Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Ania – i co wymyśliłaś z makijażem? Umówiłaś się gdzieś?? Zamówiłaś strojenie kościoła?? …z nami nawiązała kontakt jedna para co ma ślub o wcześniejszej godzinie i myślę, że wejdziemy z nimi w spółkę :) Dziewczyny, ile kosztują Wasze wiązanki?? Mnie się drogiej nie chce zamawiać….może polecicie jakąś kwiaciarnię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarna zrezygnowlam z tego salonu i makijaz bedzie robila mi kloleznaka .Wg mnie ten co mi polecalas salon byc może Tobie odpowiada jak dla mnie nie bardzo .No i oczywiscie zalożylam juz aryle:) Wiazanki ogólnie sa drogie .My jescze nie mamy .A zostalo malo czasu.Wczoraj zalatwilismy poradnie i menu .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, żebyś z makijażu była zadowolona ;) Czesem koleżanka lepiej dogodzi niż jakaś tam kosmetyczka :) Byłam wczoraj w kwiaciarni, ale na nic się nie zdecydowałam....a do końca tygodnia muszę!!! Gdzie są wszyskie Panny Młode z Białegostoku??? czyżby nie było ich na Kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilio
UWAGA!!! nie polecam zespołu SUMMER. to wieśniaki, prostaki i w ogóle nie umieją grać, uważają się za "profesjonalistów" a to zwykłe cyrkowe grajki. są niekompetentni i nie mają zielonego pojęcia jak poprowadzić wesele. odradzam wszystkim!!!wesele z nimi to żadne wesele. tylko liczy się dla nich kasa. PORAŻKA NA CAŁEJ LINII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Biało-czarna Ja dzis zamowilam kwiaty .Ehhhh kosmiczna sume placimy .Ale wiem ze kwiaty beda sliczne . Jutro przejde sie do ksiedza i porozmawiam zeby dal mi numer telefonu do pray wczesniejszej moze uda sie ze strojeniem kosciola troche taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polećcie jakis fajny lokal do którego można pójść w babskim gronie?? Chcę iść na panieński gdzieś i nie mam pomysłu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam zespoly weselne
Vertim z mojego wesela:), Cymes grali u kolezanki tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka starsza
dziewczyny orientujecie sie sie ile Aida mniej wiecej bierze ze wystroj samochodu??? a na wieczor panienski zamierzam zabrac panna mloda do passion beach, chociaz w sumie sama jeszcze tam nie bylam..ale slyszalam ze warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka starsza Aida juz jest zlikwidowana .Bylam tam i kobieta powiedziala ze nie ma juz tej kwiaciarni :P .Moj wielki dzien za 3 dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka starsza
Aniu dzieki za info..i powodzenia w sobote..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka starsza
hmmm.. a moze podpowiecie mi gdzie fajnie i niedrogo przystroje samochod do slubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bedzie ładna tym bardziej ze teraz praktycznie codziennie pada . My zamawialismy dekoracje samochodu w Jaśminie na ul .warszawskiej .Uważam ze wcale nie jest tak tanio .Kwiaty dla mlodej ok 200zl i starszej 150 zl a dekoracja 150 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faslka
Dziewczyny, a gdzie zamawialiście zaproszenia?? Ja szukalam na allegro, ale dozłąm do wniosku, że może warto poszukac czegos w drukarniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożliwe żeby AIDA była zlikwidowana Widziałam jak w tę sobotę stroili kościół i rozmawiałam z gościem, nawet dał nam wizytówkę i zapraszał bardzo serdecznie. Mają swoją stronę w necie ale w tej chwili adresu nie pamiętam. Ania - jak po weselu?? Nie było za gorąco? Wszystko się udało? Nie denerwowałas się? Opowiadaj!!! Może sypniesz jakąś złota radą .... ;) jejka!!!! ślub mam już w najbliższą sobotę ;) aż nie mogę uwierzyć! chyba nie dociera do mnie, że to już na dniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka starsza
hmmm no wlasnie stronke ich widzialam..jest podany nr tel. ale nie moge sie dodzwonic..a moglabys zerknac na wizytowke i podac mi adres jesli to nie problem?:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka starsza
dziewczyny a gdzie moge kupic ladna suknie wieczorowa???bylam w centrum park..strasznie sa tam oklepane..a do tego ceny sa kosmiczne przy takiej jakosci:( chcialbym cos ladnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieeem
Dziewczyny! odnośnie zespołu polecam Nocny Kwartet no rewelacja, co prawda strone mają nieaktualizowaną,ale wykonują nieziemsko utwory,jaki kwalek sobie zażyczycie wykonają jak w orginale ,albo nawet lepiej .Byłam zdziwiona faktem ze az 3 glosy są do śpiewania różnych kawałków(2 męskie jeden damski) ,a możliwości instrumentalne niesamowite:) No rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka starsza - wizytówke ma gdzieś mój W. ale ten numer spisałam z ich auta ;) 600-120-132 jesli na wizytówce znajdę inne numery dam wieczorkiem znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. czytam tak na temat firmy aidy. I powiem wam tak. 3 lata temu bylam swidkowa na brata slubie. i chodzilam tam zamawiac przyozdobienie samochodu. Zaplacilam nie drogo, a samochod wygladal cudnie. No i jak przyszlo sie rozliczy babka ta powiedziala, ze rezygnuja z przyozdabiania samochodow bo im sie nie oplaca. bardiej Koscioly i sale. Wiec z tego co wiem firma istnieje, ale nie zajmuje sie przyozdobieniem samochodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ja juz jestem po wszytkim dopiero dochodze do siebie . Jesli chodzi o AIDE to strone wiem ze maja ale na telefon nie odpowiadaja na meile tez a niby tam gdzie maja swoj punkt jest zlikwidowany wiec nie wiem o co chodzi My zaproszenia równiiez kupowalismy na piastowsiej jest przeogromny wybor Dziewczyny moja rada jest taka jesli bierzecie slub w farze to zwrocice uwage na to ze nie ma ksiedza do spowiedzi i ministranta albo koscielnego do omocy zadbajcie o to .U mnie byla ztym lipa mimo ze moj brat udzielal slubu nie bylo komu spowiadac a przecie takie pieniadze oni biora . Szok Ogólnie wszystko wyszlo super .XZespól idealny praktycznie ludzie caly czas sie bawili , mielismy 5 dan goracych i prosiaczka mniam:] Ja kompletnie niczym sie nie stresowalam .Ciesze sie ze juz po wszystkim i wyszlo tak jak sobie to wymarzyliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem PO :) wszystko było SUPER ;) u mnie też obeszlo się bez stresu z czystym sumieniem moge polecić swój zespół, nie są drodzy i są rewelacyjni! z resztą na tym forum znalazłam kontakt do nich :D a suknię jak ktoś chce to mogę sprzedać :) wygodna, nic się nie uszkodziło ;) oddałam do pralni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
gratulacje świeżo upieczonym żonom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) mam pytanko czy grał może u ktorejs z was zespol Time ??? tylko jekos niedawno bo sa wypowiedzi ale z 2007 roku a trochce moglo sie zminic :-) pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-S
Pomocy! Kobietki gdzie mozna znalezc białe kozaczki na slub? Mam problem bo potrzebuje na niziutkim obcasie (1-2 cm) Slubuje w grudniu wiec nie wyobrazam sobie wystapic w pantofelkach.Odwiedzilam juz chyba wszystkie sklepy w białym i nic nie znalazlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×