Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Mama Oliwki

Imię dla dziewczynki Oliwia

Polecane posty

Gość oliwusss
dalabym na imie Anastacia, Klara, Laura, Marika, LarySa, Nadia..xD moje proozycje..;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie podoba zdrobnienie
OLIWCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama oliwki
ja mam olwke i uwazam ze imie jest bardzo ladne i pasuje do mojej coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
juz kilka moich koleżanek nazwało tak swoje córki.Bardzo popularne imię...i nie podoba mi sie jak na nie wołają Oliwka.Ale to ich dzieci a nie moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiscie nigdy sie to imie nie podobalo, nawet zanim stalo sie popularne, a juz szczegolnie nie cierpie zdrobnienia Oliwka... brr... to imie kojarzy mi sie z oliwa i oliwkami ale to oczywiscie tylko moja opinia z kulinarnych imion preferuje Jagode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w przyszłości
zaplanowalam juz ze moja córcie (o ile bede ja miala) tez nazwe Oliwka imie jest śliczne no chyba ze bedzie szal na to imie tak jak ostatnio na julka jak ktos krzyknie julcia to biegnie 15 dziewczynek tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avangarda8
tak... Oliwka jest ładne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobało, tak samo jak Wiktoria czy Aleksandra. Juz mi sie nie podoba, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole Julia bo Oliwia kojaży mi sie z dziewczyną która nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliii88
te mam na imi Oliwia i mwia na mnie oliwka - normalnie bo w szkole jest na tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOJA CORCIA
TO OLIWKA, IMIĘ JEST ŚLICZNE :) A OLIWKI TO SUPER DZIEWCZYNKI :) POGODNE - JAK MI ZNACZENIE IMIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mama Oliwki
ja też uważam, ze Oliwka to śliczne imię :))))) Moja córeczka, która urodzi sie za 6 tygodni właśnie tak bedzie miała na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel Oliwek
Boże,ale z Was zawistne babska!!!!!!!.Oliwia,Oliwka,Oliwcia,Oliweczka ......mógłbym tak odmieniać bez końca.Prześliczne,boskie imię.Dziewczynki o tym imieniu to prześliczne , wesołe iskiereczki,radosne skowronki. Bardzo dobrze mi się kojarzy to imię.Polecam wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska88
Hola hola! Moja córcia ma na imię Oliwia !To jedno z piekniejszych imion dla dziewczynek obecnych czasów co sprawia że jest powszechnie adorowane ... czyż nie ?? skoro swoim gwiazdką właśnie takie imię nadają rodzice... Co do komentarzy typu nudne popularne nie podoba mi sie możecie sobie wsadzić w szafke na buty a swoje bachory nazwijcie konstantyny genowefy i innne stefanie o ile w ogóle je macie... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśko88 Słoma Ci z butów wyłazi, wiesz? Każdy ma prawo nazwać swoje dziecko jak chce i jak mu się podoba. To nie znaczy, że możesz wyzwać każdą NIE-OLIWIĘ od bachorów. Pokazałaś \"klasę\", nie ma co... :O Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka*
Ja mam na imie oliwia i bardzo mi się podoba ale podoba mi się też imie mojej siostry Salomea lecz nikt na nią tak nie mówi ale mówią na nią Mea mi się podoba bo gdy w szkole zawołają jaj imie to wiadomo że o nią chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivku
Mam na imię Olivia. Mam 28lat. Uważam że to piękne i oryinalne imię, aczkolwiek muszę się tu zgodzić również z przeciwniczkami-nieco oklepane. W moim przypadku jest ono oryginalne gdyz rzadko spotyka sie osobe w moim wieku z tego typu imieniem. Natomiast córeczki by tak nie nazwała. Być może ze względu na to iż sama 25lat temu miałam imię jedyne w swoim rodzaju, myślę że tego samego szukałabym dla mojej, wyjątkowej przecież, córki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivku
P.s. Co do zdrobnienia-do mnie wszyscy (z wyjątkiem najbliższej rodziny) wołaja po prostu OLI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w UK na Olivia
Mowia 'Eliwi-ja' to tak brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicilly
A ja mam i Jakubka i Oliwkę. Jak dawalam im imiona byly jedynymi tak nazwanymi w promieniu kilku km. W Rodzinie też nie mieli imienników. Tak mi się podobalo i już. W szkole córcia trafila na swą imienniczkę. Teraz są już w pierwszej klasie i żeby bylo ciekawiej ,śmiem twierdzić,że chyba takie same imiona sprawily,że są jak papużki-nierozlączki;) Dwie psiapsiuleczki-OLIWECZKI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniu
mam córcię Oliwię.Zawsze wiedzieliśmy że nasza córa będzie tak miała na imię. Jest to wdzięczne i szlachetne imię. Jeśli chodzi o zdrobnienia to my wołamy Oli ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia16l
Plusem noszenia niecodziennego imienia jest to,że ludzie od razu cie zapamiętują, ale wśród rówieśników jest gorzej ;/ .. W mojej szkole nikt nie nosi tego imienia, czuje sie nie raz jak odmieniec ;P Mi bardzo podobają się imiona: Vivian - taki też mam pseudonim, kurczę straaasznie mi się to imię podoba i Sergiusz - nie wiem czemu, ale wg mnie te imiona są po prostu piękne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmama Oliwii
mam córke Oliwie mnie sie to imie podoba a zdrobnienia sa rozne OLIWIA OLI ,,,,OLIWKA ,SAMA CÓRKA WWMYSLIŁA ISIA MNIE SIE BARDZO PODOBA I W DOMU KAZDY MOWI DO NIEJ ISIA A OLIWIA OLIWECZKA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmama Oliwii
mam córke Oliwie mnie sie to imie podoba a zdrobnienia sa rozne OLIWIA OLI ,,,,OLIWKA ,SAMA CÓRKA WWMYSLIŁA ISIA MNIE SIE BARDZO PODOBA I W DOMU KAZDY MOWI DO NIEJ ISIA A OLIWIA OLIWECZKA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmama Oliwii
GDY BYŁA MALUTKA MOWILI DO NIE ..OLIWEREK ,,LUB ,,KOLIBEREK ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babća
Właśnie kilka dni temu zostałam babcią i moja pierwsza wnuczka ma na imię Oliwia!!! Imię jest piękne a wnuczka przecudowna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olilola123
ja sama sie tak nazywam i lubie to imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tym że Oliwek jest sporo, bo to nie ma najmniejszego znaczenia;) Wybiera się takie imię które nam się podoba. Ja za niedługo rodzę i też zadecydowałam że moja córeczka będzie miała na imię Oliwia. Marzyłam o tym od dziecka i nie uważam że powinnam pomyśleć nad innym imieniem tylko dlatego, że jest "podobno" sporo Oliwek. A tak na marginesie Oliwia wcale nie jest taka popularna więcej jest Julek, Amelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia-88
Siedem tygodni temu urodzilam córcię, miała być Nadia Olivia , ale że imię Nadia jest typowo rosyjskie ( chociaż nam się bardzo podobało, to jednak wokół słyszeliśmy głównie takie opinie, a chciałam ich zaoszczędzić w przyszłości córeczce) zdecydowaliśmy się na Olivię Wiktorię - tak jest bardziej " europejsko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×