Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość oktavia2
do Magda, ja zapłaciłam 65zł za uczesanie ślubne. Podaj maila to prześlę ci fotkę. Fryzjerke mam super. I czesze świetnie, i modeluje i do tego robi rewelacyjne pasemka. Tydzień przed ślubem poszłam rano na malowanie i modelowanie a wieczorem na panieński. Wszystkie dziewczyny były zachwycone fryzurką. Mój wtedy jeszcze przyszły mąż nie mógł się napatrzeć :))))) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaaa
Dziewczyny dajcie namiar na fryzjera PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć dziewczyny, polecam zakład fryzjerski IWONA przy ul.Brukowej - zaraz za I LO po lewej stronie w bloku na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oktavia wyslij mi na meila dokladny adres i imie tej kobiety co ciebie czesala,z gory dziekuje:-) oto moj meil take191@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktavia ---> Kasiulka prześlij mi ta swoją fryzurkę na provitamina@o2.pl. Ile zaplacilas za pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, do Magda - pasemka 90zł razem ze ścięciem i modelowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć dziewczyny, zapomniałam dodać, że mam też super kosmetyczkę. Nie ma wygurowanych cen, jest bardzo miła i sympatyczna. Chodze do niej już od dłuższego czasu. A makijaż zrobiła mi odjazdowy po prostu. Wogóle nie poznałam siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
salon kosmetyczny DORIS 085 744-68-23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula byłam dziś w tym salonie o którym pisałaś. Jutro mam pasemka a w piątek czesanie ślubne :) Jak coś nie tak to zwale na Ciebie ;)... Hihihi... Żartuje! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
Magda, do kogo się umówiłaś - do Elwiry czy Iwony? A kiedy masz ślub? powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam kobietki:-) OKTAVIA a do ktorej kobiety sie umawiac do Iwony czy Elwiry, chcialabym tez na sowj slub isc do niej,malowac i czesac twoja fryzurka super tylko powiedz do ktorej kobiety sie umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było do Oktavi. Pytała u kogo się umówilam wiec odpisałam że do Elwiry i zapytałam czy dobrze czy niedobrze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
witam.napiszcie coś na temat zespołu HEAVEN z Hajnówki.pozdrawiam czytelniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
miałam mieć zespół TIME,ale nie zdążyłam spisać umowy i ktoś zarezerwował mój termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mowimy o tym samym Heaven (trzech facetów) to super!! Byl na weselu mojej siostry i my szczerze mowiąc tez chcielismy ten zespol ale nie mial juz wolnego terminu. A bedziemy mieli... TIME, czyli tez fajny zespol choc nie wiedziałam jak grają. Wesele już jutro więc napisze jak sie sprawdzili. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć wszystkim, do Magdy i kici - Elwira jest super !!!!!!!!! iwona tez fajnie czesze tylko troszkę "boi" się nozyczek. Nie stopniuje mocno włosów a tylko tak delikatnie. Elwira z kolei tnie ile wlezie :-) Polecam obie dziewczyny. Same zdecydujcie która fryzjerkę sobie wybiezrzecie :-) Kicia? Chcesz moją fryzurkę na ślub? To Elwira mi ją sama wymyśliła. Nie miałam żadnego zdjęcia ani nic takiego. Powiedziałam że chcę cos ładnego z tyłu głowy - żeby nie były włosy na czubku podniesione. I tak mnie uczesała. Kwiatek sama kupiłam. pozdrowionka wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, Magda - dużo słoneczka życzę. I to nie tylko jutro ale przez całe życie :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kasiulka :) Ja mam czesanie z Elwirką a moja mama z Iwoną :) Zdjęcia w nastęonym tygodniu dostepne pod tym topikiem :) Buziaki i trzymajcie kciuki za jutro :) Całuje Was wszystkie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Magdy G.duuuo szczęścia na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej Magda, bardzo dużo słoneczka, zrozumienia, cierpliwości, wyrozumiałości a przede wszystkim miłości, bez której nie da się żyć :-) Ślub i wesele to wyjątkowy czas. Niech w te świąteczne dla Was dni zaświeci Wam słońce a rodzinna i przyajcelska atmosfera pozwoli zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach. Bawcie sie do białego rana :-)))))))) P.S. czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do renatuta hej mowisz o zespole TIMe powiedz mi jak oni graja na weseleu? super zabawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc MAGDA G ja ci zycze na nowej drodze zycia duzo szczescia zdrowka pomyslnosci,aby wszystkie wasze marzenia spelnily sie szybciej niz myslicie,by te uczucie ktore teraz jest w waszych serduszkach nigdy nie wygaslo, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja już na szczeście jestem PO! Było super! Napisze nawet nieskromnie że najlepsze wesele na jakim byłam. TIME grał super! Naprawde polecam! Oczepiny takie że można było boki zrywać. Jedzonko dobrei sporo na stołach. Jestem w 100% zadowolona. Zdjęcia pokażę jak tylko będę je miała (myślę że w przeciągu 2-3 tygodni). Pozdrawiam :) PS. Elwira uczesała mnie super! Dziękuję Kasiu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
Magda G. to Ty kiedyś pisałaś, że będziesz miała taką fryzurę?: http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura351.htm Jeśli tak to napisz proszę jak trzymała i prześlij chociaż najgorszej jakości zdjątko na maila (justol@tlen.pl). Przepraszm, że tak Cię napastuję, ale we wt mam próbną fryzurę (ślub 25 sierpnia) i bardzo mi się podoba ta fryzura. Chciałabym dowiedzieć się, jak się spisywała. Naprawdę bardzo proszę... I oczywiście gratuluję udanego ślubu i wesela i życzę wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam bo żadna nie wiedziała jak to ma być z tyłu poza tym upięcie jest za luźne. Miałam coś w rodzaju \"koszyka\" ale piękne. Jak będę miała foty to pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczurka
To jednak fryzurka nie zasłaniała uszu? Takie koszyczki, jak piszesz, podobają się bardzo mojemu przyszłemu mężowi. Będę czekała niecierpliwie na zdjątko. Może ściągnę troszkę od Ciebie? Hehe :D Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×