Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

Hello :) ale ten Twój Brydziu dzidziuś tłuściutki :P rośną jak na drożdzach :D ja jutro mam lot...i juz sie doczekac nie oge by zobaczyc moje z 10cm cudo :D ostatnio miesiąc temu byłam, więc zapewne różnica kolosalna :) Brydziu dbaj o Was :) Olka, miłego popołunia życze w gronie rodzinnym :) a ja sobie sama siedze póki maż po nocy nie zwlecze sie z łózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!:D:D ola, a nie masz aparatu cyfrowego??ja tez skanera nie mam, zrobilam zdjecie zdjecia;) ja sie obijam, i wcale wyrzutow sumienia nie mam, od poniedzialku czeka mnie w pracy tygodniowe szkolenie. poza tym dowiedzialam sie droga pantoflowa, ze nam internet zabrali, dostep mamy tylko do tych stron, ktore sa konieczne do pracy!!!wariactwo!!kolejny powod zeby regularnie zwolnienia brac :P:P:P dzis odmowilam, ale kto wie, moze na kolejnej wizycie znowu sie skusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luxor, czyzbys sugerowala ze moje dziecko ma nadwage ???????:P:P:P:P:D:D:D:D my z mama stawiamy juz teraz na chlopaka, zobaczymy czy nas intuicja nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
brydziu zdjatko super! szczesciara z ciebie! :) niech wam niunia rosnie zdrowa! pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, bron boze, nic nie sugeruje :P tylko stwierdziłam ,że chudoscią nie \"świeci\" :D póki co.... uwielbiam takie małe bobaski i te serdeleczki raczki i nóżki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
juz sama nie wiem. chyba cos ze mna nie tak. robie testy owu od kilku dni, przed chwila zrobilam nastepny i od trzech dni kreseczka jest bardzo blada.:( czy tak moze byc? dziewczynki poradzcie mi cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
naprawde nic z tego nie rozumiem. to moj 14 dc a ze mam je regularne to wychodzi ze powinnam miec owu dzisiaj. tylko dlaczego test tego nie wykazuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rossignolko, trzeba nadal próbować, o tej samej godzinie, nie pijąć wcześniej, mnie test też pokazął owu w momencie gdzy myslałam ze to niemożliwe bo objawów zero, wiec powodzenia i życzę ciemnej kreseczki, !!! Kobitki u mnie trwają przygotowania do remontu, porządkuję szafy i strasznie się ciesze :):) wczoraj dzień był cudowny, dziś w domku a potem w ogrodzie planujemy troszke porządków. Jutor mam gosci wiec zajrzę w sobotę, chyba ze dam radę w przerwie miedzy grilowaniem:) Pozdrawiam wszystkich, brzuszek pod wieczó mam tak duży ze nie mieści sie w spodniach, chyba trzeba będzie zakupic coś a\'la dresowego, buzaczki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale błędów natrzaskałam, przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ! :) Olka, chyba zajrzysz w niedziele dopiero...o ile jutro Ci sie nie uda....:D mi tez juz dni sie myla ;) i nie wiem kiedy jest poniedziałek a kiedy sobota :P Olu ciuszkó kupowania czas zaczac :) kwestia kilku tygodni, moze 2-3 i brzuszek moze ci porzadnie wylezc :D ja juz sie piłeczki doczekac nie moge :D:D:D choc na wieczór tez jest sporych rozmiarów :) ja dzis ide do gina , i powiem Wam ze jestem troche poddenerwowana, jakbym tam szła pierwszy raz :) odebrałam równiez dzis wynik na toxo i oba odczynniki ujemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luksorek to powodzenia u gina i daj znać co i jak, ja mam troche dosc chwilowo tych wizty bo mi kaze przychodzic co 1,5, góra 2 tyg, wiec dosc juz mam tych badań ginekologicznych bo mnie to poprostu boli niewiem czemu, ale trudno trzeba to trzeba niestety. Zobaczysz maluszka to ci serducho urosnie ze szczescia, ja już kilka bluzeczek zakupiłam luksorku, żeby mieć w razie jakbym nie miałam czasu na zakupy a potrzebaowała, ale spodnie mam tylko jedne a one są na spory brzuszek wiec póki co zaduze, ale o boże jakie wygodne! Wczoraj po kolacji u rodziny brzuch mi aż napinał na spodnie i bluzeczka też sie obcisła nagle zrobiłą jak wróciłam do domu to od progu spodnie zdjełam i ulga byłą wielka, za dnia nic nie widac ale wieczorem nadenty jak balon, ale masz rację kilka tygodni a juz nie da sie ukryć przed wszystkimi, he he, fajnie bedzie, meżuś juz sie nie moze brzuszka doczekać powodzenia luksorku a ja wracam do porządków, ale fajnie pusto w szafie, narazie pakuje rzeczy w które sie niedługo nie zmieszczę i w których nie bedę chodzic do czasu az skończymy remont przynajmniej sypialni pa kobitki buziaczek wielki dla wszystkich, rossignolko daj znać co i jak z tymi testami, bedzie dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam dni mi sie poplątały:);) zajrze dzis jeszcze no i w niedziele jak jutro nie dam rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
dzieki olus za rade. bede robic dalej. dzisiaj rano mialam 2 strasznie bolace skurcze az mi lzy pociekly a mezulek tez sie wystraszyl nie na zarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, ja tylko na chwilke bo postanowilam korzystac z pogody:D:D Luxor, masz dwa ujemne wyniki toxo,tak jak ja, czyli nie masz przeciwcial i musisz uwazac. niestety lepiej by bylo miec pierwszy dodatni. no ale trzeba byc dobrej mysli, nie dotykac golymi rekami miesa, ja musze tez uwazac na mojego kotka, mys dobrze warzywa, owoce, w ziemi ie grzebac bez rekawic i takie tam... rossignolka, to pewnie z nerwow cie ten brzuch boli, albo po prostu owulacja sie zbliza, badz cierpliwa i sprobuj byc spokojniejsza, bo ponoc duzo latwiej jest ustrzelic jajo zrelaksowanym osobom🌻:):) nadal trzymam kciuki za druga kreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze dodam, ze do tych testow trzeba z rezerwa podchodzic, mojej kolezance tez je polecilam, tymczasem robi juz drugi cykl i nic nie pokazuja. spontanicznie staraja sie juz rok. teraz ja do lekarza zapedzilam, bo trzeba rzeczywiscie sprawdzic czy owulacja jest. a jak nie ma to tez znajdzie sie wyjscie, polyka odpowiednie tabletki i owulacja wroci. wiec rossignolko apeluje do ciebie o spokoj. wszystko bedzie dobrze, niedlugo bedziesz mama!!i tak jak ja bedziesz marzyla tylko o lozku w piekny sloneczny dzien, bedzie ci mdlilo o ogolnie bedziesz sie czula do bani jak wiekszosc kobiet w pierwszym trymestrze :P:P:P:D:D:D a ja bym obecnie dala duzoooo pieniazkow za kilo ogorkow kiszonych albo kiszonej kapustki. tutaj tego w ogole nie ma:(:( tzn. jest ale smakuje obrzydliwie!!!musze chyba jakis polski sklep wyczaic, bo nie wyrobie!!!jesli przesady nie klamia to bedzie to na bank chlopak!!!bo na widok slodkiego mdlosci dostaje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka tylko na chwilkę :) wpadłam do pracy na moment i nie moglam się nie przywitać U mnie owu jeszcze nie było, wiem po temp, będzie pewnie sobota-niedziela, śluz piękny, wiesiołek to były pieniądze wyrzucane w błoto, bez niego jest super. Pogoda piękna, wczoraj cały dzień spędziliśmy na dworze, spacere po mieście, obiadek w restauracji, wszystko super. Będę w poniedziałek. Trzymajcie się i spokojnego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossignolka
Dziewczynki!!! ale ma wiadomosc!!! zrobilam test owu i sa nareszcie DWIE MOCNE KRECHY!!!:)):)):)):)) ale sie ciesze !!! ale dzisiaj bedziemy sie przytulac!!! czyli teraz juz wiem na co mialam te skurcze rano. dziekuje wam wszytkim za kciukasy!!! buuuziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rossignolko wiedziałam ze będzie dobrze, trzeba wytrwałosci i konsekwencji, teraz trzymamy kciuki żeby sie udało strzelic w sam środek pięknego jaja, a potem teścik i życzymy dwóch kreseczek!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Luksorek jak tam wizyta, widziałaś maleństwo? ja juz wykąpana i szykuję sie do łóżeczka, bo od tych porządków się trochę zmeczyłam:), brzuch dziś nie tak bardzo wydęty, ciekawe... jutro przyjeżdża teściowa, ojejku!:( ale też przyjeżdża mój brat więc się cieszę:) buziaczki, Andzia koniecznie się odezwij, Bega jak staranka?, Dominiczku wróć jak najszybciej bo tu pustawo bez ciebie Brydziuchna trzymaj się mocno, teraz juz ci mogę powiedzieć z reką na sercu, ze wszystkie mdłosci, słabosci i inne niedogodnosci przechodzą pod koniec trzeciego miesiaca, wiec dzielnie wytrzymaj:), a na mdłosci mi pomagała herbatka mietowa i rumiankowa, :):):) buziaczek dla ciebie i maleństwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia daj do stopki info który masz tydzień, będziemy wiedzieć na bierząco :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gromadka! :D ja po wizytacji :) oczywiście sponaticzna decyuzja i umówiłam sie z innym lekarzem :D wybierałam sie juz do niego od dawna i zawsze cos...ale udało sie i barzo sie ciesze :) wróciłam do domku na 21 i odrazu do łóżka ;) dzisiaj zaczynamy 15 tydzień ciąży :) dzizia ma ponad 8 cm, od głóki do tyłeczka :) i wierzgała sie niesamowicie :D:D:D:D machała wszystkimi możliwymi członkami :P, fikała koziołki, nawet na głóce stanęła :D widziałam mózg, serduszko, żołądek, kregoslup....och, ale cudne uczucie...ten doktorek ma nowoczesne usg, z 3 monitorami, na 2 on patrzy, a 3 jest przy kobiecie lezacej na łóżku, aby mogła podziwiac swoje cudeńko :D nie zauwazył nic niepokojacego, dzidzia zdrowa :)mogłabym nie schodzic z tgo łóżka :P ale robił mi sonda przezbrzuszna, a nie wewnętrzną :P powiedział ze maxymalnie 4 godziny dziennie przy kompie, i to z przerwami, takze i tak zwolnienie by mi dał... no i stwierdził ze takie przełomowe usg robi sie koło 20 tygodnia :) i ze nie poznam wtedy swojego szkraba :D to na tyle, buziaczki la Was! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie Luxorku!!!:D:D:D wreszcie sobie popatrzylas do woli;) calkiem duzy juz ten twoj szkrabek! a powiedz ty te wszystkie badania genetyczne w 12 tyg. mialas? bo nie do konca pamietam, robil ci je juz przez brzuch czy wewnetrznie? nie mialam w stopce tygodnia bo w sumie nie wiem. wg. miesiaczki bylby juz koniec 10, ale wg usg jest tydzien wczesniej, co by sie tez zgadzalo ze wzgledu na pozna owulacje. no wiec teraz jakos zacznie sie dopiero 10 tydz. rossignolka, no wreszcie to twoje jajo zbiera sie do pekniecia. ;)dzialajcie dzialajce kolejne 3 dni porzadnie. zycze milej zabawy!!:D:D:D milego dnia babki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi tamten gin mówił to przeziernosc robił i wyszła ok :) a czy coś jeszcze...hmmm....to nie wiem... wczoraj ten nowy mierzył obwód brzuszka,kregosłup, oglądał mózg i powiedział ,że zdrowe dzidzi :D mówił równiż ze koło 20 tygodnia bedzie \"porządne\" usg :D moze miał na mysli reszte badan :) u mnie tez tydzien opóźnienia :) od @ byłby 16 tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Już jestem z powrotem z wami. Dzisiaj wróciliśmy ,pranko zrobiłam wkońcu normalny obiad zjedliśmy. Jak tylko ogarniemy się ze zdjeciami to jak mi sie uda to wam pokaże. :) Było dużo ludzi ponad 400. W namiocie sztabowym siedziałam i codziennie kogoś nowego rejestrowałam . Oczywiście pogoda była nienajgorsza , w nocy było -7 stopnia, ale mieliśmy ciepłe śpiwory i niezmażliśmy. No i nieominoł mnie szpital ,chłopaki zawieźli mnie na pogotowie bo miałąm bardzo wysokie ciśnienie i byłam na wpół przytomna, dostałam zastrzyk na uspokojenie i spałąm prawie dwa dni, dawka jak dla konia. Impreza się udała. Przeziębiłam sobie pęcherz ale pamiętam że Brydzia kurowała się piwem więc i ja tak zrobiłam , pomogło i jest owiele lepiej. Niemogłam się doczekać kiedy wkońcu będe mogła z wami popisać , ciągle o was myślałam. Troche smutno było wyjeżdżać z Bornego Sulinowa :( mieszkają tam bardzo mili i serdeczni ludzie . Postanowiliśmy z Krzyśkiem że w przysz,łym roku tam się wyprowadzimy , te miejsce jest piekne.:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mija 27 dni od pierszego dnia ostatniej @ , praktycznie niemam żadnych objawów na @. Nawet niewiem kiedy mam jej się spodziewaać. Wiem że miałam sporo stresu na majówce i bym się niezdziwiła jak bym jej niedostała, ale poczekam jeszcze pare dni zrobie test i jak dalej nie będzie @ to pójde do lekarza. Ciesze sie dziewczynki ze u was jest wszystko oki. :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ide się przespać i jeszcze później was odwiedze.:):):):):) Niema to jak w domu :)🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej sloneczka. Ja tylko na chwilke...zameldowac sie, ze dolecialam cala i zdrowa. Wczoraj caly dzionek minal na spotkaniach z rodzina. Bylismy na grilu u tesciow. Byla cale rodzenstwo Krzyska, a to sie zadko zdaza. Ostatnie takie spotkanie calej czworki z rodzinami bylo na naszym weselu, poltora roku temu. Bardzi milo spedzilismy czas. Dzis wieczorem jedziemy do Gdanska. Jutro badania, a we wtorek wizyty u lekarzy. Mam nadzieje, ze wiele sie wyjasni. Zycze milego dnia. Odezwe sie jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Cześć Dominiczko, ciesze się że szczęśliwie doleciałaś i bezpiecznie, trzymam kciuki za was napewno wszystko się uda. Buziaki gorące. :) A reszta kobitek gdzie sie podziewa??? Co za śpiochy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×