Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara00

czy jest tu jakiś miły pan co mnie przytuli na dobranoc

Polecane posty

Saraoo a na jaki adres?? wpisujesz na końcu tzn przed @ zero czy literkę O bo tam jest 0 heheh ?? czy na jakiś zupełnie inny adres wysyłasz?? przecieżbym Cie nie kłamał 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to juz wiemy dlaczego nic nie doszlo;) hehe tam jest najpierw o0 male o i zero 0 ;) hehe 👄 heheh Papużko jesteś jeszcze czy dalej klopoty z pradem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tylko masz ochote to ja siedzę przy kompie :) a jak chcesz to możesz wysłać na ten drugi adres z tlenu on też działa (ten adres który jest pod spodem) :):) hehe mam nadzieje że już dzisiaj mi prądu nie wyłączą dwa razy to i tak o dwa razy za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie doszło:):):):)to chyba był początek imprezy bo nie widać żebyś wcześniej coś drinkowała:):):):):) dzięki za maila ps zastosowałem się do wskazówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też grzmi i sie błyska za oknem to jest dramat burza jak w maju.... co się dzieje z tą pogodą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papużka Ty to chociaż nie jesteś sama w taką pogodę a co ja mam powiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego, że nie ma zimy i mrozu, ja jutro jade do pośredniaka mam nadzieje, że nie bedzie tak mocno wiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara00 mimo, że nie jestem sama to nie znaczy, że nie jestem samotna:( ale to juz na GG moge coś napisac w tej sprawie. Nie jesteś sama bo ja jestem z tobą;)❤️ Bardzo kiepsko komp mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tlyk nadzieję że jutro będzie lepiej a wiatr pójdzie wiać gdzieś w inne miejsce... bardzo daleko najlepiej hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe miała być :):) nie wiem czemu jej nie ma :):) może też ma klopoty z internetem i z prądem...;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie idę spać💤 Dobranoc Dida - miłych snów życzę Tobie papużka też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślisz będzie dziś lilkianka?? Dida też chyba będzie?? Jak tam u ciebie po wichurze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to śmieszne ale moja antena satelitarna \'\'latała\'\' po całej działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×