Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gość
dzięki za namiar na forum! Ja jeszcze wrócę do kwestii restauracji i hotelu dla gości. Myslałam o tym tutaj, jeśli chodzi o hotele w Białymstoku prezentuje sie super - http://hotelcristal.com.pl/ może ktoś korzystał i podzieli sie wrażeniami? Opinie zbierają dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogolnie noclegi w Cristalu sa drogie ale dla gosci weselnych sa gratis,wiec duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio. jestes pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do sal, polecacie Lecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do sal, polecacie Lecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Lecha nie potrafię się wypowiedzieć ale nie polecam Trzy po Trzy ze względu na słabe jedzenie. Nieświeża wędlina, mało ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeej a czy ktoś moze sie wypowiedziec na temat hotelu suprasl? Jedzenie, obsluga itp. Z gory dziekuje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwu328
Czy ktoś organizował wesele pod Herbem? Jak było z jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/studio2afk Studio 2a FRYZJERSTWO KOSMETYKA ul. Białówny 2a (ścisłe centrum) 15-437 Białystok tel: 662 340 920 Organizujemy WIECZORY PANIEŃSKIE, gdzie przy lampce dobrego szampana i poczęstunku składającego się z afrodyzjaków, zajmiemy się PANNĄ MŁODĄ i jej towarzyszkami. Oferujemy zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne do wyboru. Zainteresowane Panie prosimy o kontakt telefoniczny. 662 340 920 Możemy również zorganizować URODZINY lub inną uroczystość do 10 osób :) Cena i zabiegi do uzgodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam rok temu na weselu prowadzonym przez spike - same plusy, za 2 tyg grają na moim weselu :) w ubiegłym tygodniu byłam zaś na weselu prowadzonym przez Time - wyglądało to bardziej jak koncert (rozdawanie swoich płyt, bardzo częste powtarzanie nazwy zespołu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni i drudzy tylko puszczaja disco polo, nawet pobawic sie przy normalnej muzyce nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1122
Hej.Czy ktos juz mial wesele w Rezydencji Protasy w Zabludowie?i co moze o tym powiedziec.A drugie pytanie to szukam dj'a a zarazem wodzireja, ktory nie bedzie mial problemu z puszczaniem repertuaru uwczesnie wybranego przez nas.troche polskich,troche zagranicznych piosenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy dj pusci, wystarczy uzgodnic, chociaz wole zespół który zagra i w domu i do stołu i stworzy klimat weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o fotografa z Białegostoku to śmiało możemy polecić http://cykady.com - pracują na weselach we dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam pytanie czy miał ktoś z Was wesele w Dworku Czarneckiego na największej sali mając 150 gości. Bardzo proszę o odpowiedź czy w takim przypadku ludzie "nie zginą" na sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak goście nie będą rozrywkowi to zginął, chociaż i tak uważam,ze ta sala jest za duża nawet jak wszyscy wyjdą to trudno będzie ich zintegrować do zabaw. O wiele są lepsze zabawy gdy goście są blisko siebie i bawią się wspólnie, jest jazda :) Chociaż ja bym tam wesela nie zrobiła, jedzenie skromne, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy wie ktoś coś o Dj Barcie i Wojteckim? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podpasował hotel Dworek Tryumf, ze względu na lokalizację. Nocleg jest parę kilometrów od miasta, z dala od zgiełku i hałasu, także dla szukających spokoju i ciszy to idealne warunki. Na stronie dworek-tryumf.pl są fotki obiektu, otoczony jest lasem, podają smaczne obiady i śniadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja mogę polecić tego fotografa http://www.szemrajfotografi.pl/ . Robił zdjęcia na naszym ślubie i weselu. Sesję plenerową mieliśmy tydzień po ślubie i wszystko wyszło pęknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/studio2afk Studio 2a FRYZJERSTWO KOSMETYKA ul. Białówny 2a (ścisłe centrum) 15-437 Białystok tel: 662 340 920 Organizujemy WIECZORY PANIEŃSKIE, gdzie przy lampce dobrego szampana i poczęstunku składającego się z afrodyzjaków, zajmiemy się PANNĄ MŁODĄ i jej towarzyszkami. Oferujemy zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne do wyboru. Zainteresowane Panie prosimy o kontakt telefoniczny. 662 340 920 Możemy również zorganizować URODZINY lub inną uroczystość do 10 osób usmiech.gif Cena i zabiegi do uzgodnienia usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki! Jeżeli szukacie fajnego zespołu na wesele z Białegostoku i okolic to koniecznie zajrzyjcie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Bialystok/Zespol-DJ/ Większość zespołów w tym katalogu gwarantuje świetną zabawę i super weselny klimat! <3 Ja tam właśnie szukałam swojego zespołu na wesele i oczywiście znalazłam super ofertę w fajnej cenie! Tam jest bardzo obszerna i aktualna baza zespołów na wesele z województwa podlaskiego! Funkcja notes, zbierze dla Was wszystkie ślubne firmy i wyśle dla Was - to bardzo dobra oszczędność czasu, który tak bardzo potrzebny jest podczas organizacji ślubu i wesela! Tam z pewnością każdy znajdzie super zespół na swoje idealne wesele w Warszawie! :) Dodatkowo możecie też znaleźć tam super auto do ślubu, fotobudkę na wesele czy świetnego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Lipowy Most w Supraślu, niedaleko Białegostoku! Wspaniały dworek z miłą obsługą i dobrym jedzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blue Sky Tremolo Wesele 29.07.17r. Mimo, że wcześniej nie mieliśmy okazji bawić się przy ich muzyce, zaryzykowaliśmy i wzieliśmy w ciemno. Młodzi, utalentowani, inteligentni. Na prawdę najlepiej prowadzący wesele zespół, przy jakim mieliśmy okazję się bawić. Znakomita współpraca z zespołem. Repertuar i zabawy zgodne z tym, co ustaliliśmy przed weselem. Mimo, że kilku zabaw i piosenek nie mieli w repertuarze, udało się zorganizować i wyszły świetnie. Zdecydowanie polecam ten zespół i daje 10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim mieszkancom Białegostoku, którzy mają problem z ogarnięciem miejsca na wesele polecam http://hotelsuprasl.com . Hotel wraz z restauracją są najlepszym możliwym miejscem, w jakim tylko moglismy zorganizowac wesele. To byla bardzo udana noc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poradnia w Białymstoku, to tylko w Św Annie na ul. Kaczorowskiego. Przemiła pani(nie męczy gadaniem o śluzach itp) 30min - 2 spotkania w 1 . Wrazie potrzeby po ślubie można przyjść bezpłatnie na 3,przy czy nie jest to konieczne. 30 min - 50zł i uśmiech nie znika Ci z twarzy ,że spotkałeś tak przyjemną osobę prowadzącą takie spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×