Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Mama Oliwki

Imię dla dziewczynki Oliwia

Polecane posty

Gość tusia-88
Dodam, że w USC rejestrowaliśmy ją 4 sierpnia, czyli w połowie roku,a była dopiero 4 Olivią pisaną przez V, a tych pisanych przez W było 66 - co wcale moim zdaniem nie jest dużo więc nie prawdą jest że Olivia jest teraz bardzo popularna. Julia - owszem, ale Oliwię tak naprawdę znam tylko jedną. A Wy, ile znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka OLIWIA
moja córka ma już 9 lat i na imię jej OLIWIA Bardzo ładne imię i nie wyobrażam sobie aby inaczej sie nazywała. Córka jest zadowolona z imienia chociaż jeszcze trzy miesiące wcześniej wolałaby HANNA jak hanna montana. Mówię do niej przeważnie Oliwia lub Oliwka, czasami Ola ale to naprawdę żadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka OLIWIA
PS. W szkole koleżanki czasami nazywają ją OLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olii . x d
Ja mam na imię Oliwia i nie podoba mi się to imię . ; //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Zochna
Mam wnuczkę Oliwkę Uwazam ,że takie imię dla dziewczynki jest śliczne Moja Oliwka jest delikatna,subtelna ,mądra ,odpowiedzialna.Bardzo dobrze się uczy Zapomniałam naoisac,że jest śliczna.Ale jest wegetarianką,niejadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka jest strasznie oklepanym imieniem ;/ Mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwio
Kiedyś byłam zakochana w tym imieniu, wydawało mi się bardzo romantyczne, dlatego dałam je swojej córeczce.Oliwia ma 5 lat, a ja, jak do tej pory nie spotykam się zbyt często z tym imieniem- na dowód w jej przedszkolu na 100 dzieci są tylko trzy Oliwie. Najwięcej jest Julek, Majek, Mart, Zuzi itd :-) pozdrawiam wszystkie Oliwki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka10
eliwi bardzo głupia ksywka czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkoooolllaaaa
mnie śmieszy jak ktoś uważa że jak nazwie córkę OliVia a nie OliWia, to już jest bardzo oryginalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moka.xddd
Mi osobiście imię Oliwia się nie podoba. Wszystkie Oliwie jakie znam są wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również uważam, że to imię stało się bardzo popularne ostatnimi czasy...co jest niezbyt fajne:/ Sama znam Oliwię która ma już 20 kilka lat i z tego co wiem, nie jest zadowolona z faktu, że to imię stało się tak popularne... Każdy chciałby nosić wyjątkowe imię i najbardziej jest wkurzające to, kiedy ludzie masami zaczynają tak samo nazywać swoje dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia572
Ja mam 11 Lat i to imię mi się bardzo podoba jest to imię łacińske i obchodzi się imieniny 5 marca lub 15 czerwca,ale ja dziś usłyszałam dopiero,że są i 15 czerwca....odpowiedz należy do pani,ale ja chce miec tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Oliwia i szczerze, to dopóki nie zaczęłam chodzić do szkoły średniej nie lubiłam swojego imienia, dopiero kiedy wymyślili mi ksywkę Oly zaczęłam się do niego przyzwyczajać. Obecnie mam narzeczonego, powoli układam swoje życie i nie mogę sobie wyobrazić, żeby jakoś inaczej się nazywać. Każdy z czasem się przywyczaja do swojego imienia. Miałam koleżankę, która miała na imię Weronika i też na początku go nie lubiła, to chyba po prostu taki etap. A co do częstości nadawania mego imienia, to w całym swoim życiu spotkałam póki co jedną Oliwię, a znajomych mam masę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyhguy
ślicznie bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkamała
co tam temat stary ale moja mama dała mi imię Oliwia prawie 15 lat kiedy się urodziłam, miałam by Nadią, Oliwią, albo, w najgorszym wypadku, Balbiną ;/ nie rozumiem jak mogli chcieć dać mi na imię BALBINA ;-) Nadia też ładne. Kiedyś Oliwie za popularne nie były, nie znam prawie żadnej nastolatki w moim wieku o tym imieniu. Prawie, czyli znam tylko 1. Mnie się ono nie zabardzo podoba, nie lubię jak mówią do mnie Ola i Oliwka. Więc mówią Oliwia, a to tak oficjalnie jakoś... Osobiście wg mnie piękne, oryginalne, ale nie dziwaczne imiona to Ida, Róża, Liliana, Laura, Jagoda :) Nie znam dziewcząt o takich imionach. To prawda że aż roi się od; Julek, Amelii, Zoś, Wiktoria, Oliwia, teraz to plaga. U chłopców za to same Jakuby :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba, kojarzy mi się z oliwą (olejem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia Stańczyk
ja mam tak na imie i mi się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×