Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

no patrzcie ja, to juz nawet \"poszperac\" sobie czlowiek w spokoju nie moze :P:P:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, lesia bym tez strzelila;) lec lec, w koncu sama pic nie bede, bo to nieprzyzwoicie tak:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie prowadze pertraktacje z mezem:) Juz prawie wywalczylam pifffko, ale kazal mi sobie isc na dol po niego, a jak pojde to juz nie bede miala do czego wracac:( Musze uzyc mego uroku osobistego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie, powinna byc herbatka o smaku piwa dla ciezarnych, co ty na to Luxorku?:D:D uzywaj tego uroku Domi, byle skutecznie, i wez dla mnie tesz dwa leszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to musze juz lecieć....ale nie po piffko ale do wyrka ;) córcia goni do spania :D Bawcie sie dobrze....:P tyko bez szaleństw:D dobranoc🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ale wytrawne to winsko ekstremalnie, az mi morde wykrzywia:D normalnie uwielbiam wytrawne, ale to jest wyjatkowo kwasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa...a moze winka chcesz...mam pare buteleczek...:) albo ginu...? albo brandy (bleee:( )? albo moze siampana;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie z nadzieje patrze na program TV i widze nalutka nadzieje ;) dobranoc Luxorku!!❤️dobranoc dzidzia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Luxorku🌻 Nio...a do mnie Lesiu wlasnie dotarl... Wlasnie stoi przede mna i meznie sie prezy w tym zielonym ubranku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee dziekuje, szampana to sie wczpraj nachlalam za wszystkie czasu. ogolnie mi sie juz picia odechcialo bo mi sie kot wlasnie porzygal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan domi, bo ja do takich pysznych piwek dostepu tu nie mam:( zadnego polskiego sklepu w okolicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne lipa,polska telewizja nie jest najlepsza, ale niemiecka to juz jest prawdziwy koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie niepokojace wiesci dochodza... chyba mi meza do wojska chca powolac:( M wlasnie z rodzicami rozmawia i jakies strzepki rozmowy mnie dochodza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie:) zaryzykuje z pewnym filmikiem, jak bedzie kiepski to powroce przed kompa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu...no problem w tym , ze chyba moga... tzn...maz jest wymeldowany, ale wezwanie przyszlo na jego stary adres chyba... poki go nie znajda to jest ok...gorzej jakby go na granicy capneli:( Zaczynam sie martwic teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak ktos pracuje to chyba nie moga co??a jak bedziesz w ciazy to juz napewno nie...ale tak naprawde to sie nie znam. a na zapas to ty sie nie martw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wszytko moga...nawet podniesli limit wiekowy dla rekrutow. Teraz nawet po 30 moga brac. Cholerka...moga byc problemy:( Jesli sie juz nie \"zobaczymy\" to papa brydziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane lezę plackiem bo się przeziębiułąm albo raczej ktoś mnie zaraził katarem bo przeziebić to sie nie miałam gdzie bo uważam na siebie, gorączki juz nie mam ale wiecie lepiej dmuchać na zimne, wiec ciepła herbatka i kocyk, obiadek juz sie robi powoli , staram sie wypoczywać póki jeszcze dziś niedziela, wymiotuję prawie co rano, dziś tez, potem jem coś lekkiego i mnie mdli mniej więcej do obiadu a potem juz jest raczej ok, u mamy było super ale przejadłam sie zapiekankami (bo ona robi najpyszniejze na świecie) i całą noć męczyłam sie nieziemsko bo mnie brzuch bolął, mam za swoje objadanie się he he 🌼 życzę wszystkim miłego dzionka i wogóle smacznego leniuchowania, zmykam do łóżeczka ale jeszcze zajrzę, jutro moje maleństwo zaczyna 7 tydzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×