Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość renatuta
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eiveeee
ja też się zgłaszam po fotki na andziab34@op.pl a teraz proza życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Devil gratuluję udanej imprezki i poproszę o fotki oktavia2@tlen.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja-25
słuchajcie byłam u koleżanki na ślubie to było w Dobrzyniewie i w kościele nie było organisty tylko zespół 5 osób instrumenty grały i dziewczyna śpiewała ojejku jak się wzruszyłam cudnie po prostu...i potem poprosiłam koleżanki o kontakt żeby tak zagrali u mnie na ślubie...super po prostu:)polecam właśnie zespół taki wzruszające a organista wiadomo oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A COś WIęCEJ
mogłabyś załatwić jakiś namiar na taki zespół w kościele bo właśnie pobieramy się niedługo i chciałabym mieć taki zespół w kosciele zamiast organisty ...w ogóle to inaczej i na pewno mósi pięknie brzmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poszukam
chyba będę mósiała się rozejrzeć ale w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja-25
namiary na ta oprawę ślubną w kościele 511661109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny wyslalam wam 3 fotki :D postaram sie wyslac jeszcze manie w calej okazalosci :D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Dwvil69 dzięki za fotki,czekam na nastepne,wyślij też zdjęcie fryzurki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej wszystkim, a gdzie się podziały wszystkie młode mężatki? dziewczyny opowiadajcie jak życie płynie po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_24
hej dziewczynki a powiedzcie mi czy bawił sie ktos z Was w Grandzie na Piastowskiej?? jak tam to wszystko wyglada ?? odpisujcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_24
słuchajcie czy ktos tu w ogóle zaglada ostatnimi czasy ????? ponawiam pytanie o Grand na piastowskiej???? bawił sie ktos tam?? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveee
ja bawiłam się w grancie, było to ponad 3 lata temu, więc nie wiem jak jest teraz. z wesela najbardziej zapamiętałam, że faceci po paru głębszych krzyczeli, żeby zawołac kucharza, bo jedzenie jest delikatnie mówiąc bez smaku. Potem ktos przyniósł na stół taki zestaw przypraw i każdy sobie sam doprawiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
cześc dziewczyny od soboty jestem męzatką:-))wszystko było super,pogoda dopisała i slu odbył się na powietrzu,było wspaniale...zabawa także świetna,najcudowniejszy dzień:-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKKAWSKA
SŁUCHAJCIE A CO SIE DZIEJE Z MAGDĄ G. ZAŁOŻYCIELKĄ TEGO TOPIKU..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKKAWSKA
słuchajcie a co sie dzieje z Magdą G. założycielką tego topiku gdzies czytałam że niedługo będzie mamą ?? co u niej? nie wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveee
Renatuta wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do eive dzięki bardzo :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do renatuty gratulacje świeżo upieczonej mężatce :) życzę wam samych słonecznych dni w dalszym, wspólnym życiu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola78
dziewczyny czy możecie mi polecić jakiś b.dobry zespól na wesele z Białego albo okolic, co prawda mam już dwa na oku ale jeszcze się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
Oktavia2 , dzieki za życzenia bardzo polecam zespół HEVEN z Hajnówki,u nas grali i wszyscy chwalili ich.naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Oktavia2 aaaaaaa,zapomniałam :-) :-) :-) 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
cześc wszystkim,ale tu cisza się zrobiła:-( Magda G,napisz co u Ciebie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa26
Devil69 ... mam do Ciebie pytanie,miałaś wesele w biesiadnej, jesteś w 100% zadowolona? Może masz jakieś wskazówki? I napisz proszę jak z krzesłami, są drewniane,czy zmieniają je? Planujemy wesele na ok. 75 os. czy sala będzie ok? Czy jest klimatyzacja? Aha i jeszcze jedno pytanie, ile płaciliście za osobę i co wchodziło w cenę? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
ja też miałam wesele w biesiadnej, na stronie 14 tego topiku 7 stycznia wszystko opisałam ;) tam jest odpowiedz na wszytskie Twoje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
to było do Izki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa26
eiveeee........... dziękuję Ci bardzo :) rozumiem że jesteś zadowolona z wyboru sali, i że możesz ją polecić? Słyszałam opinię od znajomych którzy byli tam na weselu, chwalili jedzenie i obsługę. Mam jeszcze pytanie odnośnie klimatyzacji, czy jest?? Zastanawiam się na Biesiadną i Niagarą, co radzicie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
ja polecam i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedzenia za tę podstawową opłatę jest "nie do przejedzenia". Zostaje na drugie wesele ;) Co do klimy - to nie wiem. Mój ślub był w grudniu, więc nie była potrzebna. Na ścianie jest zamontowane urządzenie, które wygląda jak klima, ale czy to jest akurat to ??? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×