Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

a ja wlasnie w ta sobote ide do kaprysu:-) mamy kolezanki corka szyla tam suknie na miera,sliczna byla naparwde,wiem ze tam jest mila obluisga i suknie nie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselnik
hmm mielismy z zona dokladnie tak smoa zespół time, niagara sala góra, prokadr krecił. niagara ok. - w sumie ciezko ocenic bo to zdjecia w plenerku to tanczeni i jakos sie nie wnika w sale Time - hmmm cóz rozczarowanie, spiewaja fajnie nawet kozacko, ale to banda jebanych alkocholików z bielska podlaskiego wiecej siedzia niz spiewaja. przynajmniej tkaie mialem wrazenie jako trzezwa osoba. prokadr - dogadujcie sie konkretnie tzn. co mam gwarnatowane i typ mowi. krecenie wesela do np. 2:00, plenernocny zdjeciowy nocny jada tam razem z kamera i fotografem. no i plener dzienny pozostawiajacy wiele do zyczenia. otóz panowie z prokadru namawiaja na plener dzienny przed ceremonia zaslubin czyli przed kosciolem na godzinne pstrykanie zdjec. poczatkowo powiedizelismy ok ale po jednodniowym przemysleniu i konsultacja ze znajomymi doszlismy do wniosku ze to lipa bo suknia sie pobrudzi czy cos, w prokadrze powieidzli ok wiec przekonani ze mamy to gwarantowane myslelismy ze popstrykaja na m fotki w poniedzialek (bralismy kran-wysiegnik kamerowy- do krecenia pleneru dziennwgo co byl oz doplata) co sie okazalo ze niestety trzeba za fotografa juz doplacic. czyli wychodzi na to ze jak im pasuje fotograf to jest wliczony w koszta ale to tylko w dniu slubu a juz po niestety doplata o czym nam nie powiedziano. ( dowiedizalm sie ze fotograf w tygodniu pracuje gdzie indziej i poprostu nie moze i tyle) wiec mam delikatny zal za to ze nam nie powiedizano ze jak nie chcecie przed slubem to po slubie za zdjecia w plenerku dziennym doplacicie. zastanawiam sie zeby padal deszcz czy skonczylo by sie tak smoa. wiec dogadujcie szczegóły pozatym firam sprawia wrazenie profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynska 22
hejka ja od razu wiedzialam ze w inny dzien slubu to juz trzeba dplacac za fotografa,to normalne ze usluga juz w iny dzien slubu jest platna dodatkowo,a co do TIME co powiem tak,u mnie bede oni grac,nie ma tak ze kazdemu to sie podoba,ja uwazam ze jesli rodzice mlodych pozwololi na to aby siedzili i pili to wlasnie to robili:-) ja tez gdybym mogla bedac w zespole siedziec i pic a kasa by leciala tez bym wolala siedziec niz grac:-) toz to normalne,uwazam ze trzeba jasno i klarownie powiedziec ze NIE ZYCZYCIE SOBIE picia alkoholu to to zroumia,moj ojciec napewno nie dopusci do takiej sytuacji ze zespol usiadzie i bedzie bawil sie tak jak goscie,trzeba poprostu miec ich na uwadze i od razu z gory zastrzec sobie takie sytuacje,owszem moga do obiady wypic kieliszek,dwa ale przeciez toich praca a nie wesele,oni majac grac i zabawiac za to sie placi,ja slyszlalam wiele pozytywnych opini na ich temat,uwazam ze trzeba poprostu pilnowac i byc twardym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonbon20
a my mamy plener z kamerzysta i fotografem nastepnego dnia i jest już wliczony w cenę :D i pierwszy raz słyszę że trzeba za to dopłacać dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja o TIME mam super opinie. U nas na weselu bardzo mało siedzieli i wcale sie nie napili. Super grali i naprawde polecam. A co do Prokadru to trzeba bylo przeczytac umowe. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
o TIME też słyszałam same dobre opinie.PROKADR też zrobił na mnie dobre wrażenie ale okaże się wszystko w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
i jak,MAGDA G,byłaś już w TRYUMFIE?jak Ci się podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyG
hej My mamy 26.08.2008 slub, sala Niagara i prawdopodonie Raya zespół pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKTAVIA w salonie iwona na brukowej ktora dziewczyna ladnie czesze wlosy i maluje? Iwona czy ta Elwira??/ a i w tym salonie kosmetycznym jak ma na imie kobieta ktora ci robila makijaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
hej,dziewczyny co z Wami?zanika to forum...czy ktoś brał ślub w Świętej Wodzie?Ja chcę tam zawrzeć związek ale słyszałam że ksiądz robi problemy,ma być tak jak ON chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, do kicia: mnie osobiście czesała Elwira, Magdę G. też i obie byłyśmy zadowolone. Ja do tego salonu chodzę już kilka lat - naprwadę poelcam. Iwona, właścicielka zakłądu, tez fajnie układa włosy. Ciężko mi się zdecydować która z nich fajniej :) Makijaż robiłam w salonie DORIS przy ul.Rocha. To salon mojej koleżanki i tylko ona tam pracuje. Naprawdę super mnie umalowała. Jak zobaczyłam się w lustrze to czułam się normalnie jak po ekstremalnej metamorfozie!! Zupełnie inaczej wyglądałam!! Gorąvco polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile placilas za uczesanie i makijaz slubny? moglabys mi podac numer tel do zakladu kosmetycznego i fryzjera? wielkie dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
a kto mi powie gdzie u nas mozna wypozyczyć samochód do ślubu? Najlepiej jaką terenówkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
ja też szukam jakiegoś fajnego auta,tylko bym wolała w stylu retro.muszę zapisać się na przymiarki sukni.napiszcie gdzie teraz warto iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do kicia fryzjer - 085 74-55-530, koszt. 80zł w zależności od uczesania kosmetyczka - Dorota Świerzbińska 085 744-68-23. Za makijaz ok.70 zł w ależności od tego co chcesz mieć. Ze sztucznymi rzęsami drożej. Naprawdę polecam oba salony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do renatuta ja osobiście polecam salon GRACJA przy Białym Kościele. Przemilo obsługa, fachowe doradztwo i przystępne ceny. Gdybym miała jeszcze raz wybierać sukienkę to tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem czy...
GRACYJA jest taka swietna?!!!tania-owszem! dosyc tandetna-sukienki sie rozlatuja podczas imprezy!to nie wiem czy to fajnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
Dziś byłam pooglądać suknie w salonie Wiktoria w Wenusie.co sądzicie o tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
Dziewczyny moze wiecie gdzie sa komisy slubne?chce tam oddac suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
wszystkiego najlepszego z okazji świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!! Bialystok zamarl czy co. Moze ktoras cos wie na temat salonu lisa ferrera na krakowsiej. Jak tam przygotowania. ja narazie odpoczywam. Huk sie zacznie po nowym roku. Suknia, kupno zaproszen. urzedy itp. itd. Zresz\\ta same wiecie. Odzywajcie sie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do NO NIE WIEM CZY... nie wiem skąd masz taką opinię. Miałam sukienkę z tego salonu i jestem zadowolona. Czułam się super, sukienka piękna i baaaaardzo mocna i porządnie uszyta. Sama szyję więc znam się trochę na tym :) Jeszcze raz gorąco polecam ten salon. do renatuta byłam w tym salonie ale obsługa była niesymaptyczna a nawet wręcz opryskliwa. Potrzebowałam sukienki w rozmiarze 42 a panie popatrzyły na mnie jak na ufo - przecież one nie mają takich rozmiarów!! A kto powiedział że wszystkie dziewczyny maja być wysokie i chude???? Ja lubię swój rozmair a jeśli komuś to rpzeszkadza to jego problem. Odradzam ten salon - poza tym obsługująca Pani nie znała się na kolorach. Chciałm białą lub kremową a pani dała mi pomarańczową twierdząc że to jest kremowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeee
dziewczyny ja już po :) jeżeli ktoś mnie pamięta ;) 29 grudnia bawilismy się w Biesiadnej na Zielonych Wzgórzach. Powiem krótko: REWELACJA pod każdym względem: obsługa, jedzenie, wszytsko..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do eiweeee.wszystkiego najlepszeo na Nowej Drodze Życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzięki OKTAVIA za odpowiedz.ja też nie jestem zbyt szczupła a do tego niska,więc chciałabym żeby ktoś mni dobrze doradził w wyborze.mam nadzieję że trafię na miłą obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do renatuta podaj maila to wyślę ci fotkę swojej sukienki. Szczerze mówiąc myślałam o czyms zupełnie innym ale pani w salonie jak mnie zobaczyła to powiedziała że ma coś dla mnie. Zakochałam się w tej sukience od pierwszego wejrzenia :)) Aha - i mierz wszystkie sukienki. Czasem wydaje ci się, że będziesz źle wyglądać ale jak włożysz to przeważnie zmienisz zdanie :) Powodzenia w szukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do eiweee dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do oktavia 2. henk1979@wp.pl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×