Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

marchewka, gruszka i pietruszka wszystkie owoce i warzywa to ja a do tego wszelakie nicki piszące na jakikolwiek inny temat to tez ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczkaxxxx
No tak to by wszystko się zgadzało. Odsyłam do postów Gabriela21 ( ZBANOWANEGO) z forum Hej Wesele. Ten sam styl chamskich tekstów, oskarżeń, poprawek błędów ort.itd... jak dla mnie to jesteś jedną i tą samą osobą i na pewno się nie mylę. Ps. Moja krótka dyskusja jest tu skończona i radzę posty mocarza111 traktować jak wiatr, omijać je, a biedaczynie w końcu się znudzi. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
dziewczyno na tym forum czasami przez tydzien nikt nie pisze a raptownie pojawiaja sie osoby w obronie twojego zespolu ,tak ja na innych forach bywalo, i wlasnie nie wiadomo skad krytyka new sukces ,tak jak na innych forach -zbieg okolicznosci ,napewno nie nie wiesz co piszesz i nie rozumiesz pisania na forum ,za wszelka cene chcesz wypromowac swoj zespol i to wlasnie na forach internetowych ,zapetlasz sie, reagujesz blyskawicznie na kazdy post ,i to pod innymi nickami ,naprawde na forach nikt odwokatow nie znajdzie, a ty dziekujesz tym co cie zekomo bronia,a wiadomo ze ,,broniacymi ,, jestes sama ty , no i atak na inny zespol w szczegolnosci na new sykces ,to cie zdradza.ta sama taktyka , identycznie jak na tamtych innych forach ,zobaczysz i tu cie wywala ,no ale jeszcze sa inne fora ,zecze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat New Sukces polecam serdecznie, co prawda nigdy ich nie słyszałam, ale Pan Grzegorz to przeuroczy facet,miałam z nim przyjemność w związku z forami, a ich wokalistka śpiewa perfekcyjnie(jak słyszałam na stronce) Nie wiem dlaczego ktoś pisał o nich, ale to nie moja sprawa!!! U nich z tego co wiem terminy są zajęte na rok do przodu. Więc jak już pisałam pewnie są dobrzy w tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
tlumacza sie zawsze winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
u mnie gra appy sigers ,to co z tego, odreadszalas m i ten zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kors&Relax
A było to tak!!! mocarz111 (mocarz111@interia.pl) Happy singers jednak ma problemy alkoholowe,nie wiemy czy z nich rezygnowac prosze o rade jak to zrobic,jak rozwiazac umowe,nasz termin ma wolny tryton,fajnie graja i zalujemy tej podpisanej umowy z happy singers.Co zas do Tornado to ogladalismy na wideo i nam sie nie podobal ot takie sobie zas tryton wydal sie taki profesjonalny. 21:45 KorsRelax (korsrelax@wp.pl) Jako osoba prowadząca zespół wiem że umowę w każdej chwili możecie wypowiedzieć, z tym że tracicie zaliczkę poza tym nic nie tracicie U mnie na studniówce grał Heepy Singers i byłam zachwycona ich prowadzeniem i Ogólnie porawą muzyczną, no cóż ale tobyło kilka lat temu Co do rozwiązania umowy zadzwońcie i powiedzcie że zwalniacie termin i że rezygnujecie z ich usług absolutnie nie tłumaczcie dlaczego bo nie macie takiego obowiązku!!! Pozdrawiam zespół Muzyczny Kors&Relax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
napewno heppy singers to dobra wysoka polka,i zawsze sie mozna dogadac z tym alkoholem,poprostu jak zespol wypije nie dostanie zaplaty.zeczywiscie cos tam chcialas pomoc i doradzic za co dziekuje i naprawde koniec juz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeta86
ludzie przestancie się w końcu kłócić kto jest lepszy. mi się wydaje, że ta walka między wami, to walka zespołów. pamiętajcie, że na to forum zaglądają osoby, które naprawdę szukają konkretnych informacji,a nie takiego oczerniania się wkoło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniakluka
Najlepiej niech sie wypowiadają pary młode, a nie tacy ludzie z jak Mocarz111 bądz Karolina to są ludzie z branży muzycznej, więc takie opinnie nie są wiarygodne. Zawsze są jakies powiązania. Przejzałam posty Gabriela21uważam,że Kukułka ma racje, moze być to ta sama osoba. Załosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocarz111
karolino,naplatalas na wszystkich forach wiec wytknalem ci ze cie juz z niektorych wywalili,wiec ty wybralas najwiekszego oszoloma z innego forum,na dodatek zbanowanego i przypinasz mi latke ze tamto cos i ja to ta sama osoba,chcesz rozsiac watpliwosc,co do mnie i zasiac niepewnosc iz moge byc z zespolu,jestes smieszna.przytoczylas post z przed 3 miesiecy gdzie napisalem ze tryton to profesjonalisci,a wiec sama widzisz ze jestem jaszczurka,taka z pomaranczowym brzuszkiem,plywam w stawie i jestem pod ochrona.gdybys sie pilnie zoologii uczyla to bys wiecej o mnie wiedziala.a tak na powaznie -kiedy ci przejdzie nalog pisania,pod kilkoma nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku weź ty się ode mnie od-klikaj, ja nic na Ciebie nie pisałam , mam jeden nick i to zarejestrowany a ty chyba masz manię prześladowczą bo we wszystkich widzisz mnie, ja nie mam wstępu na hejwesele na własne życzenie , nawet system mnie nie dopuszcza do czytani po tym jak administratorka z którą rozmawiałam telefonicznie usunęła mnie z forum na moje życzenie, poproś moderatora a poda ci informację czy te wiadomości były pisane z jednego IP, a nie oskarżasz mnie bezpodstawnie. Na tym moje wypowiedzi w stosunku do Ciebie się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RITA77
Czy któś może mi coś powiedzieć o zespole RESPECT z Białegostoku, czy jest ktoś kto był na weselu gdzie oni grali? to dla mnie bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.J. Tracy
Witam wszystkich forumowiczów. Za rok biorę ślub i przyszedł czas na wybór sali. Zastanawiam się nad AMADEO, Astorią, Hotelem Gołębiewskm i Gracją. Może z waszej strony dostanę jakieś porady które z tych miejsc wybrać. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kiedy gramy w Białymstoku to bardzo sobie chwalimy Amadeo i Hotel Gołębiewski, ale my na weselach jesteśmy jedynie obsługą, dobrze nam się tam współpracuje z kuchnią i atmosfera jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha22
Witam! co możecie powiedzieć na temat filmowania firmy PROKADR? podobaja mi się ich filmiki umieszczone na stronie, ale są z przed kilku lat..czy może ktoś korzystał niedawno z ich usług????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigaar
Moja kumpela miała wynajęty Prokadr na 18 Października 2009roku, film genialny, a wstawki z wysięgników w pałacu Branickich naprawdę coś fantastycznego, mi osobiście bardzo się podobało, a słyszałam że teraz mają też studio fotograficzne na Rocha, chyba(ale nie jestem pewna, czy to prawda),jedno wiem na pewno można ich brać w ciemno. Ja miałam ich w 2006 roku, ale od tego czasu to moja płytka w porównaniu z Asią to archetyp, zdjęcia też robiliśmy u nich, zajdź pogadaj do niczego to nie zobowiązuje, zobacz co ci zaprezentują i podejmij decyzję z narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigaar
Zapomniałam -powodzenia w przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha22
Dziękuję bardzo za odpowiedź, bardzo nam pomogła i teraz to na pewno się do nich wybierzemy, zwłaszcza że to co widzialam na ich stronie też bardzo mi się podoba:) jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.J. Tracy
A co sadzicie o zespole Alias?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Może teraz z innej beczki :) Czy któraś z Was sama prała suknię - tzn. w jakiejś pralni - czy tylko oddawałyście do salonu ślubnego na czyszczenie?? poszukuję sprawdzonej pralni, która wypierze mi suknię i nie zniszczy aplikacji :) pozdrawiam :) jeśli znacie to podajcie chociaż nazwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralnia na suraskiej
panie z salonu mi ja polecily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeta86
agniecha22 ja bylam ostatnio na weselu gdzie zarówno kamerzysta jak i fotograf był z prokadru, zdjęcia super a film jeszcze lepszy, jedyne co jest na minus to cena- bo biorą naprawdę duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Dziękuję :) tak myślałam że na Suraskiej :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj bobo
Czy znacie zespół który zrobi oprawę muzyczną w kosciele?Kolega polecał mi brillant trio-podobno są super.Macie jakies doswiadczenia w tym temacie.Nie chodzi mi o jakąś scholę tylko o same instrumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannsmłodawrzesień
my mamy oprawę wokalną mszy w kościele razem z zespołem, więc nawet się nie rozglądaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyrek
Brillant trio brzmi rewelacyjnie wczoraj miałam okazje posłuchać na zywo w spodkach na targach slubnych.Co do ceny to tez nie jest wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różoew korale
czy może któraś z was była na weselu w niagarze?wiecie może jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różoew korale
Żadna nie była i nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy!! musze w miare szybko wybrac zespol na wesele. Zastanawiam się nad MIRAGE z bielska,TIME, ZUBRY z hajnowki, ostrowscy band... moze ktos cos konkretnie powiedziec na ich temat ? A moze znacie jakis jeszcze zespol ktory fajnie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×