Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

acha, a topiku listopadowego praktycznie nie ma, ktos zalozyl dawno temu ale po kilku dniach zniknal, wiec nie masz gdzie uciekac luxor:P:P prosze nas tu nie szantazowac!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mało nie pęknie z bólu :( jest straszny, zarywający do tego..... a żadnej piguły zapodac nie można :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to przechlapane, pewnie spacerki by troche twojej glowce ulzyly co??ale ciesz sie Luxor, ze nie dzielisz losu naszej olenki, ogolnie chyba poki co nic oprocz tych bolow glowy ci nie dolega prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo....mamuska Luxor, ja ci zaraz uciekne, nie wolno...kto nam bedzie fluidki przesylal???co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieze powietrze napewno by pomogło.... ale mam taką a nie inna prace,ze nie mam kiedy spacerować tylko rano jak ide do pracy :) i jak z niej wracam :P ale i tyle dobre, spacerek 20minutowy ;) a z dolegliwości to te cholerne wzdęcia i bóle brzucha...:( w nocy sie zrywam :( a mdłości strasznych nie mam, całe szczescie,choć zapachy niektóre powodują torsje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy polatac idziesz, dzisiaj chyba co??? moze lekarz cos poleci i bedzie lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty Luxor narzekarz, ze podrozy ci brakuje???!!!nikt z nas w ostatnim czasie tyle sie nie nalatal co ty :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis, dzis...:) już sie doczekać nie mogę :) mój M. wydumał sobie,że ten duzy brzuch to mam pewnie dlatego,ze 2 małe Wiktorie są :D:D:D:D ale jaj by były ;) mam cichą nadzieje,że mi ilość leków zmiejszy....bo zbankrutujemy niestety...:( strasznie one drogie, a do tego wizyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze Luxorku, i z toba i malenstwem (albo malenstwami)??? no tak, i nie dobrze za duzo lekow i niestety pp kieszeni idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, wzdecia to tez ja mam ostatni straszne, ledwo spodnie dopinam, mam nadzieje ze mi juz tak nie zostanie, bo nic przylegajacego w ostatnich dniach nie moge ubrac:( golnie przytylo mi sie chyba po tej niby zimie, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , mi też cieżko sie wcisnać w spodnie, a o bluzeczkach nie wspomnę:( z każdej strony sie wylewa....fuj... a brzuch mam tak wystający i napuchniety jakby to już 4 miesiąc gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki termin? wizyty??:) po pracy ide.....pewnie gdzieś koło 19 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziemy w takim razie niecierpliwie czekac na relacje:D:D i na zdjecie z USG;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor a masz ten mleczny sluz o ktorym tyle ciezarnych mowi??i ciemniejsze obwodki na piersiach??ciekawa jestem czy to zawsze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedawna była susza ;) a od kilku dni śluż mnie zalewa :P i własnie taki zwykły biały :) a brodawek nie oglądam...:):):) bo mnie strasznie pieką i bolą i wogóle :P ale chyba nie zauważyłam żadnego przyciemnienia :) i cycuszki bardzo fajne, taaakie duuuuuuuuzie :P ale za to syfów.....zatrzęsienie na twarzy 😠 ide coś przekasić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już jestem w pracy mam wyniki progesteron 86,72 nmol/l i trochę przekracza on normę i nie wiem czy to jest dobrze :( prolaktyna na tym samym poziomie co w 5dc - 15,83 ng/ml zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ituniu:) ja ci chcialam robaczku dobrego tygodnia zyczyc bo uciekam❤️, dobrego weekendu wczesniej i glowka do gory :) trzymam kciuki zeby i ta malpa @ zapomniala o Tobie raz na zawsze;) do zobaczyska za tydzien w niedziele;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to ja Tobie miłego pobytu w Kolonii, aby na targach Ci się podobało i abyś się tam nam nie przepracowała :) poszukałam na necie o progesteronie i chyba to że jest tak wysoki to nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki kochane moje, w tym tygodniu czułam sie fatalnie poprostu koszmarnie, dziś jest mi o wiele lepiej, ciągle wypróbowuję co jesć a co nie, kiedy jesć i ile żeby mnie nie mdliło, ale chyba jest lepiej i radzę sobie z tym bólów brzucha nie mam żadnych dzis byłam u gina i widziałam moją kropelkę !!!!! 🌼 każdej z was tego życzę, cudowne uczucie, dziś jestem szczesliwa i rozpiera mnie energia wiec pichcę obiadek i cieszę się z dziecka, bo w zeszłym tygodniu radość mi wyparowała przez to straszne samopoczucie pozdrawiam wszystkie Bega, Dmoiniczku, Luksorku,Andziu kochana!!!!, iti, Brydzia, Eulalia, Olinek i wsyzstkie kobitki buziaczek dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! andziu udanego pobytu w Kolonii! Mam nadzieje ze poza praca znajdziesz troszke czesu na odpoczynek i zwiedzanie :-) Olka super ze widzialas juz swoja kropeczke :-) I ze samopoczucie lepsze!! brydziaa nie martw sie, mi tez sie pzrytulo po zimie :-O wczoraj kupilam swietne spodnie, specjalnie sa na styk zebym miala motywacje zrzucic chociaz z 2 kilo :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie :D Olka dbaj o siebie i o maleństwo, czasami tak bywa, że dolegliwości przysłaniają uroki ciąży. Ale jak pisałam wczoraj, dla takiego szczęścia warto się popoświęcać prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miłego, spokojnego weekendu 🌻 Ja dziś biegnę na zakupy kupić prezent dla mamusi. Andzia będę tęsknić przez cały najbliższy tydzień ❤️ Ola, Luxorek, Poziomka dbajcie o siebie i Wasze maleństwa :) Eulalia, Brydzia, Bega, Olka, Luxorek, Menia, Seide, Poziomka, Dominique do poniedziałku 🖐️ (mam nadziję że nikogo nie pominęłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, ciesze sie ze juz sie dobrze czujesz sloneczko, moze najgorsze masz juz za soba i teraz juz bedzie coraz lepiej.zycze ci tego bardzo mocno, w koncu kazdej kobiecie powinno byc dane cieszyc sie ciaza:) Eulalia, a postepuje wrecz przeciwnie, kupuje wszystko luzniejsze, bo zakladajac , ze wkrotces sie uda (a uda sie napewno!!!!:D:D) nie wiem kiedy po ciaze wroce do obecnego rozmiaru 38 i przylegajacych bluzeczek. ogolnie ostatnio juz staram sie szmatek nie kupowac, bo po co.....;) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, juz mniej wiecej spakowana jeszcze jakies pierdolki musze powrzucac i gotowa:) ituniu - dzieki robaczku a tydzien mini szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu ja bede sie pakowac od jutra:-) tylko to troszke wieksze pakowanie bedzie bo przeprowadzka .... iti udanego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko - duze buziaczki dla malenstwa a mdloscipewnie mina a i pewnie jakis sposob na nie jest... duzo zdrowka dla Was..❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×