Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem czy z lepszych bo nigdy o nim nawet nie słyszałam a wiele zespołów znam o tym jakimś master dance pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten foto-pan z Rocha nie moze zyc bez wkretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz do wokalistki,patrz lepiej na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej. wypad z forum! to nie jest portal do reklam dla jakiś grajków Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę podzielcie się doświadczeniami z Waszego pierwszego porodu. Ja jestem przerażona. Za 2 miesiące rodzę i nie wiem czego mam się spodziewać na sali porodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj nie mam czasu na pisanie o tych grajkach z zespolu master dance.Nie chodzi o jej buty,ale ze nie graja.Baba spiewa a usta sie nie zgadzaja,czyli udaje,maja nawgrywnane i udaja wielkie hallo./Typowe oszukancy i jeszcze kase rwa jak sie da.W zyciu takich oszustow nie widzialem,tylko ich ta reklama to ze o ho hoo.Nie biezcie tych oszukancow,bo szkoda,kazdego grosza.Dobre opinie to chyba sami sobie powpisywiali.Master Dance Zespol z Bia;legostoku to sziift i naciagactwo ,wielkiego kalibru.Nie polecam nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zywo to w filharmoni,a i to nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tańsze i lepsze zespóły niz ten, niektórzy chociaż dogrywają i śpiewaja na żywo ja miałam tańszy zespoł a i tak bym dała za nich dużo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dal a nie gadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zespol to ten ktory nam sie najbardziej podoba. Takie sa czasy ze kazdy znajdzie sobie wedle gustu i kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry toFiat 126p,bo tani.BMW,Mercedes to nie zycze nikomu sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być prawda, że ten Master dance to playback,a tyle sie mówiło, bedąc na weselu gitarzysta trzymajacy gitarę i kalwiszowiec obsługujacy mini disc, wiec nie ma o czym mówić są zespoły które przynajmniej dogrywaja , spiewają na żywo a nie tylko udają. Zawiodłam sie i nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś wiecej na temat tego wesela.Tak pisać to każdy może,ale konkretów brak.Ja nie widzialem zadnego dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nou,Tylko nie dj. Kris Baltyk.Totalny odjazd ma facet.Powinien pan isc na emeryture,lub zmienic zawod.Ze jeszcze ktos placi za takie chamstwo,to jest nie do wiary.Ja bym nie dala zlotowki, za takie zachowanie i dziwie sie ze dostales pan na koniec rozliczenie.Nie polecam tego pana.Zero normalnej muzyki,zero normalnosci w prowadzeniu,oraz te chamskie teksty.Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego dj, ale uważam że ty powinnaś iść do psychiatryka. Nie ty go wynajmowałaś nie ty z nim uzgadniałaś i nie ty będziesz rozliczać, wysyłaj swoich starych na emeryturę ty tępa gówniaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czewone majtki sie przeswiecaja u blondyny,chyba ma okres!.To sa normalne teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok szkolny sie zaczal , gimbusy do szkoly i tu nie wypisywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieraj gruszki ,juz spadaja. A ze piszesz pie... na Masrer Dance to zle bratku robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sigma masz co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bryku,siotam,Bryk jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam siebie,jestem zdolny,na weselach robie rurki z kremem,i paczki lukrowane.Na specjalne zamowienie ptysie i bezy.Moze kto potrzebuje takiego zdolnego faceta na wesele ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bierzemy zespół Proxy oni są z Łap. Nie bawiłam się nigdy na weselu przez nich prowadzonym ale słyszałam dobre opinie. Czy ktoś może w tej sprawie się udzielić? Jeśli chodzi o salę to trochę pojeździliśmy nie jesteśmy z samego Białegostoku tylko z okolic i z sal które mi się wizualnie podobały była sala Belweder w Białymstoku oraz Pensjonat Poniatowski w Suchowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rozmach w sali. Gdzie białystok a gdzie suchowola. Bajki opowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie mieszka pomiedzy to jest to mozliwe,ale wtedy bierz Biesiade w Kumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imprezę weselną miałam zorganizowaną w hotelu http://hotelcristal.com.pl/ Bardzo miło wspominam ten wyjątkowy dzień. Duża zasługa jest również w organizacji hotelu, miejsca, które przypadło do gustu. Hotel jest kompleksem bardzo pięknym i idealnym na wesele. Menu weselne było znakomite, goście byli zachwyceni. Lokal jest duży więc i spokojnie zmieścili się wszyscy nasi goście. Oświetlenie i akustyka też są ok. Dobrze że hotelu jest tak dużo pokoi dla gości. Bardzo polecam wszystkim ten hotel na wesele. Będziecie mieć miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no panna mloda ,a zna sie nawet na akustyce sali.Gratulacje .Polecaj tak dalej.Moze ktos to lyknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś ma słuch to nie musi się znać wystarczy że słyszy echo lub czysty dzwięk i tyle pajacu! a ty którą salę biedaku reklamujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teklamuje Piec Debow.Polecam bo maja supper jedzenie,wszyscy goscie sie mieszcza, i jest tam dobra akustyka/Nie slychac tam zadnego echa,jest suchy dzwiek.Pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby wszyscy????? nawet 300 osób? bo jakoś nie wyobrażam tam tyle - a i jedzenia nie za wiele bo byłam. Puknij się w ten pusty łeb zanim coś napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×