Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gość
Czy może ktoś z Was ma numer do zespołu Music Style??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat zespołu Mega???? słyszałam ze fajnie grają i śpiewają ale nie wiem jak z prowadzeniem imprezy no i wiem że nie prowadza przy stołach przyśpiewek i nie wiem czy to nie bedzie duży minus a tym bardziej ze krzyknel sobie 6 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo. My płacimy duzo mniej za zespół i uważam, że w niszej cenie znajdziesz na prawdę dobry zespół który bedzie oferował i wyście z domu i zagra biesiady........ z dobrym prowadzeniem. Mega ? fajny, ale uważam, że to zbyt drogo tym bardziej, że robią dosyć częste przerwy. Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wesele jest w piszu wiec trochę tez dojechać musza:( a bawił sie ktoś z nimi na weselu??????jakie odczucia?? Zgóry bardzo dziekuje za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki zespól wzieliście jeśli można wiedzieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaiMichał
Witam wszystkich, potrzebuję opinii na temat otwartej w 2013 roku sali w Sokołdzie. Wraz z mężem chcemy zorganizować weselę w tamtym miejscu. Proszę o Wasze opinie,być może ktoś ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega mega i jeszcze raz mega. Super profesjonalny zespół wart wydanej każdej złotówki.A że nie są tani ,ale za to zaje........ Osobiście polecam ten zespół za mega profesjonalną grę na weselu na którym byłam gościem. Nie ma równie dobrej kapeli w białymstoku prócz White Stock który to też jest mega zespołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem , mega swoje aranzacje puszcza z gotowych podkładów tak jak wiele innych, poza tym nie graja ani marsza ani biesiad nie maja takich instrumentów, Dla mnie sa zespoły o wiele lepsze i tańsze które graja w 100%na żywo, albo te które dogrywają nstrumentami i nie robia takich przerw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś był na weselu gdzie grał zespół MIRAGE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos lubi disco polo to moze byc, ale jak dla mnie to za duzo takiej muzyki bo ja nie lubie tego gatunku, ale co komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriacrazy
Białystok to super miasto! :D W tym roku idę na wesele mojej koleżanki, która organizuje je w http://www.dworek-tryumf.pl/. Jak mi o tym powiedziała, to się ucieszyłam, bo to naprawdę bardzo ładne i spokojne miejsce:) Od razu zapewniony nocleg. Na takie wesela mogę chodzić. A wiadomo, to wesele nie skończy się na poprawinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu,... trzeba cene obnizyc dla klientów to nie trzeba bedzie tak sie wszedzie reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duo Boys bardzo fajny zespół super prowadzi wesele. Byłam na dwóch weselach przez nich prowadzonych i na prawdę bardzo dobrze się bawiłam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynazKid
Cześć, czy któraś korzystała może z usług firmy Manifold (czyli wynajem autobusów)? Słyszałam jedną bardzo dobrą rekomendację, ale chciałabym więcej poznać, zanim się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słuchajcie, gdzie w Białymstoku mają ładne i niedrogie buty ślubne, który sklep z garniturami i obrączkami najlepiej odwiedzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie szukac fajnych sukienek w Bialymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty to kup w CCC,a sukienki na Kawaleryjskiej.Czasami sa okazje w Lidlu i Biedronce.D);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie tam kupuj bo ja tam napewno nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie sie mylisz.Naprawde fajne kiecki i nie tylko kiecki maja na kawaleryjskiej,A co,? ten chinski chlam w galeriach jest lepszy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna mocno zakochana
Hej dziewczęta. Planuję zorganizować wesele w Niagarze, czy może któraś z Was była tam ostatnio na weselu? Byłam z narzeczonym u właścicieli, oglądaliśmy sale. Wydaje się, że jest całkiem spoko. Interesuje mnie jak sprawa wygląda z jedzeniem - dobre, dużo? Pokazali nam menu, ale wiadomo, nie ma to jak relacja od gości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka że
wszystkim i tak nigdy nikt nie dogodzi, a to za duzo to za mało, to za zimne to za gorace.... wódka, napoje tez jakieś takie......zespół gra za szybko albo za wolno a to za głośno a to za za cicho, fotograf też nie tak cyka no bo wiesz, u mojej kolezanki to robił...... kamerzysta troche tez nie profesjonalny no bo mam brata kamerzystę to ja sie lepiej znam...... i tak dalej............polakom nie dogodzisz kieruj sie wg. swojego uznania i miej na uwadze akustykę to ważne! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nad akustyka nikt się nie zastanawia a to podstawa do dobrego brzmienia zespołu. Potem są narzekania na zespół że nie wyraznie słowa i muzyka za głośna chociaz zespół nie gra głosno, a to własnie wina złej akustyki. Na dodatek babcia z dziadkiem, wujek z ciotką... musza sie nagadać a tu muzyka im przeszkadza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niagara ma ładny wystrój - prosty,klasyczny i nieprzesadzony. Ale to prawda.. wszystkim gościom się nie dogodzi i nic się na to nie poradzi. Wiadomo, że każda z nas by chciała, żeby wszystko było jak najlepiej i każdy był zadowolony,ale tak się po prostu nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy macie tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z akustyką w Niagarze? I w Trivento? W sumie najbardziej mnie interesują sale w Białymstoku, większość rodziny mamy w tym mieście. No ale dosyć ważny jest dla mnie wystrój sali i jej wielkość, więc w grę wchodzą te dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu w Trivento w tamtym roku jako osoba towarzysząca. Jedzenie faktycznie było bardzo dobre, na stołach duży wybór przekąsek, wędlin i sałatek. Na nagłośnieniu się nie znam, ale w moim odczuciu wszystko było ok. Był bardzo fajny zespól, który porywał wszystkich do tańca, praktycznie nikt nie siedział przy stole tylko wszyscy na parkiecie ( niestety nie pamiętam już nazwy). Obsługa była kompetentna, nie byli jacyś tacy nachalni, jak na pewnym weselu na którym byłam... Ogólnie moje wrażenia wszystkie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuję poradni, która pójdzie mi na rękę (2 dzieci w tym jedno miesięczne). Może jest taka poradnia gdzie da się wszystko szybko załatwić, bo nawet nie mam możliwości częstego uczęszczania (narzeczony często w delegacji, a ja karmię dziecko piersią i mam ograniczone pole czasowe ;). Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×