Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Izkaaa26
Dodatkowym argumentem który przemawia za Biesiadną jest cena , otóż 100 zł / os. ( cena na przyszły rok ) bez owoców i ciast, jak dzoniłam do innych restauracji to ceny zaczynały sie od 120 zł / os. przeraża mnie trochę kolorystyka Biesiadnej, co prawda osobiście jeszcze tam nie byłam , ale oglądałam zdjęcia na ich stronie to strasznie jakies takie ciemne wnętrze i ponure.... ale nie wiem może to tylko złudzenie , albo tak wyszły fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa26
Dziewczyny czy możecie polecić kamerzystę i fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa26
Dziewczyny a słyszałyście jakies opinie o Capitolu na ulicy ciepłej? Może ktoś z Was był tam na weselu? Mają dobrą cenę, kochane pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa26
Dziewczyny a słyszałyście jakies opinie o Capitolu na ulicy ciepłej? Może ktoś z Was był tam na weselu? Mają dobrą cenę, kochane pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eivee
Izkaaa u mnie na weselu zdjęcia robił fotograf Wiesław Korycki. Ma swój zakład na ul. Upalnej na Słonecznym Stoku. Bez chwalenia się stwierdzam, że każdy kto ogląda zdjęcia pyta się o fotografa, albo bierze jego namiary ;) Super facet. Za całe wesele wziął 750zł /wesele, sesja dodatkowa w dniu innym niż slub, w cenie wywołał około 100zdjęć/ tutaj możesz pooglądać niektóre zdjęcia http://www.fotoquelle.pl/fotoquelle/galeria/wieslaw/index.html /:D właśnie zobaczyłam, że jedna z jego galerii to nasz ślub ;)/ Na temat kamerzysty i capitolu nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka mówią mi.....
Witam Panie :) czy słyszałyście może jakieś opinie o dj Pawle Bałtyku? bede wdzięczna dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAAAŁA MIII
do malgośka mówią mi... byłam 08.08 na weselu gdzie grał dj bałtyk młodszy było super wie chłopak jak rozkręcić imprezę warto Izkaaa26- jak kamerzystę to polecam prokard są zaje...iści chłopaki potrafią zrobić po prostu bomba. do dzisiaj jak oglądam wesele siostry do nie mogę sie napatrzeć a do tego jak muzyka .rewelacja POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiasta zespolu heaven
polecam zespol vertim z ostroleki sprawdzony pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaaa26
:) wielkie dzięki Dziewczyny :) a słyszałyście jakies opinie o salach Renes na upalnej , Amadeo na raginisa i venessa na mickiewicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wreszcie mam neta :D Co do renes bylam tam na weselu ok 3 lat temu i powiem ze sala ok ale nic poza tym. Zarcie do bani, chociaz moze juz sie zmienilo. Ale w tedy to byla istna porazka. u mnie na weselu gral zespol Broker. Pare osob odradzalo mi go tutaj na kafe. ale bez dokladnych przyczyn. Postanowilismy go wziac :D. I w zyciu bym nawet nie pomyslala, ze bedzie on az tak zajebisty. Brak mi noromalnie slow. jesli ktos chce miec naprawde super zabawe, to polecam. Oni poprostu wiedza jak rozkrecic towarzycho :D Dwa miesiac prawie po slubie i co sie zmienilo. Chyba nic :D Tyle ze czesciej sie widzimy. klotnie pozostaly te same :P No ale teraz latwiej jest sie godzic :D Hehehe. Po cichu marzymy o powiekszeniu rodzinki :D Ale jeszcze tyle rzeczy przed nami tyle do zrobienia, ale ja nadgorliwa i wszystko bym chciala juz hehehe. Pozyjemy poczekamy narazie ok. a jak tam u was dziewczyny. Piszcie :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna K.
Bardzo proszę o opinie sali ,jedzenia i obsługi AMADEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
o AMADEO ja miałam tam wesele a wcześniej byłam tam na 2 weselach i na chrzcinach. Jedzenie rewelacja i sporo. Dużo zostało a panie kelnerki wszystko spakowały mi w pojemniki do domku. Obsługa dyskretna, kulturalna i profesjonalna. Sala pięknie udekorowana. Śliczny ogródek do przewietrzenia się. Jeżeli miałabym jeszcze raz wszystko organizować to tylk tam :) Naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna k
oktavia2...............czy byłaś na gornej czy na dolnej sali w Amadeo? Nam zaproponowali dolną salę - mniejszą , niby 80 osób wejdzie spokojnie, ale ....jest trochę mało miejsca do tańczenia ;/ i tego sie właśńie obawiam , słyszałam duzó pozytywnych opinii o A,adeo , że świetne jezenie , obsługa itp. , tylko martwi mnie trochę to że sala jest niewielka no i że tańczy się koło stołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do zuzanny byłam na obu salach a swoje wesele miałam na dole. Z dolnej sali masz wyjście do ogródka więc jeżeli przyjęcie będzie latem to super sprawa. My szukaliśmy sali właśnie z miejscem do odpoczynku na śiweżym powietrzu. Bardzo się przydało i dużo gości z tego korzystało :) Byłam na weselu 80 osób na dolnej sali. Miejsca nie brakowało. Stły ustawione były w literkę U. U nas na przyjęciu ja sama zrobiłam plan rozmieszczenia stołów i gości i podpisałam wszystkie miejsca. Super sprawa bo goście zamiast lecieć od razu do stołu zajmować miejsca spokojnie czekali na młodych :) Jak miałam wątpliwości kto ze zjaomych z kim chce siedzieć to po prostu dzwoniłam a rodzine usadziłam według własnego gustu :) wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna k
oktavia2 , jeszcze pytanie do Ciebie, jakie były napoje, cola, sprite? czy jakieś słabsze bezfirmowe? soki też były, czy napoje są limitowane? czy donoszą bez ograniczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oktavia2 Moje wesele bedzie równiez w Amadeo . Dlatego tam wybralismy ponieważ duzo ludzi chwali ten lokal a poza tym jak ostatnio tam bylam na sylwestrze swietnie sie bawilam. Oktavia a jaki zespól mialas??? Bylaszadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zuzanna k My tez mamy zamowiona ta mniejsza sale .I liczba osób do 130. .zuzanna jaki maCie termin??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
o AMADEO na pewno były soki w dzbankach i coca cola w butelkach małych. Więcej nie pamiętam. Poszukam jakiejś fatki ze stołami i prześlę wam tylko podajcie maile. Aha - nie dopłacaliśmy za napoje. do Ani nie mieliśmy zespołu bo to było nieduże przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna K.
oktavia2 ..... bardzo prosze o fotki z amadeo na maila cole1@wp.pl dziekuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna k.
oktavia2 Czeka na fotki z Amadeo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutiania
hej,w sierpniu tego roku miałam wesele w amadeo ( górna sala, po remoncie). Wiem jak to jest przed weselem, każda informacja ważna dla przyszłej panny młodej, więc ja też postanowiłam podzielić się wrażeniami. Według mnie jedzenie, obsługa, wystrój sali super. polecam przede wszystkim ze względu na jedzenie: dużo, samcznie, ładnie podane. Wszystko co zostało kelnerzy zapakowali mam do domu i z tego zrobiliśmy poprawiny w ogrodzie. Może w Amadeo nie jest najtaniej, my braliśmy również dodatkowe dania, które proponowali, wiec to wywindowało cenę, ale nie musieliśmy się martwić o nic z salą związanego. Zajeli się wszystkim, łącznie z tortem i do ostatniej chwili znosili nasze "kaprysy" z ustawieniem stołów i usadzeniem gości. Wybierając salę czytałam opinie na tym forum i nie zgadzam sie z opinią,że właściciele niemili i nie można się z nimi dogadać, ja nie miałam żadnych problemów:). Proponuję zwrócić uwagę na to, że górna sala jest na max. 120 góra 130 osób, a właściciele twierdzą,że na 170:(u nas zaproszonych gości było 150, potwierdziło 120 i to było tak optymalnie. reasumując ja polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna k.
rutiania......... dzieki bardzo za Twoją opinię o Amadeo, to kolejna pozytywna opinia na temat tego lokalu którą słyszę , zapewne zdecydujemy się na tą sale , dolna bo u nas bedzie max 90 os. wiesz może czy dolna sala też była remontowana? a MOŻE MASZ JAKIEŚ FOTKI STOŁÓW I MOGŁABYS MI WYSŁAĆ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna k.
rutiania, jeszcze jedno pytanie, ile płaciliście za osobę , co wchodziło w cenę a co dodatkowo zamawialiście? Interesują mnie jeszecze napoje , czy były limitowane? czy właściciele przy rozliczeniu doliczają coś za napoje ? I jakiej firmy były te gazowane napoje? Cola sprite mirinda? Czy jakies inne? dziekuję z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy kto nie bierze ślubu
oszczędza podwójnie- i na kosztach wesela, i rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutiania
hej,przykro mi ale nie mam jeszce zdjęć, mogę tylko zapewnić,że stoły wyglądały bardzo ładnie, elegancko, wszystko na ładnych półmiskach na stołach oprócz obrusów tiul, na górze wszystko w tonacji bordo i złoto no i świece, co dawało fajny nastrój. Jeżeli chodzi o dolną salę to w tym roku nie była remontowana, ale kto wie moze za rok bedzie, to trzeba juz właścicieli zapytać:) a jeżeli chodzi o liczbę gości to 90 spokojnie się zmieści. Jeżeli chodzi o napoje to nie są limitowane. Były zarówno soki ( nie pamiętam jakie smaki) i woda w dzbankach, a w butelkach 0,5 l coca-cola, sprite, mirinda i woda gazowana (kropla beskidu). Jeżeli chodzi o jedzenie to właściciel zapewniał nas,że w trakcie wesela półmiski są uzupełniane. Powiem szczerze,że nie zwróciłam uwagi w trakcie wesela jak to faktycznie było.Myślę ze to dlatego, że wszystko było ok, i zostało strasznie dużo jedzenia na poprawiny, wiec serio wszyscy się najedzą:) W tym roku podstawa, czyli 4 dania gorące ( 1. zraz z pieczarkami, ziemniaki, surówka,2. strogonow,3.indyk z rodzynkami i ryżem, barszczyk i pasztecik), napoje,dania na zimno(między innymi:szczupak, tatar,wedliny,schab z owocami, śledziki,trzy sałatki,sosy)- 120 zł/os ciasto i owoce- 5 zł/os my dodatkowo wzieliśmy deski z rybami wedzonymi i jajeczkami z kawiorem- 80 zł/szt.(11 szt na 120 gości) oraz wiejski stół (wiejskie przysmaki i bimberek) oraz szynką na ciepło, którą na stole wprowadza właściciel w stroju kucharza i sam z pomoca kelnerów częstuje gości.- 15 zł /os tort zamawiał nam u kryszenia właściciel amadeo- 11kg po 49 zł ( jak sami się orientowaliśmy to u kryszenia za taki sam tort mówili mam 60 zł za kg) jak bedziecie miały jakies pytania to służę pomoca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rutiania Jaki mialas zespól bylaś zadowolona??? Masz jakieś zdjecia swojej sukni slubnej??? My w tym roku zamawialismy sale w Amadeo na przyszly rok to również 120zl od osoby plus 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mystiquee
rutiania ...........dzięki wielkie za opis, bardzo mi pomogłaś. a może któraś z was bawiła się w santanie i moze podzielić sie opiniami o tej sali i jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutiania
hej, nie ma za co, niestety nie mam jeszcze zdjęć ze ślubu. Jak bede miała jakieś wyśle, sukienka została przeze mnie kupiona i teraz jest na sprzedaż, może ktoś bedzie zainetresowny:) Zespół Spike- ja osobiscie jestem bardzo zadowolona, trochę to nie skromne, mówią że każda panna młoda jest bezkrytyczna w stosunku do swojego wesela. Dwie dziewczyny i dwóch chłopaków, cały czas zabawiali gosci różnymi zabawami, tylko przy tym strasznie też nas wymęczyli, ale były chwile ze na sali robilo się ciasno, ponieważ goscie tak szaleli.pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do mystiquee byłam w ubiegłym roku na weselu w Santanie na dolnej sali. Jedzenie było pyszne. Stoły ładnie ubrane. Obsługa w porządku. do Zuzanny fotki przesłałam w sobotę - dotarły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×