Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gość
A ja polecam Koziołka Matołka jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziolka Matolka polecam i owszem,ale musik style ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklam,reklama...... pranie mózgu od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrz na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja reklama z rana do wieczora,to zmora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada30
Póki co to wdać tylko waszą reklamę, a jak będziecie tak pyskować dalej do potencjalnych klientów, to na pewno nie bedziecie ich mieli, tu nie siedzą tylko wyłącznie tacy jak wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pontry
Camelot? Żenada! Wczoraj tj.29.11.2013 r byłam na imprezie andrzejkowej (100 z od osoby). Oprócz jednego konkretnego dania na gorąco nie było co jeść! Słodki stół zniknął po 5 minutach i nikt z kelnerów już nie pokwapił się o doniesienie czegokolwiek. Kawa czy herbata? Nalezało się dopominać i litrowy termosik. Nie wpsomnę już,że w menu miały być 3 dania na gorąco. Do godziny 2:00 danie nr 3 nie pojawiło się wcale.O danie nr 2 też należało się upomnieć. Trzy kelnerki na krzyż przy ok.150 gościach.Jeśli tak samo organizują wesela jak andrzejki,to można się najeść-ale wstydu przed goścmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś coś polecić ciekawy lokal na Sylwestra 2013-14 wraz z dobrą kapelą. Szukamy grupą 40 osób coś dobrego ,może jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym grodzie nie ma nic!no moze w golebiewskim?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potencjalny klient sie znalazl,moze sie przedstaw czleku bo ja to zrobie.Od lat sie tu, negatywnie udzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co moje przedstawienie tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo tu piszesz i wszystkich obsmarowujesz.co ci do music style,przeciez pisales ze ich nie znasz,a tyle niby lat w branzy robisz.nawet jesli jestes z branzy to nie mozesz wszystkich znac.a nawet jakby,to nie znaczy ze masz prawo na wszystkich tu smarowac. panie yuukofoto, czy jak ci tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka25
Widać, że sam siedzisz i samarujesz na innych od kilku lat, skoro tyle wiesz. Tu pisza równiez inne osoby, a jezeli myslisz inaczej to po co te reklamy dla kogo??????? Może należało by najpierw samemu sie podpisać i nie zasmiecaj forum głupimi odzywkami do użytkowników - chamie! A tak naprawdę czy ty trochę myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zebys wiedzial ze siedze i czytam forum,zreszta nie tylko te, od jakiegos juz czasu.i dlatego mniej wiecej wiem kto i co pisze. i wydaje mi sie ze wiem ktos ty, bo masz swoj styl. panie fotoyuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak tam? Byles z zona na tych andrzejkach co gral music style? Napisz cos o tym zespole.Jak graja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze bylem.graja naprawde profesjonalnie.teraz moge Musik Style polecac w ciemno.niejeden zespol moze zazdroscic im wokali i repertuaru,o prowadzeniu nie wspomne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wiadomość ,właśnie szukam zespołu na wesele. W jakim lokalu odbyły się te Andrzejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej do zespolu nr. tel potrzebujesz,.Bo jak piszesz zespolu a nie lokalu szukasz.?.?.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG! Ludzie, proszę Was. To jest forum dotyczące wesela. Człowiek chce zasięgnąć jakiejś informacji a 3/4 wpisów to kłótnia, bzdurne komentarze. Zróbcie wszystkim przysługę i piszcie tylko na temat. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to wogóle za zespół ten Music Style? Nie mają nawet swojej strony internetowej bo go szukałam. Ludzie po co komu te fora? Człowiek chciałby dowiedzieć się czegoś pożytecznego z tego co tu inni forumowicze piszą a tymczasem czyta się jakieś bzdurne kłótnie nie związane z tematem. Czy ci awanturnicy to mają jakiś kompleks nie posiadania zleceń na przyszły rok? ludzie ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielo zespolow nie ma stron.to co to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialostocka dziewczyna
A czy ktoś może się podzielić opinią na temat organizacji wesela w Niagarze w Białymstoku? Bardzo podoba mi się wnętrze i wystrój sali i zastanawiamy się nad tym miejscem z narzeczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara to dobre miejsce. Ja w tym roku urządzałam tam wesele i mogę polecić, przede wszystkim ze względu na cenę -160 zł za talerzyk od osoby (chyba, że coś się zmieniło). A w której sali chcesz robić wesele? wiesz, że są trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialostocka dziewczyna
Tak, wiem, że są trzy;) My jakby co chcemy zrobić w bursztynowej (mamy wesele na ok 150 osób, więc na sali nie byłoby tłoczno). Tak, my też zwróciliśmy uwagę na to, że jest całkiem niska cena od talerzyka (nie robimy poprawin). Trochę się tylko boje, że może być go mało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Poszukuję informacji na temat zespołu Raya i Disco Boys.Waham się między tymi dwoma zespolami , ale nigdzie nie ma o nich opinii.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam DUO BOYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner36
To dwie rózne bajki. duo boys to same disco polo w slabym wykonaniu, raya kiedys była dobra, ale skład sie zmienił i dawno nie słyszałem, wiec nie bede sie wypowiadał o obecnym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×