Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

do MAGDA G Super ze juz jestes po,ja to dopireo mam 10 maja:-( daleka droga,u mnie tez bedzie gral TIME,mowisz swietnie graja,uff kamien spadl mi z serca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuutekaaaaaaa
Dziewczyny gdzie chodziłyscie do poradnie przedmałzenskiej dajcie jakies namiary , adresy HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewiczyny, cieszę się Magda, że podobała ci się fryzurka :-) Mówiłam, że Elwira jest super :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! ja jestem już dwa tygodnie po swoim ślubie, dlatego mogę co nie co pomóc Wam w przygotowaniach do tego jedynego i najważniejszego dnia w życiu. U mnie wszystko wyszło rewelacyjnie: suknia z \"Kaprysu\" - naprawdę szyta idealnie na mnie, wesele było w Dworku Czarneckiego - nie tanio, ale naprawdę warto. Zespół nazywał się \"TORNADO\" - mieliśmy brać dj-a, ale koleżanka namówiła mnie na ten zespół, który z resztą też u niej grał. I było supeeeeeeeer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyanie do magdy
Magda a w zespole TIME jest dziewczyna. bo na ich stronie widzę, ze na niektórych zdjęciach 3 faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. W zespole TIME jest dziewczyna - Magda. Bardzo pięknie śpiewa. Naprawde polecam tę grupę. Jestem w 100% usatysfakcjonowana. Goście też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela__
dzieki za odp. Zdecydowałam sie na nich:) Magda a mozesz jeszce napisac gdzie sie czesałas i malowałas. Pisałas ze byłas zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuutekaaaaaaa
Dziewczyny nie wierze ze nie chodziła zadna do Poradni przedmałz. Podpowiedzcie gdzie isc!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robnel1974
cześć drogie Panie mamy w 2008 wesele w dworku czarneckiego ja jestem trochę z innych rejonów niż panna młoda a chce żeby ślub był niezapomniany wiec proszę o kilka opinii na temat dworku bo widziałem go raz i mi się spodobał ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela__
byłam na wesleu w dworku 3 razy (3 lata temu) i za kazdym razem było super. nie wiem jak jest teraz ale podejrzewam, ze podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć dziewczyny, do robnel - Dorek Czarneckiego jest rewelacja!!! Byłam tam już na 3 imprezkach i zawsze było super. Ceny co rawda troszkę wygórowane ale impreza warta każdej złotówki. Dobre jedzenie, super kelnerzy, dyskretna obsługa, dużo atrakcji. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sadzicie o LECHU na elewatorskiej,ja tam bede miala wesele,a zespol TIME juz pospisalismy umowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do kicia, byłam tam na weselu ale już dawno bo jakieś 4-5 lat temu. Wszystko było super oprócz dojazdu. Ulica Elewatorska była wtedy w opłakanym stanie. Nie wiem jak jest teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest dobry dojazd,kazdy chwali sobie lecha i my tam juz mamy zarezerwowana najweksza sale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski Ela-----> czesalam sie w salonie \"Iwona\" w ul brukowej. Salon poleciła mi Oktavia. Polecam teraz JA ;) Malowałam się sama. Jakis czas temu zajmowałam sie wizażem więc potrafię to i owo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MAGDA G nie zapominaj teraz o nas:-( jestes juz mezatka ale ja z chceia zobacze twoja suknie i iczesanie,w sumie moj slub za rok ale chce popatrzec uczesania i wiedziec to i owow,czekam na fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
Magda ja Ci życzę na nowej drodze życia wszytskiego absolutnie najlepszego i dużo cierpliwości ;) Elewatorska teraz jest niczym autostrada, to moje rejony ;) A w Lechu tak się złożyło, że byłam 2 razy na stypach po pogrzebie, wrażenia niespecjalne :O ale chyba nie da się tego porównać do wesela ;) Oktavia napiszesz mi jak wyszło u Was z dj-em? pytałam się nie raz, ale odpowiedzi się nie doczytałam, plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyne, do eiweee - wydaje mi się że pisałam już o tym. Nie mielismy dj-a ani zespołu. Zgraliśmy do laptopa 24 godziny różnej muzyki i podłączylismy do niego duży zestaw głośników. Na początku leciało z listy po kolei a potem i tak każdy sobie włączał co chciał :-) To był niezły plan. Mieliśmy nagrane STO LAT żeby goście mieli jakąś fachową pomoc, IDZIEMY NA JEDNEGO żeby wiadomo było że trzeba za sotły bo jedzenie ciepłe podają i wiele różnych innych. Nie wiem jak u ciebie ale my meiliśmy małe przyjęcie - tylko 35 osób. Dlatego właśnie bezsensem było brać dj-a, który chciał 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki mowcie co wiecie na temat wesel organizowanych w lechu,ja mam tam wesele i chce sie upewnic czy podjelam dobra decyzje bo strasznie upieralam sie na ta sale,w sumie drog bo 115 zl za osobe ale slyszalalam ze jest tam bardzo dobra obsluga i smaczne jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
Oktavia sorrry, może nie doczytałam Byłam dziś w Amadeo. Sala ładna na pierwszy rzut oka, właścicielka przemiła, ale zraziła mnie pytaniem: dlaczego tak małe przyjęcie organizujemy? U mnie ma być prawie 40 osób dorosłych i 10 dzieci. Stwierdziła, że zatem za dzieci liczy tak samo jak za osobę dorosłą, czyli 105zł. Wg mnie to nie fair, bo ileż zje takie 3- czy 4- letnie dziecko, które i tak zostanie odwiezione spanie po 21 godz. Więc amadeo raczej odpada, nie wiem co powie moje kochanie, ale pewnie mnie poprze ;) W lechu na weselu nie byłam, więc nie wypowiadam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do eiweeee, ponegocjuj cene za dziecko - nie poddawaj się tak łatwo. Tam naprawdę jest super. Z drugiej strony całe jedzenie dostaniesz spakowane na wynos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja wlasnie slyszalalm zle opinie na temat amadeo,tez tam mialam zamiar zarezerwowac sale,u mojeje znajomej zapomnieli podac czwartego dania,w ogole byl harmider:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej kicia, byc może faktycznie coś było nie tak - czasem zdarzają się pomyłki. W Amadeo byłam na 3 weselach (na obu salach) i na chrzcinach. Za każdym razem było super. Jedzenie rewalacja i całkiem sporo. Sala pięknie udekorowana. Bardzo łądny i zadbany ogródek - można wyjść na papierosa czy po prostu przewietrzyć się albo porobić fotki :-) My rozmawialismy z właścicielem. Bardzo miły i konkretny człowiek. Naprawde polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
d kica211.nie wiem jak gra TIME.tylko z tego co tu pisza,to chyba super.sorki ze nie pisalam tak dlugo ale mam problemz internetem bo nie jestem w polsce.o lechu slyszalam same dobre opinie.pozdrawia czytelniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć dziewczyny, do Magda - kiedy możemy spodziewać się zdjęć????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KremóKa
Cześć dziewczyny, może widziałyście zespół SUMMER z Białegostoku w akcji dziś mamy z nimi spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wybaczcie że tak długo nie pisałam- urlop poza domem. Zdjęcia beda jak tylko dostan je od fotografa. Sama jeszcze nie widziałam zdjec ze slubu i tez jestem ich ciekawa. Mam pare amatorskich z aparatow znajomych ale sa albo nieostre albo malo co widac. Cierpliwosci. Obiecałam więc napewno będą. Buziaki i spdam bo \"stary\" woła do łóżka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej Magda, jak mąż woła do łóżka to trza szybko iść :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim, Chcialabym bardzo poznac Wasze opinie na temat zespołu SPIKE.Z gory dziekuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na weselu gdzie grał SPIKE nie byłam ale mogę napisac co wiem :) Widziałam płytkę z wesela gdzie grali i nie powalili mnie na kolana. Ponoć są fajni ale czy napewno to nie wiem. Byłam na spotkaniu z tm zespolem i stwierdzam że szkoda czasu bo tak nieprofesjonalne podejscie do klienta że głowa mała. Tyle wiem ale powtarzam - opinie słyszałam dość dobre. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×