Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

*** Chyba skończę tu zaglądać.

Polecane posty

Powody: 1. Tracę czas przebywając na tej stronie, a mogę go przecież przeznaczyć na pożyteczniejsze zajęcia. 2. Chamstwo i prymitywizm są tu na porządku dziennym 3. ... (coś by się jeszcze znalazło) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań
prosze,tyle chamstwa a Ty możesz to zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamstwo, prowokacje (mam wrażenie, że w kółko tych samych osób) i nudziarze w stylu New Hope czy Ram pam pam, którzy siedzą tu chyba całymi dniami a nie mają nic ciekawego do napisania. Moderator powinien się częsciej udzielać, bo forum jest zaśmiecone na przysłowiowego maxa ;) Też mnie to zaczyna nużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lotte
jest tu tylu fajnych ludzi obojga płci,ze mona naprawde i milo porozmawiać,jaki i sie posmiac i poprawic humorek,a na "dzieci neostrady" i tym podobne załosne przypadki jest rada>> trzeba ich olac po prostu "ciepłym moczem":P Zero reakcji bo nic ich nie nakreca niz wasze wkurzanie sie ,wtedy czuja ze maja swoje 5 minut.A co do New Hope to nalezy go poglaskac i czule wspołczuć ,cierpi on bowiem na niskie poczucie własnej wartosci i podnosi je dopiekajac innym.Poza tym ma syndrom małego wrobelka.I tu nalezy go pocieszyc,gdy z racji jego nastoletniego wieku urosnie jeszcze nie raz nie dwa :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dobrze zrobisz. Tu i tak nikogo nie poznasz a chamstwo rzeczywiście jest tu codziennością. Myślę że większe szanse na poznanie kogoś masz w realu. Jak każdy zresztą... Życzę Ci szczęścia Anonimku, zasługujesz na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamstwem się nie przejmuj,bo w pewnym sensie jest ono przecież pożyteczne,chociażby dlatego,że możesz stwierdzić,że akurat ty do tego rodzaju \" bystrzaków \" nie należysz :) Poza tym chamstwo jest wszędzie i w necie i w realu więc czółki w górę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ---> Przyszłej Żony to prawdopodobnie jeszczenie znam. Jednakże dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planowałem zrezygnować z zaglądania tu, a dziś i wczoraj sporo czasu tu spędziłem. Chyba brakuje mi w tym względzie konsekwencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam zrezygnowac!!!!!!! Nie ma mowy!!! badz tu i koniec!!! Nie odchodz jak odszedl on :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata 123
może kiedyś wreszcie przekonamy cię do niekrepowanego seksu i innej rozpusty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata 123
sztywniak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
Powiedziałam dziś pewnemu chłopakowi pare przykrych słów... Słowa te tak naprawdę były nieprzemyślane i wiem, że on nie zasługuje na nie... A jednak chyba za późno! kazał mi wykasować wszystkie swoje numery! Bardzo mi zależy na tej znajomości mimo, ze nie znam go dobrze... Jestem wściekła na siebie! Nie wiem co robić...czy wogóle da się coś zrobić... pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz go osobiście przeprosić. Bez tych przeprosin raczej nie da się tego naprawić. Ale pewnie wiesz o tym. Ja chyba nie jestem jeszcze kompetentny do udzielania takich rad, zapytaj więc w osobnym wątku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
nie mam pomyslu jak to zrobic, boje sie ze nie bedzie chcial mnie widziec i rozmawiac... nie wiem dokladnie nawet gdzie on mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienkkkka
w sumie fajnie,że tu jesteś,choć tutaj raczej mało jest ludzi z takimi poglądami....ja Cię popieram,mam nadzieję,że w ogóle coś dobrego wynika z tego,że tu siedzisz i dajesz jakieś świadectwo (słowem).... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna.....
gdzie jestes Anonimku???? poszedles sobie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×