Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość eiweeeee
zagkląda tu ktoś? chciałabym się spytać gdzie dziewczyny zamawiacie wiązanki? a co z makijażem? same robicie, czy kosmetyczka? Oktavia2 gdzie odbyło się Twoje przyjęcie? znalazłaś jakiegoś dj? Jestem z Białegostoku, a slub cywilny planujemy na 10listopada. Właśnie szukamy jakiejś niewielkiej sali na 30-40osób. może ktoś słyszał z Was o takowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhhh
Kaprys jest w Centrum Park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domii
hej mam slub 22wrzesnia nie ma sukni jeszcze moze znacie dobre krawcowe woel miec uszyta na miare pomuszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i to glupie
ale dwie kolezanki z Białegostoku szyją swoje suknie w ... Sokółce! strona www tego salonu http://www.slub.sokolka.com/ Strona dośc słabo aktualizowana, pani szyje nowe wzory, najlepiuej przyjść ze zdjęciem. Koszt około 700-800 zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odradzam szycie ze zdjęcia. Z tego co słyszalam (nie chce nikogo urazic) potem wiele dziewczyn jest rozczarowanych bo efekt końcowy daleko odbiega od pierwowzoru. eiwe- wiązanki sama jeszcze nie mam a co do makijażu to robię sobie sama bo jestem w tym dobra i sama się kiedyś ogłaszałam z robieniem ślubnego. Sobie ufam a przyznam szczerze że robione przez kosmetyczki makijaże panien młodych na weselech których byłam nie powalały mnie na kolana. Panna młoda ma wyglądać pięknie a nie zawsze to idze w parze ze \"skromną\" więc przemyślcie dziewczyny deliklatny prawie niewidoczny naturalny makijaż. Ja będę miała elegancki wieczorowy make-up a nie jakieś nic niewidoczne podkreślanie urody. TO JEST MÓJ DZIEŃ!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wkoncu gdzie sa ladne sukienki:-( jeju nie wiem nawet gdzie chodzic i patrzec,w mon cheri sa sliczne sukienki ale jak dla mnie 2 tys to zaduzo za wypozyczenie,slyszalyscie cos na temat salonu MARKIZA na jurowieckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu- w Gracya naprawdę nie są drugie suknie. Wypożyczyc można już od 1200 zł a i kupic do 2000 mozna. Ja mam przepiękną suknię a kosztuje mnie 2200 gdzie w Mon Cheri 3000 i to taka ktora nie robila na mnie zbytniego wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc,tyle ze ja w gracyi nie widzialam przynajmniej na wystawie ladnych sukien:-( boje sie ze nic sobie nie znajde gdyz mam 177 wzrostu i chce wypozyczyc sukienke ktora ze wszytskimi dodatkami wraz z butami kosztowalal by mnie 2000 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się zrobić ale pamietaj ze buty są drogie. Ja w Ryłko płaciłam 200 zł. A w Gracya byly najladniejsze suknie jakie widziałam ale to kwestia gustu. Ewentualnie jak ci sie spodoba to odsprzedam Ci moją bo jest naprawdę piękna. Mam 178 cm i jestem szczupłą dziewczyną. Suknia bedzie w rozmiarze 38. Niestety dopiero po ślubie bede mogla Ci wyslac fotki bo nigdzie nie ma w necie. A tak dla pierwszego zapoznania wysylam Ci linka do firmy która uszyła moją suknie http://www.msmoda.pl/kolekcje.html Moja suknia jest biała. Zobacz i sama oceń że mają piękną kolekcję (niestety mało zdjęć na stronie). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutaaa
Buty kupiłam na Rocha w Ryłko a Ty Magda G.??? Pokaz jaki model moze tez znajdziesz na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutaaa
Ja swoje kupiłam na Rocha w Ryłko a Ty Magda G. gdzie? Moze tez znajdziesz swój model na allegro!!! Ale moze lepiej nie szukaj bo tez bedziesz zła jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA G sliczne masz buciki naprawde bardzo ladne,super niski obcasik tyle ze ja bym wolala miec czubaty nosek,ale wiadomo to rzecz indywidualna co komu sie podoba,ale busiki bardzo ladne,a cena,ja na buty moge przenaczyc 200 zl,tyle ze najelpeij by bylo jagby znalzlo sie cos tanszego_),slyszal ktos z was o salonie sluibnym MARKIZA na jurowieckiej? jaka tam jest oblusga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że salon w porządku choć ja tam nie zajrzałam. A co do butów Kiciu to do mojej sukni czubate noski nie pasują a i nie są już za bardzo modne ale to tak jak piszesz kwestia gustu :) Moje są naprawde wygodne. Moja starsza siostra wychodząc w ubiegłym roku zamąż wybrała czubate na 7 cm obcasie i żałuje do dziś. Obcas co prawda niezbyt duży ale czubki jej (jak twierdzi) przeszkadzały odrobinę. Ja chciałam okrągłe i mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, ja już jestem po imprezie weselnej. Było rewelacja. Super się czułam, nieźle wyglądałam, pogoda dopisała, goście super :-) Jednym słowem REWELACJA. do eiweeeee przyjęcie ansze było w AMADEO przy ul.Raginisa na 35 osób. Super było - dobre i dużo jedzenia, napoje w cenie bez ograniczeń, dyskretna obsługa. Ciasta i alkohol nasze. Po wszystkim kelnerki spakowały nam całe jedzenie ze stołów. Dostaliśmy cały karton na wynos :-) Naprawdę polecam to miejsce. Byłam tam jako gość na 2 weselach i na chrzcinach no i teraz na własnym. Zawsze wszystko jest super. Poza tym oni sami robią wędliny. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA G ja jestem wysoka osoba i u mnie obcas na 7 cm odpada,gora 4 cm chce miec obcas,jeszcze przedemna tyle czasu 303 dni:-(a ja juz tak bym chciala zaczac cos organizowac ejjku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 178 cm i mam buty 5 cm :) Oktavia----> to \"sto lat sto lat zyjcie nam \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agimania
Dziewczyny pomocy!! gdzie chdziłyście do poradni przedmałzenskiej? I gdzie polecacie iśc? Prosze o jakies namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Kosciele na zielonych wzgorzach, w sw. kazimierzu na ul. Berlinga, i na Białostoczku. Tylko o tych poradniach wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agimania
Ale chodzi mi o poradnie przedmałzenska a nie o nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak!! Tam na plebani sa zapisy. A w Kazimierzu z tylu kosciola. :D Jaeszcze troche jarze :D i wiem o co ci chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agimania
ooo dzieki :) sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak fajnie tym ktore juz biora slub,jak ja bym chciala,chce juz zamieszkac z moim ukochanym aler teraz jest to niemozliwe gdyz musze odkladac na wesele,suknie,kamerzyste i fotografa samam oplacam a reszte rodzice wiec teraz mieszkanie razem odpada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, wielkie dzięki Magda G. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia----> \"nawet bogaty bierze na raty\" :) Wezcie sobie kredycik a splacicie z pieniązkow ktore dostaniecie w prezencie. Slub to nie inwestycja finansowa tylko duchowa bo przeciez jakie bedziesz miała wspomnienia :) A mi zostały 4 tygodnie :) Ahhhhh Oktavia----> to moze bys sie podzielila zdjexiami nz wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja pomysle co mnie czeka po nowym roku to az chce sie juz tego stycznia:-) teraz to ja niczym nie mofge sie zajac bo za wczesnie,jedyna rzecz ktora ostatnio nabylismy to obraczki:-) piekne sa:-) 30 lipca mamy odbior jak je otrzymam to zrobie fotke i wam pokaze:-) koszrowaly 1300 zl ale byla promocja i zaplacilismy za nie 840 zl wraz z grawerka ktora jest gratis,wiem zwe za wczesnie ale skoro byla taka promocja to skorzystalismy,a pieniazki tez byly wiec czemu nie kupic,w sumie to nie mleko niezepsuje sie w szafce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×