Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gość
Bierz dwóch,nawet trzech.Jeden pogada,drugi pośpiewa.Trzeci by zatańczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czwarty dobrze zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piatego tez wez,striptiz zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne żeby był w stringach,ladnej sukience,na wysokich szpilkach i z brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał w temacie zespołu Mega - bawiłam się na weselu gdy grał ten zespół. Repertuar urozmaicony, nawet kilka piosenek disco polo było bo wiadomo, że goście są różni. Co do muzyki to nie wiem, może ktoś dogrywa na żywo co nieco. Przerwy robią często. Biesiady nie było. Taka trochę chłodna atmosfera uderzała ze sceny. Ale jeśli o samo granie chodzi - no to w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol Mega nie powinien angazowac sie w wesela.Nie maja akordeonu ,a to na weselu jest niewybaczalne.Pozatym ich repertuar wcale nie nadaje sie do tanca.Wiem co mowie ,bo juz kilka zespolow widzialem ,i Mega jest najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Show Band z Wasilkowa to porażka chyba większa jak zespół Mega.No może że ktoś lubi tańczyć do kawałków typu ,,mniej niż zero,, . Jeżeli chodzi o weselne klimaty,to polecam zespoły-3Bit,For You,albo Tornado.Z tym ostatnim pamiętam bawiłam się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zapomniałam,jak teraz na weselu z Show Band mąż poprosił o piosenkę ,,Ale Aleksandra,,to nawet nie wiedział ten pan o co chodzi.I zaproponował w zamian ,,kryzysowa nazeczona. Pfi chyba to żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś moze polecic dobrego i niezbyt drogiego kamerzystę i fotografa z Białego lub okolic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz z okolic to np. Warner Broos,Uniwersal,20Country Pictures,albo rodzima Lodzka Wytwornia Filmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódzka? to chyba nie jest z okolic Białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. jestem obecnie za garnicą i poszukuje dobrej sali w Białymstoku, jaką polecacie ok 120-130 osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Opery i Filharmoni Bialostockiej, spelni zapewne twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bylem w operze bo drogie bilety,ale poco tam isc jak se moge w telewizji popatrzec,za darmoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj http://www.gdziewesele.pl/Bialystok/ ,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko :)) i byli bardzo zadowoleni :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jezeli ktos z Bialegostoku lub okolic potrzebuje tanio wodki na wesele to prosze pisac. Mam 90 butelek 0.5l Finlandi, nasze wesele odwolane i nie mamy co z tym zrobic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy masz pozwolenie na handel wodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet 0,5 l,nie mozna sprzedac bez odpowiedniego zezwolenia.Jak namierza Cie,,to bedzie nie wesolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno .Same ogloszenie o sprzedazy alkoholu nie majac na to koncesji,podlega wysokiej grzywnie.I nie wazne ze nic nie sprzedales,samo zlozenie takiej oferty jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sale Mozart.Jest tanio smacznie i ladnie.bo poco jakies tam drogie hotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowozency
Witam ! Kiedy planowalismy wesele nie moglismy znalesc opini o Ambrozji przy ulicy jarzebinowej w bialymstoku gdyz istnieje ona od niedawna . Zwazajac na fakt ze pewnie tak jak i my wiele osob szuka opinii na forum chcielibysmy dodac cos od siebie ,a mianowicie chcielibysmy z calego serca polecic to miejsce. Pan Pruszynski bardzo konkretny czlowiek ktory potrafi doradzic widac ze doskonale zna sie na tym co robi i chcialby aby wszystko wypadlo idealnie . Obsluga bardzo dobra przemila -usmiechnieta! Jedzenie super ( nie trzeba bylo ludzi pytac sami chwalili) 5 dan goracych i szeroki wybor ..wszystko przepyszne ! Gdybysmy mieli robic wesele jeszcze raz to napewno w Ambrozji! z calego serca polecamy i dziekujemy calej obsludze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam wesele w Mozarcie.Goraco nie polecam.Oszustwo i zenada.Ilosc jedzenia okrojona do polowy zamawianego menu a menu i tak kuchnia zrealizowala jak chciala.Wstyd przed skarzącymi sie goscmi ktorzy nie dostali jedzenia bo na kuchni po prostu go nie bylo,ciasta owoce i napoje tylko z nazwy i na pokaz ,o dekoracji sali nie wspomne.ZENADA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zepołu Master Dance, a przynajmniej dopóty dopóki nie zmieni się prowadzący. Nie wiem, jak się nazywał, ale zdecydowanie był najsłabszą stroną tego zespołu, a co gorsza najbardziej widocznym elementem. Dyryguje ludźmi, a sposób prowadzenia przez niego zabawy jest żenujący. Dysponuje jedynie niszowymi żartami, podejrzewam, że spożywa w czasie wesela alkohol - dziś jest to naganne, zwłaszcza, że do tanich zespół nie należy. Generalnie prowadzący jeszcze nie wyszedł ze stylistyki surowych lat 90. Niewątpliwie członkowie zespołu śpiewać i grać umieją, natomiast zespół pozostawia wiele do życzenia. Śpiewające Panie dość zgrymaszone i ubrane w sukienki niemal plażowe i sandały - dość nieprofesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leniewo to taka piękna miejscowość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 17:34. jak dla mnie to widziałam też lepsze zespoły od master dance chociaż były tańsze, ten zespol jest przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim skromnym zdaniem to ten zespół jest bardzo profesjonalny w tym co robi. To że mają bardzo ładne aranże oraz wokalistki świetnie śpiewające jest nie do podważenia .Widać są zazdrośnicy którzy nie mogą znieść zdrowej konkurencji i piszą takie wypociny na forach aby się dowartościować. Master Dance był jest i będzie , a wy piszcie głupoty dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jesteś z tego zespołu że tak się rzucasz na ludzi a nie kazdemu moze się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze wiele par chce miec M.Dance na swoim weselu,nie bierze sie z przereklamowania.A moim zdaniem z solidnej roboty,co zreszta kazdy ma prawo roznie te robote oceniac.Bez watpienia jest to jeden z najlepszych zespolow w Bialym.A reszta to sprawa gustu i czepianie sie ze ,,wokalistka ubrala sandalki,,to co z tego? A co miala ubrac na 30 stopniowy upal,kozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×