawany zasłanijące wyjście do kuchni itp. Pozatym ciągle zapewniając nas, że zdązy wykończyć salę...w sali nie było zupełnie nic... Niestety kolejne kłamstwa spowodowały, że w ostatniej chwili i tak musilismy w ogromnym stresie szukac nowego miejsca. Takie podejście do klienta, kłamstwo by tylko klient podpisal umowę a dalej nie wywiązywanie się z żadnych obietnic skreśla dla mnie to miejsce całkowicie. Miejsce przepiękne, ale niestety pod fasadą kryje się podejście do klienta weselnego jak do krowy dojnej w stosunku do ktorej można pozwolić sobie na wszystko - w imie przekonania, że i tak już nie zmieni sali bo a) wplacił zaliczkę b) za pozno by szukac nowej sali Moja koleżanka zdecydowała się pomimo mojego koszmaru z Golf Parkiem zrobic tam wesele. W konsekwencji podczas całego wesela 3 razy nie bylo prądu!.Pomijając fakt braku muzyki, oświetlenia, posiłków które nie mogły być podane. Proszę sobie wyobrazic co się dzialo w łazience ( pompy wodne na prąd!). Sytuacja byłaby do zrozumienia, gdyby było to z przyczyn niezależnych - niestety jak się pozniej okazało było to zwykle zaniedbanie Właścicieli lokalu. Po całej nocy zamaist przeprosić z uśmiechem zasugerowali, że to uatrakcyjniło przejęcie w emocje!!!. Kompromitujac sie przy tym zupełnie, biorac pod uwagę stan czystości WC po przejęciu na ponad 200 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manialisa
kurde prejrzałam to forum wide ze polega ono tylko na reklamach i kłotniach żal. teraz moze zacznijmy dyskytowac na tematy wselne po rajdzie w poszukiwaniu sal zakochaam sie w sali glamour trio jest pieknie oferta podst 150zl plus ciasto i tort uwazam ze cena super ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka.v
To po co reklamujesz salę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelanjnak
zebys sie pytala toz po to te forum jest ?? jedziesz na sale przyjedzasz piszesz innym laskom ? ja pierdziu to jakas dziwna atmosfera u was panuje haha 103 i z głowy bedziesz miala panienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 346slj4er
Jak de debilki z Frixa zaczely tu pisac,to forum obrucilo sie w klotliwy bazar.Te psychiczne kreca u siebie na frixie i tu jednych na drugich podpuszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 989.E
Karolinko z Frix poszlas aut.A tutaj zadzisz sie jakszara ges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowanie 22
Chce podzielic sie o zespole Lajland.Nie dosc ze grali bez wokalistki,bo ta na zastepstwo nie umywala sie do poprzedniczki,to ze starego skladu bylo tylko dwie osoby.Bogdan kilka razy mylil imie mlodej,a pierwszy taniec puscili z plyty bo nie umieli zagrac.A naglosnienie to maja tak slabe ze nikt nie rozumial co mowili.Lajland zawiodl na calej lini,dlugo by jeszcze pisac o mankamentach ktore byly na weselu.Zreszta Bogdan nic nie mowil ze przyjedzie z innym skladem,ot oszukal i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikae26
Lajland nigdy mnie nie zachwycal, a bylam chyba na trzech weselach z nimi. Ale jesli oszukuja, to juz wielkie nagiecie z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Skakanka
Dziwne opinie wypisujecie na Lajlanda.Wedlug mnie jest to najbardziej profi kapela w Bialym.I wiele kapel im nie dorasta do piet,a sie reklamuja ze szok.Chocby taki Master Dance,na reklamie jedzie,co sam sobie wpisal.Czy inni,niby zawodowcy ale tylko w jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzik m
Zespol sklada sie z ludzi , co moga zachorowac czy moga miec inne problemy. Nie rozumiem tego czepiania sie , ze Lajland zagral w innym skladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZSDF56
Jak sie bierze kase,to trzeba wywiazac sie z umowy.Uprzedzic mlodych o zmianie skladu.A sprzet naglasniajacy poprostu zakupic.Ze Lajland gra na zlomie to historie o tym kraza.I nie mozna lekcewazaco podchodzic do wesela,a mianowicie przekrecac imie pani mlodej.Panie Bogdanie pana tlumaczenie sie osmiesza pana zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centaurinka Roosby
Hanka Skakanka ty chyba sama o swoim zespole piszesz .Bo ktos bezinteresowny nie wystawilby takiej cenzurki ,beznadziejnemu zespolowi Lajland .Jesli tobie Lajland jest najbardziej profesjonalny ,to znaczy ze nie wiele widzialas .Lajland to przecietnosc i mizernota .Zespol nie majacy dobrego wokalu ,ani umiejetnosci muzycznych ,nie posiadajacy naglosnienia ;nawet przecietnego. Ale juz w ocenie konkurencji ,jestescie wyszczekani .Daleko wam do Master Dance i raczej jak ktos sie reklamuje to wlasnie wy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Byl
Byłem na weselu w Mozarcie jak grał LAJLAND.Zespół ten jest chyba najgorszy jaki widziałem.Prostaki puszczający muzę z płyty.Wysławianie się mieli burackie i gatka wieśniacza.Radzę omijać tych grajków z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smiech na sali.
Dlaczego master danc jest bardziej profesjonalny?? Moze macie lepszy czy drozszy Mini- Disc? Nierozumiem oburzenia. Niektórzy to juz nie tylko wyłysieli na tym forum ale i skretynieli do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolcia.P
Masterow porownywac do Lajlandow to nie ma co, bo to dwa swiaty.Lajlandy to obciachowa kapela a wypisuje tu pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Smiecha..
Nie masz powodu do smiechu.Masz kolumny za 800 zl. a to juz jest powod do rozpaczy, zadna kapela na naszym rynku nie ma tak tandetnego naglosnienia jak ty.Raczysz gosci na sali trzeszczacym brzmieniem,i co jest ci to do smiechu.A z minidiscu to grasz raczej ty,przecierz wiadomo ze nikt w Lajlandzie grac nie umie,oprocz obslugiwania wlasnie minidiscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobi.999.
Dwa swiaty byłyby gdyby ten Masters grał a Lajland udawał, a w obu przypadkach jeden jak i drugi udaje. Ale jak widać Mastersi nie spia na tym forum. Moze czas zacząć pilnowac swojej dupu a nie cudzej - fachowcy od playbacków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfuńka20
Jest to forum dla kobiet zauważam.A panowie z zespolów chyba do końca nie doczytali.Lepiej wziaść Dj. aniżeli płacić za pleybecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.o.29.
Tez tak sadzę, ze jest to forum dla kobiet nie dla D-ow, domyślam sie że maja tu wielki swój udział w szkalowaniu zespołów panowie DJ_e. Powtaezacie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.l.a.s.a
Polecam zespoł TAKT nie maja stronki, ale jak ktos chce to moge wysłac namiary- grali na moim weselu- REWELACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agilla8
Co sądzicie o salonie She White na ul. lipowej w Białymstoku, czy któraś z Was korzystała z usłu tego salonu? Jkaie były Wasze efekty, byłyscie zadowolnoe z sukni? Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiszowaty.229
Uwaga na zespol Carino z Bialegostoku.Bylem ostatnio na weselu kolo Lomzy gdzie grali.Beznadziejnie sie wszyscy bawili przy nich.No i ze pija wodke to prawda.Ten najwyzszy byl tak nawalony ze ledwie gadal.Wszyscy goscie widzieli jak wkladali dyskietki do minidiscu i z nich grali bo dysk stal na klawiszach a tan drugi nawalony nie dal rady udawac ze gra.Normalny obciach.A wogole to przypal byl jak ten wysoki sie tlumaczyl ze mu wodka jedzie bo zab go bolal i on wodka go plukal.I mowil mlodej ze to stara metoda na bolacy zab.Dziewucha jedna to sikala ze smiechu jak to uslyszalala.Ijeszcze ze on nie piany a zmeczony bo malo spal.Grali zadko a przerwy to totalny przypal po jakies 30,40 minut.Na odczepinach to nikt nie rozumial oco mu chodzi cos nawalal pomyjaki do mikrofonu.Na poprawinach to temat byl jeden o zespol Carino.Mlodzi cos ze trzy stowy nie doplacili.Ale co z tego jak taki obciach im zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llila.ag.
A teraz zacznie sie temat Carino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezanaaza
A takich jak ten zespol CARINO to trzeba napietnowac i to goracym zelazem,zeby wesel nie marnowali.Taki dzien jest raz w zyciu i nie chcialabym tego przezywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOLA HOLA ZOBI
Do zobi 999.Jak sie na kapelach nie znasz to nie pisz czeresniaku.Masters to nie to samo co Bialostocki master dance.Masters jak chcesz wiedziec to wylansowal utwor Zono Moja w wersji dance i cala Polska tej wersji slucha.Wiec sobie nie pozwalaj na oblewanie kogos pomyjami.Jak chcesz skrocic nazwe kapeli to pomysl czy pod skrotem tym nie kryje sie ktos inny i nie winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusso
i do rymu i do skladu masters z zambrowa daje czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×