Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość oktavia2
do Magda nie ma problemu - podaj maila to prześlę ci pare fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktavia-----> Oooo... super... poprosze na provitamina@o2.pl :) Kicia ----> Ty sie kochana tak nie ciesz na zapas bo nawet nie wiesz jakie to męczące to organizowanie wszystkiego. Tez myślałam że bedzie przy tym super zabawa ale zrozumiałam dlaczego powstały firmy które się zajmują organizacją od A do Z :) A zapraszanie gości to już prawdziwy koszmar - zwłaszcza jak masz ich dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
Oktavka gratulacje :) a ja moge tez prosić o zdjecia na andziab34@op.pl Możesz mi napisac ile płaciliście za osobę i jak było z dj-em? Ja w niedzielę byłam na malutkim przyjęciu weselnym na sali "aleksandra". Jedzenie było dobre, obsługa bez zarzutów, sama sala też ładna, ale dj - załamka totalna :O A polecony był przez szefową tejże sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia81
i wiecie co? mamy juz date :D 20.09.2008 :) juz zarezerwowalismy sobie sale w Niagarze- z tego, co widze, to opinie pozytywne, a poza tym w ostatnia sobote znajomi byli tam na weselu i na dodatek na tej samej sali i mowili, ze bylo bardzo ok (wystroj, zarcie, obsluga), wiec troche sie uspokoilam :) wybieralismy miedzy Nagara a Lechem, ale w Lechu pani nie mogla zagwarantowac cen itp, a poza tym sala w Niagarze ladniejsza jak dla mnie :) kamerzyste i fotografa tez juz mamy- znajomy pracuje w takiej firmie, wiec po cichu mam nadzieje, ze zaplacimy tez mniej ;) zespol z Sokolki (?) chyba ;) ale nie pamietam, jak sie nazywa... (skleroza?). no, ale jeszcze nie bylismy w kosciele... mam nadzieje, ze beda miec wolne... chcialabym w Wojciechu... musze to zalatwic w tym tygodniu, to juz spac bede mogla spokojnie ;) na jakies pare nocy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktavia --- > dziękuję za fotki. Wyglądałaś pięknie :-) (a i męża niejedna by pozazdrościła :-) ) Moje za 3 tygodnie. Fotkami podziele się jak tylko będę je miała. Pozdróweczka dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
Oktavia dzieki za zdjęcia :) ślicznie wyglądaliście pliiiiiiiiiisssssssssssssssssssssss Możesz mi napisac ile płaciliście za osobę i jak było z dj-em? a może ktos inny wie gdzie znależć porządnego dj-a? chyba sie pochlastam jak bedę skazana na tego z aleksandry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eiwe ----> na nikogo nie będziesz skazana. Poumawiaj się z DJ\'ami i poproś o dvd z wesel na których grali. Zobaczysz i zama zdecydujesz :) Pozdróweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, dzieki za pochwały :-) eiweeeee, płacilismy 80zł za osobę. W tej cenie były 3 dania ciepłe, przystawki, sałatki, talerz wędlin własneog wyrobu, szczupak faszerowany, tatar, napoje bez ograniczeń. Alkohol, owoce i ciasta własne. Jedzenie rewelacja było - naprawdę. I dość sporo. Po wszystkim dostaliśmy cały duży karton jedzenia na wysno. Kelnerki wszystko mi spakowały na papierowe tacki. Naprawde polecam AMADEO :-) I wiecie co jeszcze? Nie mieliśmy tortu. Zrezygnowaliśmy poniewaz dużo ludzi nie je go bo pije alkohol. Zamiast tortu mieliśmy MARCINKA - 37 placków przekładanych masą śmietanową. Pyyyyyyyycha był. Każdy się zachwycał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... oby miło wspominć :-) Oktavia----> Kotuś ja w przeiągu tygodnia ide ustlić szczegóły dotyczące sali, kamery i z espołu. Czy przypomnisz mi o czyms na co warto zwrócić szczególną uwagę ?? Boję się że zapomne o czymś naprawdę istotnym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKTAVia moglabys mi tez przeslac fotki? moj mei to take191@tlen.pl dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Magdy, ja np nie chciałam tatara na stołach. Poprosiłam o podanie go dopiero 2 godzinę po ciepłym daniu. Chodzi o to, że to jednak surowe mięso. Pomimo klimatyzacji nie powinien tatar stać na stłach tylko w lodówce. I tak na poczatku każdy je obiad a nie przystawki8. Nasz tatar był schłodzony i świeżutki - poszedł jak ciepłe bułeczki :-). Poza tym krzesła. Zwróć uwagę żeby nie były zbyt blisko siebie bo będzie gościom ciężko jeść. Ja miałam małe przyjęcie więc nie było z tym problemu - siedzielismy dość luźno. Kolejna sprawa to goście. Najokropniejsze na weselu jest to, że goście zamiast czekać na młodych z szampanem to pędzą do stołów zajmować sobie miejsca. Ja miałam podpisane wszystkie miejsca więc nie było tego problemu. Stół był w literkę U - my na środku, po jednej stronie rodzian, po drugiej goście. Każdy był zadowolony potem bo młodzi razem siedzieli, pili i bawili się a rodzinka obok siebie poznawała sie lepiej :-) Polecam takie rozwiązanie. Mi na weseleach nie podoba się jeszcze jak goście śpiewają stolat. Zamist żywo i z życiem to ciągną się jak na pogrzebie. Mielismy nagrane STOL LAT na laptopie i goście chcąc nie chcąc dopasowali swoje tempo do kompa. Było super :-) Jak cos jeszcze sobie przypomne to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do kicia, właśnie wysłałam ci fotki. Oczywiście czekam na zwrotne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Oktavia i innych
Dziewczyny a długo rozplanowywałyscie rozsadzenie gosci przy stole? Jak to wygladało? dzień wczesniej poszliscie i poustaawiałyscie karteczki z imionami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej wszystkim, usadzanie gości to w sumie ciężka sprawa. Ja od razu podzieliłam ich na 2 grupy: 1. rodzina 2. znajomi. Wydrukowałam sobie karteczki z nazwiskami. Usiadłam na podłodze żeby mieć dużo miejsca i usadzilam gości przy fikcyjnym stole. To dobra metoda ale trzeba znać ustawienie stołów. Ja wcześniej uzgodniłam to na sali a dopiero potem usadzałam gości. Przerysowałam potem ten plan na dużą kartke i w dzień wesela moja sisotra pojechała rano na salę i ustawiła wszystko. Karteczki przydaja się bo plan rozsadzenia zmieniał mi się kilka razy. Najpierw próbowałam pisać na kartce ale to bez sensu - za dużo zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja napiszę :) a raczej zapytam Gdzie w Białym można kupić kamizelkę z musznikiem dla pana młodego? Ile takie cudo kosztuje? Może ktoś wie gdzie można w przystępnej cenie znaleźć? Pozdrówki i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
Na ul. Zwycięstwa jest taki wielki sklep z garniturami, kamizelki z musznikiem tez tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
nie wiem ile tam kosztuje takie cudo, ale garnitury sa tam w przystepnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka123
a o Zodiaku coś słyszałyście?...jak tam wesela wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiak? Nie słyszałam. A ja moje drogie to nie bardzo nawet mam czas cokolwiek tu napisać. Ślub w następnym tygodniu i masa spraw do załątwiania. Dziś miałam przymiarkę sukni i jestem super zadowolnona. Tylko welon drogi jak cholera---> 250 zł! Szok! Za kawałek falbanki :) Zrezygnowałam z rękawiczek bo \"ni w ząb\" nie pasują do mojej sukni. Ogólnie jestem zadowolona z sukni :) Za to mniej z próbnego czesania !! BUUUUUUUU!! Ratunku!! Miało być zupełnie inaczej ;( Nie wiem czy tam wróce?! Może kogoś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atutaa
a mozna wiedziec gdzie sie czesałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę nikomu robić antyreklamy. Może poprostu to ja jestem taka wybredna ;-). Dlatego wybacz ale nie ujawnie salonu. Moge tylko powiedzieć że babka podobno fajnie strzyże i farbuje, ale ... podobno tez fajnie czesała na śluby :/ Dodam też że salon jej mieści się w dość prestiżowym handlowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć dziewczyny, muszniki są dość tanie w RZEMIŚLNIKU ii obok kina Syrena. My tam kupowaliśmy - ok 40zł. Kamizelkę kupiliśmy w komplecie z garniturem na ul.Baranowickiej u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
cześć Magda, powodzenia i nie myśl o niczym tylko baw się dobrze. To twój dzień!!!!!! Wiem co mówię bo już miesiąc jestem mężatką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oktavia Dziękuję za miłe słowa. Mimo wszystko napewno wiesz że stres tak czy siak będzie :) Ehhh... Został tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
a u mnie został tydzień i 3 miesiące :) A chodzę już wiele lat do tej samej fryzjerki, która ścina, farbuje i czesze na sluby. Mnie czesała już 2 razy, bardzo mi się podobało, teraz też będzie mnie czesała a jej salon nie mieści się w prestiżowym handlowcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eiweee ------> ja nie poszłam tam bo \"jak drogo to dobrze\". Tez wiele lat ścinam się i farbuję i jednej bo dobrze to robi ale nie czesze za dobrze. Do tej u której miałam próbną, poszłam dlatego że słyszałam że dobrze czesze. A mimo że handlowiec taki jaki jest to wcale nie było tam drogo. Za próbną zapłaciłam 100 zł - tyle samo co za czesanie ślubne bym zaplacila. A skoro masz dobrą fryzjerkę to może sie podzielisz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×