Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

w czwartek brydziuchna niestety i dupa blada:(.... ale zludzen przynajmniej nie bede miala i jakos normalnie swieta przezyje, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zaraz z M na spacerek do parku. na szczescie nie pyta sie czy @ przyszla, pewnie zaklada ze tak :P:P mam nadzieje, ze nie wygadam mu sie z niczym, nie chce by potem byl zawiedziony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ja wieczorkiem lece do polski co prawda na dwa dni tylko... ale te najlepsze dni to wlasnie dzisiaj i jutro:(:( 😭....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te badania sa wazne konieczne, moze twoj M sie sam tym martwi, przeciez ta \"blokada psychiczna\" rowniez mezczyzn dotyczy. moze jak sie przekona ze jest ok to od razu z wieksza dawka energii przystapi do dziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze andzia, twoja dzidzia nie chce w okolicach bozego narodzenia i sylwestra na swiat przyjsc. poczeka do stycznia i bedzie takim "zajebistym" wodnikiem jak ja:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłego spacerku iscie ćwierkającgo :D i słodkiej niespodzianki ;) bedziemy czekały na wiesci od Ciebie :) Andziu Skarbie, nie drecz sie tak...wiesz,że na każdego przyjdzie pora..i ze wszystko jest zapisane w gwiazdach :) co ma byc to bedzie, my śmiertelnicy nie mamy wpływu na wiele wypadków losu...mysle że ten misiąc bez staranek da Wam dużo dystansu i jeszcze więcej \"zapomnienia\" ;) ❤️ ja tez uciekam obiadek kończyć :) M. tuż,tuz....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak brydzia - obys miala racje:) Luxor - TAK, TAK TYLKO DLACZEGO JA TAK DLUGO MUSZE CZEKAC ...??? inni tak hop-siup i dzidzi... ale nigdzie odpowiedzi nie znajde i jeszcze sobie postoje w tej kolejce niestety:(... a Luxorku i to nie pierwsza taka przerwa w starankach - jak nie wyjazd to choroba i tak blee...ach tam... udanego spacerku brydziaa a Wam Luxorku smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się już żegnam, zmykam do domku zobaczyć co mój piesek dziś zbroił, bo mu hormonki szaleją i niestety zabiera się za demolkę. Jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba po wakacjach mały remoncik zrobić :( Stersuję się już na maksa dziewczyny...... Jak się uda nam zajść w ciążę w kwietniu, to mój termin wypadnie na 29 grudnia. Ale już nawet nie zwracam na to takiej uwagi, ja poprostu chce żeby się udało, nieważne już kiedy. Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panienki :-D I mezatki ;-) U mnie wiosna piekna i radosna :-D @ niby sie juz skonczyla a mam jakies brazowawe plamienia... ktos kiedys tu pisal ze to moze byc niedobór progesteronu, czy tak?? Niedlugo owulacja, niedlugo tez Swieta!! jejku jak mila jest wiosna :-D :-D Iti powodzenia Ukochanemu. Daj znac jak mu poszlo. brydzia trzymam mocno kciuki. Mocno mocno. andziu mam nadzieje ze wkrótce poprawi Ci sie nastrój, wszak smutki nie moga trwac wiecznie. Zwlaszcza wiosna ;-) Luxorku i malenstwo w brzuszku Luxorka mam nadzieje ze czujecie sie dobrze :-) Olka jak w pracy?? przestaly Cie kolezanki straszyc?? Nie daj sie !! buzka wielka wszystkim 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie wieczorowa pora;) mam za soba niezwykle mily dzionek. duzo spacerowalismy po miescie, zjedlismy nad rzeka pyszny obiadek, wypilismy kawke. spokojnie ale bardzo milo. teraz spakowalam torbe na jutro i zasiadam przed telewizor na moje dwa ulubione serial \"desperete housewives\" i \"grey\'s anatomy\":P:P zaczynam sie martwic, bo baardzo mnie podbrzusze boli, jak mnie czasami zakluje albo zlapie skurcz to normalnie na chwile musze usiasc, jejku zeby to nie bylo nic zlego. i ogolnie zmeczona jestem nieziemsko, moj sebastian sie caly dzien ze mnie smieje bo ziewam jak smok i malo w kawiarni nie zasnelam;) ale to juz od gdzies dwoch miesiecy trwa, to moje zmeczenie, ale chyba teraz juz jest ekstremalnie.jejku jak ja marudze. sorki... co porabiacie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Brydziu...no, no...oby tak dalej, a te bole...moze to wlasnie \"te\" bole, te slynne ciazowe bole jajnikow:) Moj entuzjazm troche dzis opadl. Postanowilam sobie, ze w tym miesiacy zmaksymalizujemy starania (jesli to wogole mozliwe jest jeszcze). Przytulanko bedzie raz tylko, jaknajblizej owu. Do tego wiesiolek w zwiekszonej nieco dawce i dupka w gore na conajmniej pol godziny. Jak to nie da rezultatu to mam to wszytko gdzies. Luz- blues w przyszlym miesiacu. Iti...ja tez mialam takie plamienia. Wczoraj i dzis rano. Takie brzydkie, brazowo-szare. Nawet sie troche przestraszylam, ale na szczescie juz po. Andziu...slonko...dobrze, ze M robi te badanka. Coraz wiecej mezczyzn ma problemy z plemniczkami, wiec dla swietego spokoju dobrze zbadac je. Na pewno wszystko bedzie ok. Wogole to ja chcialam tu zaapelowac do Was kobitki. Bamowcie mezow na badanie. Nawet jakby trzeba bylo lekarzowi troche naklamac, ze staracie sie dluzej niz naprawde. My-kobiety mamy taka tendencje, ze przypisujemy sobie problemy w pierwszej kolejnosci, a czasem jest zupelnie odwrotnie. Im szybciej uda sie zdiagnozowac problem tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziaa...ja tez ogladam\"desperete housewives\". Bardzo lubie ten serial. Ostatnio na nowo wciagnelam sie w \"friends\". Ogladam ktoras juz serie z kolei. Nawet nie wiem czy te odcinki byly w Polsce emitowane. Ubaw po pachy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia u nas Grey\'s anatomy leci w niedziele, wlasnie sie zaczela nowa seria :-) A Housewives chyba we srode ...podobne seriale mamy. Wczoraj ogladalam Ostry Dyzur :-) A przed chwila na polskiej M jak Milosc :-) Wieczór sympatycznie leniwy.. Martwia mnie troche te brazowe plamienia, bo za dlugo na @ (dzis bylby 8 dzien).... W lipcu jak bede w Polsce to porobie badania, do tego czasu nie sadze aby nam sie udalo upolowac jajo jesli rzeczywiscie mam za niski progesteron.. Zreszta ja niewiele sie znam, musze poczytac troche brydzia milego pobytu w Polsce. Na jak dlugo sie wybierasz?? iti jak tam egzaminy wstepne ukochanego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pomylilo mnie sie:( Napisalam iti...a chodzilo o Ciebie Eulalio:) U mnie dzis 7 dc. i jeszcze rano plamilam (milo, ze juz po @).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko wyglada na to ze razem bedzemy przechodzily przez cykl.. jestesmy na tym samym etapie :-) I Iti chyba tez... brydzia tez byla ale...u brydzi jeszcze wszystko sie moze zdazyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna kochana- ja ci milego pobytu w Polsce tez zycze i czekamy na dobre wiesci... ja wlasnie \"oplakuje\" moje stracone jajo....popijam lampke winka i lezka mi sie w oku kreci, ach tam...no nic nie zrobie niestety:( iti - robaczku mam nadzieje ze lubemu sie powiodlo...daj znac raniutko:) a Wy kochane w pogotowiu i chociaz moze Wy jajo upolujecie, co???;););) Dominiczku - jakos spokojna o M. badania jestem nie wiedziec czemu´...no nic-zobaczymy. Rankiem na badania a wieczorkiem do domu lace ale wroce w sobote. Nie dzwonilam do gina pytac czy antybiotyki maja wplyw na wynik badan, moze Ty Domi sie orientujesz , co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M, wczoraj ostatnia tabletke wzial, siedzi biedactwo w domciu i az mi go szkoda...ale ja tez wskocze na fotel u gina i niech tam zobaczy czy jajo peklo i czy wszystko ok. wysle wam jutro pare zdjec z niemiec,nic ciekawego ale zobaczycie andzie w akcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mi sie wydaje ze to plamienie po miesiaczce tej \"wlasciwej\" nie jest niczym szczegolnym. tez tak mam i nigdy sie za bardzo nie przejmowalam. dwa dni takiej \"konkretnej\" miesiaczki a potem jeszcze do tygodnia plamienie..dlaczego myslicie ze to cos dziwnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulku, nie przejmuj sie, bedzie nastepne jajo i to juz napewno zostanie ustrzelone . zeby siebie i was troche ponakrecac powiem, ze mam cos na styl sluzu plodnego. nie jest tego duzo, ale mam ciagle takie uczucie\"wilgoci\", i tego rozciagliwego tez sie dopatrzylam taki bialy klab ja bialko kurze wylecial (sorki za nieapetyczne szczegoly)...jejku, a obiecalam sobie ze nie bedzie nakrecania, buuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprostu nigdy wczesniej tak nie mialam ..dlatego sie zastanawiam. Zawsze bylo 4-5 dni @ i koniec, ewentualnie jeden dzien plamienia po tym ale nie brazowego tylko normalnego okresowego :-P ale pewnie masz racje brydziu, to nic zlego. gorsze jest ponoc plamienia po owulacji..mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brydziu cos mi sie zdaje ze niedlugo bedziemy komus gratulowaly.. ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia oj oj to ja tu mocno trzymam kciuki za ciebie ..............................i nic wiecej nie powiem mocno trzymam!!!!!!!!!!!!🌼 moje koleżanki nadal nawijają pouczają mnie bo wiedzą wszystko lepiej niz ja ale postanowiłąm ze nic nie powiem im już o moich objawach i wogóle to mówię ze wszystko ok, bardzo dobrze. Ale powiem wam ze atmosfera w pracy stała sie kiepska szkoda ale trudno muszę sobie radzić, już mi gorączka minęła , ale się bałąm !!!!! właśnie dziś mi koleżanka w pracy opowiadała jak straciła dziecko, jak była w pierwszej ciąży, kurcze mówię wam jak tak dalej tego bedę słuchać to stanę sie znerwicowana jak kłębek nerwów kochane kobitki, trzymajcie sie ciepło, pozdrawiam serdecznie i całuję każdą z was, buziaczki miłego jutrzejszego dnia 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Olenko - duzo zdrowia dla Was bo to najwazniejsze...:)i duzo usmiechu...:) dobrej nocki dziewczatka a tobie brydziaa szerokiej drogi... 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche fluidków ciążowych dla was: ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ łapcie fluidki i celujcie w jajo!!! trzymam mocno za was, w końcu wszystkie będziecie miały mdłosci i wymioty i juz nie będę sama.....hehe, wymiotów wam nie życzę ale mdłosci? czemu nie prawda przynajmniej troszeczke na początek zeby wiedzieć ze dzidzi juz jest, brydziu daj zanć co u ciebie, @@@@@@@@@a kysz!!!!! niech idzie i nie wraca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka i tak trzymaj! nie wdawaj sie w dyskusje i wszystko puszczaj mimo uszu :-) spac mi sie zachcialo.....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu fajnie ze wróciłaś, pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Ciebie i wasze jajo!!!!!❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc andziulka!!❤️ hej olu, dzieki za fluidki i kciukasy!!nie martw sie, bede was na biezaco informowac jak tam z @, cos czuje ze jak przyjdzie, bedzie to dla mnie po raz pierwszy bolesne przezycie. ale na szczescie bede wsrod ludzi i nie bede miala czasu na rozpacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz poczlapie do lazienki... brydzia szerokiej drogi! dobranoc dziewczynki i dzieciaczki :-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak Eulalio, nie reaguje i nie zamyślam sie nad tym co mi mówią, urodzę poradzę sobie i nie będę miała ani jednej fałdki a co!!!!! a poza tym jak narazie to brzuszek płaski, nic nie widać cera mi sie wygładziła zadnych pryszczy !!!!!!!!!!!!!!!!! a one miały wiec wypatrują ich u mnie he he i nie mogą sie wypatrzec bo ich nie mam!!!!!!!!!!!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ pa pa Eulalio, ja też zmykam do łóżeczka, za tydzień mam wizytę u gina zrobiłam badania zobaczymy co mi powie!!! brydziu kochana , bedzie dobrze a jak nie to za dwa tygodni nastepne jajo!!!!!! ale póki co trzymam za ciebie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×