Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

jeju Mychy czy u Was tez taki skwar???? ja tam sie po tych 2 tyg tropikow niby przyzwyczailam ale...nad morzem inaczej sie znosi upal:)... Ech widac ze lato i wakacje pusteczki i u Was i u nas:) Olka ja tez sie po powrocie za sprzatansko jakies wzielam.. Dziecko mi sie ostalo u tesciow wiec chce to wykorzystac i na spokojnie sobie poprobic rozne prace... Tylko ze jak za goraco to ruchy sa jak mucha w masle:O.. Ale udalo mi sie dzis pokoik Małej osprzatac wraz z myciem okna... Domi ...z tymi 2 to czasem zagadka zupelnie .. Ja zawsze idelanie cykle rowne z wahaniem jednodniowym .A tu @ przyszla mi az o 4 dni wczesniej teraz...dlaczego??? a kto to wie???? Czasem sie widac jakies odstepstwa zdazaja..Ale faktycznie tyle planow badaniowych to moglaby se dac siana...choc tym razem:O... A kiedy dokladnie jedziesz do nas tu?? A Brydziak tez na wyjezdzie w kraju???? I z tego co poczytuje to czyzby jakis jubileuszek Beguni??:) Jesli tak to i ja sie podlacze do Wszystkiego Najlepszego!!!!!🌼 Uffff...normalnie mam na wieczor w planach fitnesik -tylko nie wiem czy tam nie zjade?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Oj ale mialam dzis pechowy dzien... Najpierw paskudnie sie skaleczylam w palec lewej reki, a potem dla rownowagi sparzylam sobie palec u prawej reki. Lamaga jestem niesamowita:( Begus...no wlasnie...wszystkiego naj, naj, naj....a przede wszystkim malej ksiezniczki!!!:) Iti...to teraz cala nadzieja w Tobie:) Oby nie przyszla!!! Ja chyba w paitek wybiore sie do lekarza pierwszego kontaktu. Moze on cos zaradzi na te wredna @ Olinku...bede w Polsce od 11 sierpnia do 25-tego. Juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ale sie stęskniłam... i dziękuje za życzenie dobrej pogody, ale i tak była do kitu :P i niestety 3 dnia pobytu na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ale sie stęskniłam... i dziękuje za życzenie dobrej pogody, ale i tak była do kitu :P i niestety 3 dnia pobytu na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ale sie stęskniłam... i dziękuje za życzenie dobrej pogody, ale i tak była do kitu :P i niestety 3 dnia pobytu na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!😡😡 szlag mnie zaraz trafi 😭 nie moge wysłac całego postu :( dobrze ze go zapisałam widzac ze sie coś chrzaniło...moze po śniadanku spróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ale sie stęskniłam... i dziękuje za życzenie dobrej pogody, ale i tak była do kitu :P i niestety 3 dnia pobytu na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Luxorek widzę, że powróciłaś z lasów aby posmażyć się w mieście. Szkoda, że pogoda była taka paskudna. Ciekawe czy mi też utnie posta. Domi jeszcze jest Begunia u ktorej nie wiemy co się dziej :( może już mala księżniczka tam gości. Co do mnie, to ja nie w tym m-cu, bo przytulanek nie było wtedy kiedy trzeba. A teraz zmykam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ucieło, hip hip, hip hip, hip hip hura!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ale sie stęskniłam... i dziękuje za życzenie dobrej pogody, ale i tak była do kitu :P i niestety 3 dnia pobytu na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia co sie dzieje...:( jak wklejam post to wysyła mi tylko do pewnego momentu...😭 widocznie musze jeszcze raz napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ale sie stęskniłam... i dziękuje za życzenie dobrej pogody, ale i tak była do kitu :P i niestety 3 dnia pobytu na Mazurach musieliśmy zwijać żagle do domu :D tzn. nie musielismy a doszlismy do wniosku ze przeciez siedziec całe dnie w nieogrzanym domku nie bedziemy, a w nocy temp, spadała nawet tylko do 8 stopni! :o niestety nie iałam czasu zeby zajrzec...wiecie..mężulek w domciu ;) w zasadzie to nas praktycznie całe dnie w domu zastac nie mozna, szwędamy sie tu i tam :P korzystamy z wolnego M. :) i cale szczescie ze chociaz ten drugi tydzien zapowiada sie cieplutko :) wczoraj byliśmy na wycieczce w Kadzidłowie i Galindii niedaleko Mikołajek :D było bosko :) to ze musiałam kilkanaście razy wspinac sie z brzucholem po drabinkach w niczym nie popsuło mi dnia :D jak dojde do ładu...to podziele sie z Wami wrazeniami ze zdjęć :) Ituś, to fantastyczny urlop miałaś :) z tego co wiem, to wycieczki do Paryza zawsze mają taki nawał dnia ;) od świtu do zmierzchu z jęzorem do pasa :P ja byłam tam samochodem zaledie na kilka godzin...ale wrazenia mam nieziemskie :D Olka, ale Ci Kochana zazdroszcze ;) mam nadzieje,że tez kiedys doczekam swojego domku...🌻 a ty masz szczescie ze zmądrzałaś i wreszcie wolne wzięłas! :P:P:P juz dawno powinnas była sobie zrobic chociaz ze 2 tyg laby...nie przemęczaj sie! Domi, ależ Ci sie pogmatwało... ale wiedz,że to nic jeszcze staraconego,i jak nie ten cykl to jeden z najblizszych bedzie Twoj! :D ❤️ Andziu, Bryziu, bawcie sie wysmienicie :D Begus, wszystkiego najlepszego Skarbie! :D ❤️ Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się normalnie rozpływam w tej pracy, ale jak pomyślę o moim psie to dopiero mi go szkoda. W takich momentach żałuję, żę nie mieszamy w domku, miałby tam więcej chłodu. Biedaczek. Jeszcze 3 godzinki i do domku, na obiadek idziemy do teściowej, więc choć jedno mam z głowy, zresztą w taki upał w w ogóle nie myślę o jedzeniu. Olinku jak tam Twoje wakacyjne staranka, odpuszczacie w wakacje czy działacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Ja w biegu do Was wpadam. Odkad mlodego mamy u siebie czasu brakuje na wszystko. U mnie nadal nic:( Mam nadzieje, ze uda mi sie w piatek do lekarza umowic to moze dostane cos na wywolanie. W pracy kociol mam...jak zwykle zreszta. Zmykam do M i Rafala. Ogladamy filmy dzisiaj:) Pewnie dopiero w weekend znajde troszke wiecej czasu to skrobne na kafe ciut wiecej. Pozdrawiam wszystkich, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dobry słoneczka :) ale sie lenią i wygrzewaja w słoncu :D marzy mi sie teraz popływanie w jeziorku...mmm...mój M. dziś pojechał tam na rybki 😭 a ja niestety cały dzionek sama...ale podziwiam, bo taki upał,ze ja co najwyzej załabym rade tylko tam dojechał klimatyzowanym autem :P kurcze, ten upał jest potworny, siedze w domu, nic nie robie i leci ze mnie :o o odychaniu nie wspomnę ... oby jutro zelżało :) Domi, ...🌻 a moze @ nie chce przyjsc bo owu sie opózniła sporo...kurcze dziwna sprawa, ani nigdzie nie wyjeżdzałaś...ani jakiś starszny stres...hmm...więc zostaje tylko cierpliwie czekac :)👄 napewno kochana bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie teraz❤️ Itus, a Ty jak wytrzymujesz w pracy? klime macie? ufff.... Ściskam Was mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki! Upał faktycznie straszny, nie wystawiam nosa z chłodnego domu,wczoraj byłam u gina, zapodał mi badania+ test obciazenia glukozą, mam za dwa tygodnie zrobić, a najgorsze jest to ze stwierdził że macica jest twardsza niż powinna, i ze to wina jej małych rozmiarów przed ciażą, (bo ja go zapytałam czy ja sobie czyms zaszkodziłąm moze przez nieuwagę czy jak, ale powiedziłą ze nie, ze to wina budowy), wiec już mi chciął zwolnienie, a ja na to ze właśnie urlop zaczęłam długi a on że po urlopie mnie widzi na zwolnieniu, wiec go pytam czy będę mogła wrócić do pracy jeszcze, powiedziął ze moze sie tak zdarzyc że już nie wrócę do końca ciaży, Zapisał mi nospe forte i Duphaston, kobitki, mam zamiar poszperać w necie i znaleźć cos na temat tego leku bo nic nie wiem. Powiedziął ze to hormony podtrzymujące ciazę!!!1 załamana wróciłąm do domu, i strasznie sie boje choć gin mówi że nie ma czego bo są do tego leki zeby spokojnie ciaże donosić, tylko mam prowadzić oszczedzający tryb życia, wiec mama pomaga mi sprzatać, a właściwie to ona robi wiekszosć ja tylko to co nie męczy, niewiem co zrobic, nawet odeszła mi ochota na cieszenie się urlopem, i jakos tak ciagle myśle o moim maluszku, zeby tylko było z nim wszystko dobrze, odpoczywam i nie meczę się, mam nadzieje ze mi to minie, tym bardziej ze czuję się świetnie, nic mnie nie boli, ale gin mówi ze to juz tak chyba do końca będzie. Wczoraj kupilismy tapetę do pokoju maluszka w pszczółki i birdronki, a ja głupia źle wyliczyłam metry i dziś M musi po pracy skoczyć dokupić, oj oj !!!! nie myśle ostatnio Domi moze to ze nie ma @ to dobry objaw, kurcze tak bym chciąła i bardzo Ci tego życzę, daj znać co i jak Luksorek witaj znów, mam nadzieję ze wypoczęłaś, ja w końcu nie wiem czy uda nam sie gdzieś pojechać, bo remont rozkopany a po teh wizycie u gina to się trochę boję Buziaczki kochane !!!! przepraszam ze smutem powiewa z mojego postu a lato takie piękne ale jakoś mi odeszła ochota na cokolwiek...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, nie bój sie i nie martw niepotrzebnie :) teraz to przeciz najmniej Wam potrzebne...❤️ Ja od poczatku ciaży do 4 misiaca tez brałam Duphaston właśnie na podtrzymanie 3 razy dziennie! a potem 2 razy...i nospe 3 razy... i żyje :P i dzidzia miewa sie dobrze :) to są leki nieszkoliwe i bardzo duzo kobiet je przyjmuje bez pózniejszych konsekwencji 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę, bo teraz nie mam czasu Luxorek klimy nie mam, ale dziś jest na szczęście u nas chłodniej. Rano było 22 stopnie, a wczoraj 30, więc jest odczuwalna różnica ;) Olu nie martw się główka do góry, nic złego się przecież nie dzieje, może przemęczyłaś się tym remontem i taka reakcja organizmu. Teraz odpoczywaj a na pewno wszystko będzie dobrze. Do końcówki ciąży już niedaleko. Jejku jak ten czas leci. A teraz zmykam, bo papiery leżą a nikt ich inny nie zrobi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobitki, właśnie tez tak pomyslałąm ze moze byłam zbyt aktywna za duzo chodziłąm i sie rusząłam i dlatego go spytałam o przyczynę, bo nie wyszłabymz wyrzutów sumienia do końca życia , ale powiedziął że to wina mojej budowy i niczym sobie nie zaszkodziłam, więc przynajmniej sumienie mam czyste Luksorek to mnie pocieszyłaś, tłumaczę sobie, ze skoro mi zapisał te leki to jest to dobre dla maluszka i nie zrobi mu krzywdy, mam brać 2 razy dziennie + 2 razy nospę forte, do tego mam żelazo + wit C i jeszcze witaminy na noc Już mi toroche lżej na duszy, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Olus, nic strasznego sie nie dzieje :) ❤️ a to ze leki bierzesz to tylko po to by pomóc organizmowi 👄 a ze zwolnieniem to go popieram w 100%!! :P a teraz lece sobie na zakupki :) i przy okazji po jagodzianke bez której dzień jest dniem straconym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksorek jak miło wiedzieć ze ty tez cos słodkiego czasem zajadasz, bo u mnie z apetytem strasznie jest, mogłabym jesć ciągle i wszystko, staram sie ograniczać do rzeczy zdrowych dla dziecka, bo gdybym jadła tyle na ile mam ochotę to byłabym większa o jakieś 10 kg. Narazie tyje w normie tak powiedział lekarz, moze faktycznie to nie głupi pomyśł z tym zwolnienie, sama chciałam go prosic ale troche pźniej, a tak to juz trudno, pobędę w domu, na spokojnie dopilnuję remontu, i odpoczywam bo dzidzi najważniejsze:):) idę polezeć trochę, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie typowo przedokresowo, humor mam taki, że lepiej nie podchodź, wczoraj wieczorem rozryczałam się o tak sobie, bez powodu, drażliwa jestem i wszystko mnie wkurza, jestem nastawiona na wszystko na NIE. Jakoś do weekendu muszę ze sobą wytrzymać, a co ma powiedzieć mój M?? Pytanie do Domi: czy do badania nasienia możę być zwykły pojemniczek taki jak na badanie moczu??? Bo nie wiem :( Zmykam do domu zupkę gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaardzo prosze o odpowiedz
Jestem w 31tyg. ciazy. Lekarz na rutynowym badaniu USG poinformowal mnie, ze pepowina jest dwunaczyniowa. Mam zlecone badanie Dopplera, poki co nie chcial mi zbyt wiele na ten temat powiedziec. Bardzo sie marwie, moze Wy macie jakies doswiadczenie i znacie dzieci, ktore urodzily sie w pelni zdrowe. Czytalam troche w necie na ten temat, ale nie ma zbyt duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane!! olenko, nosek do gory, to tylko tzw. \"dmuchanie na zimne\" co by dzidzius za szybko brzuszka mamusi nie opuscil. duphaston tez nie zaszkodzi. musimy tym naszym lekarzom choc troche ufac, w koncu wiedza wiecej niz my. dlatego spokojnie...uwazaj na siebie, odpoczywaj, lepiej za duzo niz za malo. andziulek, luxorek, olinek-witamy po urlopie!!:D:D:D brakowalo was bardzo!! czekam z niecierpliwoscia na fotki!!! luxorek, przykro mi ze pogoda nie dopisala. ale ja tez mam pecha. w berlinie jak byla mama spedzilysmy upaly nad jeziorami, rzekami, basenami itp., wczoraj tez upal, wieczorem dotarlam do slupska, dzis rano tez piekne slonce, kolo 11 dojechalam do ustki i co ?????-ulewa!!!!:( i jak tu sie nie wkurzyc!!!??? poza tym nic szcegolnego, milo spedzam czas. wlasnie spotkalam sie z przyjaciolka z liceum na piwko. ma roczna coreczke. zalezalo mi by spotkac sie z nia sam na sam, nie wiedziala nic co sie u mnie ostatnio dzialo. wiec teraz juz wie:( za to w weekend mozemy sie spotkac w wiekszym gronie, w wesolym mam nadzieje nastroju. pobawimy sie z ich slodka kinga. moj M dojedzie do mnie w piatek- o ile poradzi sobie sam na szczecinskim dworcu;) poza tym nic ciekawego. bylam dzis u dentysty. niestety mam kilka nowych ubytkow, paskudne sa te moje zeby. @ mnie nie opuszcza, gra w podchody, kilka dni nic, potem na nowo krwotok i tak w kolko :O no coz... sorrki, ze takie chaotyczne to wszystko, ale te 3 piwka zrobily swoje:P:P:P buziaczki dla wszystkich!!!strasznie za wami tesknilam!!naprawde!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh Czolem Brydziaku..powsinogo:D... Piwko mowisz....jestes na urlopiku wiec do woli:D:D... Co do fotek robi sie ..cos wygrzebie:D Dziewczynki a co z Begunia? tez na wakacjach?? Domi Ty tez cos milczysz...i tu i nas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powsinogo powiadasz.....????:D:D:D hehehe-i kto to mowi!!;) nasza begunia urlopuje. a dominiczka ma goscia, wiec troszke zalatana, ale mam nadzieje ze znajdzie niedlugo sekundke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie piwka to....w sumie chcialam wino, jakos tak lepiej mi zawsze pasuje do powaznych tematow rozmow i ladniej sie w dloni prezentuje :P:P:P. no ale w tym moim slupsku lampka wina w pubie to juz zbyt wysoki wymog:O oswieccie mnie jesli jest inaczej, ale w polsce w ogole nie zauwazam zadnej kultury picia winka :( przynajmniej w moich rejonach. w 3 miescie tez nie bylo z tym najlepiej- a szkoda, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu ja tylko winko:) piwko niet...:D Ale fakt w pubach jakos tak kulawo z tym .Owszem maja przynajmniej u mnie w Kraku wszedzie -ale faktycznie wygladasz z tym winkiem jak z Marsa co najmniej:P Natomiast w doku ja tylko winko...obecnie nie bo zamordyzm wprowadzony powczasowy:(-wszyscy sie poupasali wiec trzeba pofolgowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×