Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość aaajjuyt2
ssollajja. Czyli ty jak widać z twoich wyliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Z narzeczonym planujemy wesele na ok 180 osob, ale wiadomo ze troche gosci odpadnie. Liczymy , ze przybedzie 150 osob. Zastanawiamy się nad 2 salami jedna to wlasnie Alt w Kurianach , a druga to Zejer w Barszczewie. Nie możemy się zdecydować , ktora sale wybrac. Moze ktos z Was byl tam na weselu albo wie co nie co o tych lokalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oradzam Zejera szczerze. Sala jest ładna owszem, ale jedzenie coraz gorsze.. Poza tym właścicielka wciska kity, obiecuje przeróżne cuda, a potem nawet nie wychodzi do gości porozmawiac tylko chowa się w swoim pokoju i udaje że jej nie ma.. Pracowałam tam na weselach i piszę prawdę, sama nie raz musiałam się tłumaczyc za nią bo obiecała, że będzie to i tamto a potem zapomniała.. ehh.. mam nadzieje ze tam gdzie robie swoje wesele nie będzie takich cyrków;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela;)
Hej. Właśnie podjęliśmy decyzję o ślubie. Zastanawiamy się nad weselem w Niagarze. Był tam kto? Po remoncie mają tam pięknie, ale jak z jedzeniem. Powiem szczerze, że po weselu siostry w Amadeo wymagania mamy spore;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela czy miałas już wesele w niagarze??? bo też się właśnie nad niagarą zastanawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela a jak bylo w Amadeo? Bo za 2 miesiące sama mam tam wesele i się stresuję trochę czy wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djrefado
co do sali, to polecam Folwark Nadawki, grałem tam wesela i jedzenie mają genialne! poza tym klimat i akustyka tamtej sali rozkłada na łopatki inne miejsca. Kumiała i Gracja jest też znakomita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waka
Witam, 1,5 m-ca temu miałam własne wesele w Lipcowym Ogrodzie. Szczerze polecam. Po naszym weselu byliśmy na jeszcze 2-uch i wszyscy chwalili jedzonko w Lipcowym. Byłam bardzo zadowolona z podejścia Pani Magdaleny jeszcze przed weselem. Obsługa super. Tort przepyszny mają. Nie warto szukać w cukierniach i głowę sobie zawracać. Oczywiście każdy musi szukać czegoś, co odpowiada jego marzeniom i wyobrażeniom. Tym którzy mają to przed sobą, życzę dużo dużo radości z przygotowań do tego cudownego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj refado
w lipcowym też grałem i to niedawno, potwierdzam, bardzo dobra sala, jedzenie też mają bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi12
Witam wszystkich:) Wraz z narzeczonym planujemy wesele w dworku Tryumf. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat sali i jedzenia tam? Ps. Jakiego dj-a polecacie, bo jesteśmy na etapie wyboru i nie chcemy się naciąć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.ka86
Byłam w tym dworku na weselu, otoczenie super, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Jedzenie jak dla mnie było jak najbardziej wporządku, ale są różne gusta, jednym smakuje a drugim będzie za bardzo wyszukane. Generalnie fajne miejsce, świeże leśne powietrze, fajna obsługa no i oczywiście przestrzeń i spokój. Jeżeli chodzi o dj-a to szczerze polecam Szpile - profesjonalna obsługa muzyczna całego wesela. Nawet moja ciotka która zawsze była sceptycznie nastawiona na dj-a a preferowała zespół na weselu była zachwycona. Pewnie są jeszcze jacyś godni polecenia ale Szpila zrobił na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. No i te jego światła które proponuje poprostu są super i robią klimat na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi12
Dzięki, za informacje:), my się zastanawiamy nad dj piotrem kuźmą, bo też ktoś nam go polecił, z tym że nigdy nie widzieliśmy go w akcji.Był może ktoś na weselu, gdzie grał i może wydać swoją opinię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) rownież polecam Szpile.. pracowałam na wieeeelu weselach na ktorych grał i mogę z perspektywy "trzeźwego obserwatora" potwierdzic iz jest naprawdę dobry:) a poza tym polecam dj'a Grzegorczyka, na którego weselach rownież byłam i tak mnie zachwycił, że za 2 miesiące zagra na moim weselu:) z innych slyszalam Bałtyka jeszcze jesli chodzi o d'jów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola1807
ha ha ha ha widać żona Grzegorczyka znów go lansuje. Aniu? Czy Leszek odpala ci za to działkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was cos slyszal o zespole z Wasilkowa Raya?? chce ich wziac bo tylko oni maja wolny termin a nie mam pojecia jak grają i zabawiają gosci.. a czy mzoe jakies opinie o dworku Tryumf w Ksiezynie uslyszę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tam swoje wesele,zeby było śmieszniej dopraszałam gości żeby było 160 osób,tam warto robić tylko duze wesela,bo dla 20 osób pokoje są gratis i do tego beczka piwa gratis,stół candy gratis i pieczony prosiak gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek z Białego
Jeśli szukacie informacji oraz firm związanych ze ślubem i weselem to polecam portal http://www.SlubBialystok.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalex
Witam mam prośbę czy ktoś wie coś na temat zespołu na wesele BLUE SKY TREMOLO co o nich myślicie jak zabawa podczas ich grania dobrze prowadzą imprezę? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi i Waszych opiniach P.S. Proszę o szczere opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalex
Do gość ja byłam osobiście dwa razy w Księżynie w Triumfie i jeżeli hodzi o wystrój to byłam dwa razy zadowolona z tym że jak planujecie duże wesele to odradzam. Na jednym weselu byłam takim nie dużym i było fajnie jedzenie okij ale na tym drugim byłam i wesele było duże i szczerze powiem, że zabrakło jedzenia na stole, czekaliśmy od ciepłego do ciepłego dania ale w smaku było też dobre jak i na poprzednim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto był w Promenadzie albo w Amadeo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze interesuje mnie Knieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska.k
Hej! Zobacz opinie na innych Białostockich forach ślubnych - sa bardziej obiektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupic najtaniej alkohol i jaką wódke proponujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek z gnojówki
W Biedronce, albo Lidl jest tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol można tanio w Makro... Kto wie cos o dj Piotr Kużma i dj Stefan Sochoń... czy innego Polecacie oprucz Bałtyka i l. grzegorczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy są z nich cudowni i pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Grzegorczyka nie polecam jakiś taki drętwy jest i nie umie zabawić gości. Widziałem lepszych od tych wymienionych powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo polecasz, bo szukam... pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×