Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mosiatynka

czy kupowalyscie BUTY na allegro?

Polecane posty

Gość 3 razy kupilam i w kazdym
przypadku bylam zadowolona ale z kolei moja kolezanka ma dokladnie odwrotne doswiadczenia wiec to zalezy od tego jak trafisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie kupuję... raz kupiłam adidasy, i wkładka była około 2cm za krótka - albo ja źle zmierzyłam swoją stopę, albo sprzedawca źle wkładkę. Nigdy nie wiadomo też na co się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam chyba z 10 razy i zawsze pasowaly:) musisz czytac dokladne opisy i dl wkladek.Ja kupowalam buty rozne i z kazdych bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trzy razy mierzyłam swoją stopę i trzy ray mi wyszedł inny wynik :D:D Zamówiłam te, które wydawały mi się być najbardziej zbliżone, wyciągnęłam także wkładkę z adidasów w których chodziłam i miała tę samą długość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam nad klapkami - bo wydają mi się bezpieczniejsze niż na przykład czółenka - bo tu nie wiem, czy bez mierzenia by pasowały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kalpki to niech poda ci dokladna dlugosc bo to latwo mozna zmierzyc.Kiedys kupilam taki zestaw spodnie i marynarka rozm byly tak dziwne ze za cholere nie moglam dopasowac jak marynarka byla ok to sponie byly zle.Wkoncu zamowilam spodnie o 2 na mnie za duze a marynarka malutka na maksa:) spodnie zost sobie na ciaze:D a marynara na smietniku lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja kupowałam converse ale nie, że ktoś tak o wystawiał aukcje tylko po prostu ze sklepu (tyle, że na allegro) i jeśli chodzi omnie to żadnych przeszkód nie było, zadowolona jestem a buty do dziś mi sie trzymają ! KONSERWY GÓRĄ ! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja kupowalam adidasy i byłam bardzo zadowolona. czułenek faktycznie bym nie kupiła, bo one muszą dobrze leżeć na nodze i trzeba je wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
kupowałam adidasy. najpierw poszłam do sklepu zmierzyć, zeby zoabczyc jaki ewentualnie mam wziasć rozmiar. w przypadku firmowych adidasów kupujać na allegro zawsze zaoszczędzie się te 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna999
nie kupuj, kazdy sklep ma swoje rozmiarowki, ja kupilam w swoim rozmiarze a okazalo sie ze sa pol rozmiaru za male, takze najlepiej przymierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenOmenQa
nie radzę kupować bo dokladnie rozmiary sa bardzo rozne, a potem juz takich butow raczej nie zwrocisz ;) Jest wiele sklepow centrow i galerii gdzie mozna kupic fajne buty i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam 2 razy i za akzdym razem bylam mega zadowolona- pierwszy raz kupilam balerinki- idealne do dzis stan super a zapalcilam tylko 80zl, a w ta zime kozaki skorzane oficerki kasztanowe- mieszkam we wroclawiu a juz kilkanascie osob na ulicach mnie zatrzymywalo i pytalo gdzie ej kupilam a dalam jedynie 250 zl wiec jak na oficerki to super cena- dodatkowo sprzedawcy sie cos pomylilo i przyslal mi tydzien po tym jak dostalam paczke z butami drugą pare butow!!!!!!! identycznych- dalam siostrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie sadzisz ze powinnas
je zwrocic? przeciez to kradziez:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo to nie moja wina tylko błąd sprzedawcy, ktory w dodatku nawet sie nie upomnial, wiec pewnie do dzis nie zauwazyl- juz kilka razy mi cos podwojnego przyslali- no ale trudno, zycie... I wątpie, ze Ty bys leciala z powrotem na poczte, pakowala rozerwane pudelko od nowa i nadawala paczke na swoj koszt... sorry ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
wisz co. sprobuj. ja trafiłam na duzo tansze niz w sklepie roznica DUZA bo w sklepie te pólbuciki kosztowały 360 zl a na alegro 120 bo byl tylko 1 rozmiar akurat mój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz i bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upatrzyłam sobie buty
rozmiar jak zwykle 37, ale sprzedawca zarzeka, że to małe 37 i trzeba mieć stopę troszke krótszą od wkładki, wkładka 24, która wskazywała, że trzeba brać 38. Przypadkiem znalazłam te same buty w sklepie, więc zamierzyłam, okazało się, że dobre są na mnie 36. Nie kupiłam na szczęście tych z allegro, bo wzięłabym 2 numery za duże. Jeśli jest możliwość, mierzcie buty najpierw w sklepie, jeżeli na allegro są tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×