Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Olka gratuluje!!! No to mamy trzy nowe mamusie w tym miesiacu:) Dawac tu dziewczynki fluidki...przydadza sie innym:) Dziewczynki ciesze sie razem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxorku a nam akurat imie Wiktoria bardzo sie podoba ...;-) A ty jak bys nazwala dziewczynke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobitki moje!!!! ciagle jeszcze nie wierzę ze to sie udało, Dominiczku Tobie też sie uda ja to wiem, 1 plemnik do tego potrzebny wiec uda sie napewno!!!!!!!!!!!! Luxorek kochana ja trzymam kciuki za twoją dzidzie zeby była dzielna i pokazała sie ładnie na wizycie u gina, póki co pozwól by M Cie rozpieszczał, mój chodzi dumny z siebie jak paw!!!! aż mi się śmiać chce, buziaczki 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 [serc🌼 ❤️e]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to podoba sie Lenka...ewentualnie Liliana, Kaja... ;) ale M. powiedział,że będzie Wiktoria i już! :P i tak bedzie sam rejestrował mała w urzedzie to nazwie jak chce! tak twierdzi! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja właśnie wruciłam z połowu , ale nieudało sie żadnej złapać ale jutro też idziemy. :) Olciu gratuluje. Nawet niewiesz jak sie ciesze. :)🌻❤️HURRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No dziesiaj się lepiej czuje.Ale wiem że i tak czeka mnie wizyta u gina.łatwo sie mówi że musze iść do lekarza a inne uparciuchy też dosyć długo zwlekały. Ja idę 12 marca no chyba że uda mi się pujść 10 zobacze jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLKA❤️...............:):):):):):):):):)........... OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Zlapalas jajo, udalo sie ;) Tak sie ciesze :) Ja wpadlam sie przebrac i uciekamy zaraz - ja w tym miesiacu tak niecierpliwa ze juz bym test zrobila;)... ale nie mam na szczescie bo wszystkie specyfiki i testy w koszu ostatnio wyladowaly....;) No i czkawke wlasnie mam a probuje ja pifffffffffffkiem zagluszyc:) A nocka i dzisiejszy dzionek ok. Dzieciak grzeczny a jak ciotka andzia zaczela mu spiwac to biedny szybko odfunal...;) Ja mam nadzwyczaj dziwne przeczucie w tym miesiacu a to dopiero 17 dc..... OLKA-dbaj o siebie slonce i duzo usmiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie :) ale sobie pospałam dzis :D nareszcie nocka przeszła od tygodnia przeszła bez zakłóceń ;) ale tu u nas cicho i puto weekendowo...takie zajęte meżami ;) Andzia, mam nadzieję,że piątek i nie tylko, obyły sie bez \"kiepów\"! że chęć dymkowa poszła w zapomnienie :) u mnie minęło pól roku już :D i trzymam kciuki❤️ co by jedna za drugą przechodziła do dolnej tabeleczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie!! Wyprawilam meza do pracy bo niestety musial dzis isc i odechcialo mi sie spac. Wczoraj mielismy dosc suto zakrapiana impreze bo kolega wrócil z Polski i bylo bardzo wesolo :-D A dzis rano.. po raz pierwszy zupelnie bez zabezpieczenia.. :-P I tak juz chyba zostanie. Czyli- zaczynamy starania!!!!! Narazie pewnie dosc spontaniczne beda, bez wyznaczania dni itd i zobaczymy co sie wydarzy..... milego niedzielnego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem:) my juz w domciu,imprezka udana choc dziwnie sie skonczyla - chcielismy w nocy wracac ale i ja i M. po paru piwkach wiec nie dalo rady ... Eulaila - no to kochana szybkiego dzidziusia bez wyliczania i planowania...;););)... wszystkim mamusiom przyszlym - duzo :):):) usmiechu i radosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 U nas pogoda iscie angielska. Nie chce sie nawet nosa z domu wysciubic. Planow na niedziele nie ma. Lebistwo, lenistwo i jeszcze raz lenistwo. Wiecie wczoraj czytalam duzo o meskiej nieplodnosci i o tym jakie badania sie wykonuje i w jaki sposob. I doszlam do wnisoku, ze te wyniki nie koniecznie musza byc takie zle. W Anglii przyjmuje sie, ze probka nasienia musi byc dostarczona w przeciagu okolo godziny. W Polsce natomiast daje sie na to 30 min, bo pozniej drastycznie spada ilosc zywych plemnikow. My dostarczylismy probkle w okolo 25 min, ale nie wiem po jakim czasie zostala dostarczona z punktu przyjec do laboratorium i zbadana. I jest jeszcze jeden szczegol, ktory mogl wplynac na wyniki...temperatura w jakiej probka byla przewozona. Wydaje mi sie, ze nie byla utrzymana w temperaturze 37 stopni. Wiec moze nie jest tak zle. Nie pozostaje jednak nic innego jak poczekac do wizyty w Polsce i ponowic tam badania. Eulalio...trzymam kciuki by ten spontan (dzis lub w przyszlosci) przyniosl oczekiwane rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dominiczku;) i w koncu zaczelas pozytywnie myslec-to najwazniejsze... wiesz - ja tez sie nad tym zastanawialam bo maz idzie na badania 29 a kiedy pani w recepcji mnie zapisywala to pytalam jak to ma wygladac, tj. czy mozemy \"zalatwic\" to w domciu i z pojemniczkiem do gabinetu przyjsc czy jak... a ona na to ze absolutnie nie jezeli chcemy by wyniki byly wiarygodne tj. bada sie wszystko - ilosc, lepkosc i mase innych zeczy ale tez wlasnie ruchliwosc zaraz po stosunku... no i my mamy laboratorium w tym samym budynku co gin - plemniczki pod lupe pojda zaraz po :)... wiec tak jak m owisz - trzeba wyniki powtorzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowka do gory slonce a bedzie dobrze ..;)❤️... a maz juz salfazin lyka ????? a sorki ze tak pytam ale stosujecie jakies zabezpieczenie teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje ze meza wyniki moga byc kiepskie bo skoro i owulacja u mnie jest i wszystkie wyniki piekne i jajo gotowe do ustrzelenia i teraz ostatnio przypomnielam sobie ze musi to jajko pekac bo jak bylam w listopadzie uj gina i wtedy dal mi skierowanie na badania to bylam tuz po owulacji i gdy mnie badal to nawet mowi zeby pedzic do domu i moze sie jeszcze uda... na odmiane w tym miesiacu probuje pozytywnie myslec i nawet mowie sobie ze juz jajo upolowane ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najwazniejsze to wiara i pozytywne myslenie... Bedzie Ok. Doczekamy sie w koncu wszystkie.. Trzymam kciuki za Was i za nas.. U mnie jakas mzawka, wlasnie wrócilam z zakupów z dwoma parami spodni :-) I czekam na Ukochanego Meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eulaila;) zakupy - ;););) mi chumor poprawily w piatek;)...nawet takie male ciesza;) a ja delikatnego kacyka mam i jakos za nic nie mage sie zabrac, uczyc sie nie chce, maz jak mu mowie ze obiad sie nie ugotuje dzisiaj to polecial do knajpy cos zjesc a ja jeszcze w szlafroku latam;););)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze;) - w koncu trzy nowe mamusie juz mamy;););) i dlatego na odmiane postanowilam troszke bardziej optymistycznie myslec w tym miesiacu bo nawet jak sobie czlowiek wmawia ze @ przyjdzie a przychodzi to taki sam bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od wczoraj nic sie nie zmienia poza tym ze chyba dociera do mnie ze bedę mamą, M dumny jak paw!!!!!, i cieszy się, boli mnie troche brzuch wiec staram sie troche odpoczywac ale zaraz przyjeżdząja teściowie wiec niestety nie odpoczne tak jakbym chciała, narazie nikt nie wie, i póki lekarz nie potwierdzi nikt sie nie dowie, tak uzgodnilismy, dziewczyny ja planowąłam poczekać jeszcze ten tydzień bo dziś u mnie 32 dc, i potem pość do gina, jak myślicie? bo teraz to chyba jeszcze za wcześnie, tak sie zastanawiam, Luksorek a ty w którym dc poszłaś do gina???? 🌼 kobitki wszystkie was ściskam mocno, Andzia , Dominiczku, trzymam mocno kciuki!!!!! będzie dobrze każda z was ustrzeli jajo mówię wam!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia a w którym dc miałaś owu i czy masz jakieś objawy? 🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc OLKA - gratulacje slonce:) z wizyta u lekarza radze poczekac bo teraz jeszcze nic chyba nie zobaczy :)... odpoczywaj robaczku duzo i ciesz sie bo BEDZIESZ MAMA;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze spacerku , słonko świecijest cieplutko . Poprostu jednym słowem , IDZIE WIOSNA :) 🌻🌻🌻🌻🌻 JEST POPROSTU PIĘKNIE.:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawow nie mam zadnych kompletnie OLKA bo ja ´podchodze to tego bardziej tak luzaco w tym miesiacu ....poprostu powiedzialam sobie ze skoro cale miesiace czekalam na @ by potem moc sie mile rozczarowac to w tym miesiacu zrobie odwrotnie;););)... a owulacje mialam prawdopodobnie wtorek, sroda bo kiedy bylam u gina w poniedzialek to mowi ze jajo powinno peknac w przeciagu bodajze 36 godzin ...ale ani sluzu plodnego nie mialam lekko lewy jajnik mnie pobolewal i tyle... ale z drugiej strony brydziaa mowila ze nie u wszystkich kobiet ten plodny sluz jest widoczny...i nie zawracam sobie tym glowy.. a staranka byly jak najbardziej udane, dawno tak fajnie nie bylo;););) a teraz - no cuz - 19 dc chyba i objawow jakichkolwiek brak ale trudno sie dopatrywac...jedyne co to mam szyjke macicy strasznie nisko i strasaznie miekka ale nic innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej lenia mam dzisiaj, z kosciolka wrocilam i leniuchuje a tu pustki...:( ale niedziela w koncu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ja też od czasu do czasu zaglądam i widze że jest pustka. Już dawno tak niebyło.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lenior przechodzi samego siebie ;) nawet palcem nie ruszyłam przez weekend w domu :) póki co meza wykorzystuję :P oj ciężko bedzie jutro udać sie do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu, jestem troche strapiona :( i zamiast sie cieszyć....martwie sie i dużo mysle..bo nie wiem co dalej,nie wiem juz co robic.. trudne to wszytsko...to głupie, ale łatwiej mi było gdy @ przychodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×