Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Mama Oliwki

Imię dla dziewczynki Oliwia

Polecane posty

Gość Przyszła Mama Oliwki

Witajcie Termin porodu mojej córci 10 marca. Chce dać jej na imię Oliwia. Powiedzcie co sądzicie o tym imieniu? kiedy są imieniny? jakie ma znaczenie to imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyt popularne
Ciekawe jak będziesz się czuła jak za pere lat w przedszkolu w grupie Twojego dziecka będą 4 oliwie i Twoja piąta.To imie jest tak popularne ,że aż nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram dajcie juz
spokoj z tymi imionami...ta decyzja nalezy do ciebie i do ojca dziecka a nie do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam prawie trzyletnią Oliwię ;) Imieniny obchodzi 5 marca (są raz w roku) A imię pochodzi o krzewu oliwnego Mnie osobiście to imię bardzo się podoba i zawsze wiedziałam, że jak będę miała córkę to albo będzię Oliwia, ablo Emilka. Los tak chciał że mam i jedną i drugą :) ;) Pozdrawiam i życzę wszstkiego dobrego Tobie i córci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to imie sie w ogole nie
podoba...wokol same tylko oliwie julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy są dziwni ktoś prosi o radę i opinie na temat danego imienia, więc jak nie ma się nic do powiedzenia na ten temat, to po co w ogóle pisać? mamy bardzo przeżywają to jakie imię dać dziecku i nic dziwnego że interesuje je opinia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się to imię nie podoba
-podobnie jak Nikola ,ale to Twoja decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3231
a czy nie uwazasz ze ta decyzja nalezy tylko do niej samej ?? przeciezz jednej dziew.z cafe moze sie to imie podobac a innej nie..proste...rzecz gustu...osobiscie mi tez to imie sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama Oliwki
Szczerze mówiąc wolę, zeby było 5 Oliwek w przedszkolu niż jedna sama w kącie Konstancja czy jeszcze coś gorszego. Jeżeli jest modne jakieś imię to normalne, że ludzie chcę tak nazywać swoje dzieci. To jest moje pierwsze dziecko i przeżywam to bardzo. Serdecznie dziękuję Wam Dziewczyny za pomoc i miłe opinie. A jeżeli dla kogoś to jest nudne, go denerwuje, nic go nie obchodzi to po co wchodzi tu mieszać. Szukajcie topiki ciekawsze dla siebie. Że też wszędzie musi sie znaleźć ktoś, kto lubi tylko dopiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podoba :-) Jedną Oliwkę mam już ;-) To co że jest pełno tych imion czy tylko dlatego nie masz dać takiego imienia jak ci się podoba. Nie przejmuj się bo każdy ma inny gust. Jednym podoba się Zosia innym Oliwka :-) Czy opinie innych są ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAAAMA
euglena JESTES BEZNADZIEJNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze euglena
ma racje !!! tez popieram pomaranczowe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam2233
dziewczyny nie kloccie sie :) moim zdaniem nie ma sensu zakladac takich topikow bo imie dla dziecka to rzecz gustu..jednym sie podoba oliwia a innym marysia i co z tego ? mi np imie oliwia sie w ogole nie podoba,takie jest moje zdanie ale czy ten moj wpis spowoduje ze autorka topiku zrezygnuje z tego imienia bo ktos na necie jej powiedzial ze imie nie jest ladne ? watpie...i tak zrobi to co chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia to popularne imię, ale śmiem twierdzić, że Julia i Wiktoria są jeszcze bardziej popularne od Oliwii. Ja wybierając imię dla dziecka sugerowałam się tym, czy wśród znajomych, rodziny, nie ma żadnego dziecka o tym imieniu i rzeczywiście Oliwii póki co nie znam żadnej. Kiedyś była moda na Kaśki i Anie, jak ja chodziłam do szkoły, co druga dziewczynka tak miała na imię, ale żadna z nich nie rozpaczała z tego powodu, bo nie oszukujmy się Anna i Katarzyna to piękne, tradycyjne imiona. Z Oliwią jest podobnie- to piękne imię, dlatego ostatnio jest tak popularne. Wybierając imię dla dziecka brałam pod uwagę 3 imiona: Nadia, Martyna, Oliwia, wybrałam Oliwię, ponieważ to imię podobało mi się od dobrych kilku lat, jeszcze przed tym, kiedy stało się tak popularne. Czemu czepiacie się Autorki i innych przyszłych mam, które pytają o radę w sprawie imienia dla dziecka?? Ja nie widzę nic złego w takich topikach . Wiadomo, że ostateczna decyzja należy do rodziców dziecka, ale czasem dobrze zapytać obcych ludzi o tym co myślą, o danym imieniu, bo potem na takie pytania może być za późno, a dziecko będzie przezywane Analem, tylko dlatego, że mama dając mu na imię Alan, nie zapytała innych o zdanie i nie wiedziała, że istnieje właśnie takie zdrobnienie, tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u chłopców jeszcze gorzej
U mojej córki w przedszkolu jest 10 Jakubów i 5 Mateuszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella_iza
to ladne imie ale teraz zbyt olklepane :( mnie sie nie podobalo ze w klasie bylo nas 4 Aski :( 5 Lukaszów :O wybierz cos innego. Laura, Kornelia, Dominika sa tez sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zdrobnieniem rzeczywiście jest problem i mówię do córeczki po prostu \"Oliwia\", ale zdrobnienie jest naprawdę aż tak ważne?? Ja specjalnie wybierałam krótkie imię, które nie ma zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella_iza
ladne tez jest Patrycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak swojej córki nie nazwała, imie jest oklepane i nudne- ale zaznaczam to jest moja opinia i prosze jej nie komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama Oliwki
Zakladając ten topik liczyłam się z tym, że znajdą się fajne dziewczyny, które poważnie potraktują temat i mi pomogą, ale też znajdą się dziewczyny złosliwe, które przyjdą tylko namieszać. I nie oczekuję, żeby wszyscy mi pisali jaki Oliwia to piękne imię, bo każdy ma prawo do wypowiadania swojej opini. Dziewczyny, które macie w stopce linki do bobasów śliczne macie swoje Oliwcie :) Patrząc na takie Aniołki jestem jeszcze bardziej zdecydowana na to imię, bo widzę że wszystkie Oliwie to śliczne dziewczynki. Nie wiem czy to imię jest rzeczywiscie takie popularne. Ja nie mam w rodzinie żadnej Oliwki. Pracuje w potężnej firmie, gdzie jest zatrudnione ponad 1000 osób i tylko jedna koleżanka ma Oliwię. Za to faktycznie dużo jest Julek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrobnienia
A ja mam córeczkę Oliwię i mówię do niej Oliwia, Oliwcia, Olisia, Oliweczka, Olinka, Aniołeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolena debata w temacie Oliwii ...Julek ! TO KAZDEGO SPRAWA CZY DA IMIE SUPER-POPULARNE CZY AWANGARDOWE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Wiedziałam, że pojawi się argument "Bo wszystkie Oliwki to są..." Dziwię się tylko, że tak późno. :( Wydaje mi się, że autorka nie szukała opinii na ten temat, tylko potwierdzenia, że to piękne i oryginalne imię i że koniecznie ma tak dziecko nazwać. Z tego też powodu osoby o innym zdaniu zostały nazwane "mieszającymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama Oliwki
Alexxxa, Proponuje kurs z czytania ze zrozumieniem. "Mieszającymi" nie nazwałam kogoś kto pisze, że Oliwia jest nieładne imię, BO NIE OCZEKUJĘ, ZEBY WSZYSCY PISALI JAKIE TO PIĘKNE I ORYGINALNE IMIĘ, ale wpisy typu " ale jestescie nudne z tymi imionami", "co nam do tego " itd. Ale nie mam nic do osób, którym się nie podoba to imię. Póki co nie mam żadnej córki Oliwii, jeszcze nie urodziłam swojej córci i jeszcze nie zdecydowałam o imieniu. Prosiłam tylko o wyrażenie swojej opinii w tym temacie.... ale widzę że to zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niuśka też będzie Oliwia... a wymyśliłam sobie to imię z 7 lat temu, wtedy nie było tak popularne jak teraz no lae nie mam zamiaru zmieniać na inne skoro sobie takie dla córci wymyśliłam pozdrawiam a termin mam na 6 marca powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób casting patrzac na kafe to teraz moda jakas na castingi:O mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×